.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Smile Върпос към момчетата,пък ако знаят и момичетата да отговарят !! :)

    Възможно ли е от много мастурбиране да ми е леко кривнал в ляво,че като бях по-малък и още не мастубирах ми беше нормално!?

  2. #2
    И при мен е така, сигурно е от тва' ... :Д

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от StoneMan Виж мнението
    И при мен е така, сигурно е от тва' ... :Д

    Да се надяваме да е от това

  4. #4
    ами то като няма други признаци болки тнт какво те бърка, ся блъскай само, че в другата посока хах

  5. #5
    Banned Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    771
    Цитирай Първоначално написано от AlaBalaa Виж мнението
    ами то като няма други признаци болки тнт какво те бърка, ся блъскай само, че в другата посока хах
    хахаха (rofl) !

  6. #6
    Супер фен Аватара на Bixel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Ямбол д'ге
    Мнения
    1 295
    Казват, че ако смениш ръката се оправяло
    GTA Stunting

  7. #7
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Смени ръката :d
    Всъщност , кво значение има накъде е "кривнал"
    maDamn

  8. #8
    ква ръка бе :< аз с лявата не мога да ям, няма да говорим за чикии :>
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса!

  9. #9
    Да и това забравих да питам,дали има значение като правиш секс,че е кривнал малко хД!!!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Bastard Виж мнението
    ква ръка бе :< аз с лявата не мога да ям, няма да говорим за чикии :>
    Само ти ли !!? ;д АЗ съм пробвал с лявата, все едно на чуждо бия л;д

  11. #11
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от krstwkzz Виж мнението
    Възможно ли е от много мастурбиране да ми е леко кривнал в ляво,че като бях по-малък и още не мастубирах ми беше нормално!?
    Да, напълно е възможно! Спри да мастурбираш незабавно, или ако мастурбираш търкай само горната страна на главичката! Aз имам един приятел, на който толкова много му се изкриви от мастурбиране, че сега му е на 90 градуса завъртян. Горкият, винаги ще е девствен, щото това не му позволява да прави секс!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    Да, напълно е възможно! Спри да мастурбираш незабавно, или ако мастурбираш търкай само горната страна на главичката! Aз имам един приятел, на който толкова много му се изкриви от мастурбиране, че сега му е на 90 градуса завъртян. Горкият, винаги ще е девствен, щото това не му позволява да прави секс!


    10

  13. #13
    Смени ръцете и ще се опрайш

  14. #14
    споко, не се умира от тва.
    WindScar <3333
    obesendomat (superman) <3

  15. #15
    Те хората казват, че от това се и ослепявало.... аз си мисля, че ако от мастурбиране се изкривяваше, около 97% от момчетата на тийн възраст щяха да са с криви

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от musshy Виж мнението


    10
    хаахаа ++++

  17. #17
    Голям фен Аватара на ChalgaBoy
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    718
    Пробвай да го слагаш в гащите в другата посока Аз поне заради това си мисля ,че моя гледа се в ляво...
    http://www.youtube.com/watch?v=pT9YI...eature=related <---- Поздрав за всички Duck face..

  18. #18
    Повече от фен Аватара на Actorr
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    400
    Смени ръката , смени крачола и мисля че не пречи това ако ти е кривнал в ляво леко.Приятелки са ми казвали понякога че така даже са изпитвали по-голямо удоволствие .. ;д

  19. #19
    Голям фен Аватара на DoublePleasure
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Madrid
    Мнения
    625
    Не е от много мастурбиране,а от ръката ти
    Moto-stunt

  20. #20
    Няма ти нищо.. подавай газ на педала )

  21. #21
    И моя се е облегнал у лЕво, нормално е

  22. #22
    Като се наклони надолу(увиснал) тогава е зле

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    Да, напълно е възможно! Спри да мастурбираш незабавно, или ако мастурбираш търкай само горната страна на главичката! Aз имам един приятел, на който толкова много му се изкриви от мастурбиране, че сега му е на 90 градуса завъртян. Горкият, винаги ще е девствен, щото това не му позволява да прави секс!
    ти си идиот а твоя фр генномодифициран.Мастурби ай си на воля нищо няма да ти стане.По 3 пъти на ден мастур**рам а моя е леко ма наистина леко изкривен.Изкривяването е от самомесебеси ти неможеш да го промениш.

  24. #24
    Фен Аватара на Rar3
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Kozloduy
    Мнения
    291
    Ти си мноооого зле бе братле... Пишока ти се е променил безвъзвратно OMG?! Няма да имаш деца, няма да можеш да е*еш?! О неее |( Да си чувал за индивидуално развитие? Аман от малоумни теми... Не си мият патките=> не могат да ги белнат ФИМОЗА на 15-16 секс БРЕМЕННА ЛИ СЪМ... плюят по-честно от малкия ВРЕДНО ЛИ Е?! Оф боже :х

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от krstwkzz Виж мнението
    Възможно ли е от много мастурбиране да ми е леко кривнал в ляво,че като бях по-малък и още не мастубирах ми беше нормално!?
    Чел съм книга за пубертета и научих много неща. Естествено, че е нормално. При мен е в дясно и пак е леко даже леко в повече, но това ще се оправи след няколко години според книгата. С други думи нищо неможем да направим, а и не е кой знае какво... Май 2 от 3 момчета пишеше, че им е кривнал. Братовчет ми е казвал, че и при него е кривнал в дясно както при мен...
    __________________
    Нhttp://nagradite.bg/vote/martosz-14741.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си