.
Отговор в тема
Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати от 101 до 111 от общо 111

Тема: Трева.

  1. #101
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    433
    Цитирай Първоначално написано от dude99 Виж мнението
    хора от къде взимате тая трева кажете ми , ако искате ми пишете на ЛС
    Кротко, ушев, кротко.

  2. #102
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Трева, трева.. мисля, че много отдавна не съм пушил.

    По наше време в скромното ни кварталче се дишаше масово лепило. Това каленце.. кой не си спомня с хубаво за него? Бая период бях с него.. после открихме екстази-то. Беше си лукс да го вземаш.

    Но вече не се занимавам с такива неща. Оставих се изцяло на алкохола, който в пъти повече ми харесва.

    Мнението ми за тревата не е никакво. Нямам против наркотиците. Друсайте се, деца, ама едно време наркотиците бяха наркотици и беше трудно да се уредиш с треволяк.. сега всичко е некачествено.

  3. #103
    Пуша трева - да. На 16 съм Пуша от 2 години .. да,знам .. това да започнеш толкова рано е до някаква степен гъзария, но нали знаете, че забранените неща са най - сладки. Та както и да е. Ами тревата според мен, не е чак толкова вредна, стига да не взимаш в същото време и твърди наркотици. Ами мен си ме хвана още от първия път.. :Д Да,ходила съм на училище напушена и съм се прибирала такава. Понякога е много забавно ;д Ами ако ме питат защо са ми червени очите, което е рядко, казвам ( ако е през лятото ) , че е от слънцето .. пък зимата, че е от самия грим .. или слагам очилата и съм безсмъртна! хахах

  4. #104
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Въпрос: колко от редовните пушачи отказахте алкохола след като почнахте с тревата? Аз лично почти не лизвам на последък.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #105
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Или просто не искаш да мешаш трева с алкохол? Повярвай.. не искаш да разбираш какво е чувството да си пиян и после да се напушиш. Тревата е хубаво нещо, ако наистина е трева. Сиреч сам да си я правиш и после да чакаш ГДБОП на гости, ако им се занимава, че много смотани дилърчета се навъдиха. Зат'ва казвам, че всичко в днешно време в боклук. Тревата е толкова некачествена и не знаеш откъде идва. И амфетите преди бяха амфетите, ама сега са мешани с какво ли не. Да не ти е кеф вече да се друсаш..

    Херцата стана по-евтина от лепилото, братче.. прави си сметка.

    Домашна ракия и тежко-звукова промишленост!

  6. #106
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    433
    ^глопосте. И аз така мислех в началото, ама като си пиян и напушен кадрите ги виждаш отчетливо :Д

    Но при мен количеството, хм, приети вещества е константа. Тоест едното се увеличава за сметка на другото - като козих редовно даже и цигари почти не пушех, и от време на време мушвах някоя друга бира или 100 твърдо. Сега пия веднъж в седмицата(примерно), коз я пуша на един-два месеца, я не, а цигарите пак се опитват да ме докопат...

    А то лепило има ли още? Имаше разни врътки с ацетоновата основа...

  7. #107
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    О, има лепилце, но го надживявах отдавна.

    А бронз? Ебати цирка беше...

  8. #108
    Голям фен Аватара на In*The*Face
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    746
    Пуша на много места с много различни хора, пуша постоянно и не чувствам умора )

  9. #109

    ;P

    Аз съм на 17 и си пуша всеки ден. Пуша от една година и един месец :P. Като цяло аз смятам, че си е много по добро от алкохола и не ти влияе толкова на здравето. Единственото което имам да кажа е пушете Joint, не пийте алкохол и не приемайте никакви други наркотици. Никога не правете грешката да смесвате алкохол с трева !!!!
    Първият ми път си дръпнах 3 пъти и не се напуших много, но това е много относително, всеки може да реагира по различен начин. Прибирал съм се напушен, не ме разбират !!! Редовно се напушвам в училище. Пушиш трева, отиваш до аптеката, взимаш си капки за, очи "Визин" слагаш си по една и си чук. Не се хваля, но от няколко месеца пуша на ден по няколко пъти
    /от 4 до 10/ и наистина вреди на мозъка, рефлексите ми се забавят, мисля по различен начин, но това е само ако прекалите.
    За да не ви се отрази пушете по 10 пъти в месеца.

  10. #110
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Пушил съм 1 път и не ме хвана изобщо

  11. #111
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Е то първия път доста хора не ги хваща ми е направило впечатление. Тревата ако не се пуши всеки ден няма нищо лошо, примерно събота/неделя да направиш някоя десетка. Както с всяко нещо, истината е в дозата.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си