Здравейте! Обикновено не пиша във форуми, но този път спешно се нуждая от компетентно мнение по моя случай. От 06.02.2012г. до 10.02.2012г. бях в менструация. На 22.02.2012г. в 7:30ч. правих секс (за 3 път в живота си) с приятеля си. Обикновено съм с 30-дневен месечен цикъл и спрямо това овулацията ми би трябвало да настъпи на 14-15тия ден от началото на менструацията по време на цикъла.
И така по време на половия акт, презерватива се скъса и въпреки че постоянно проверявахме, не усетихме, че е скъсан. Приятелят ми твърди, че когато е усетил, че ще достигне еякулация, е извадил пениса си в началото на влагалището ми и е свършил там. След като видяхме, че презерватива е скъсан, аз се изправих рязко и от влагалището ми изтече известно количество семенна течност. По презерватива също имаше малко семенна течност и понеже приятеля ми еякулираше за 2 път, количеството на семенната течност беше по-малко от първия път, когато достигна еякулация.
В 8:30 (1 час след половия акт) на същия ден (22.02.2012г.) изпих едно хапче Escapelle. По-късно през деня усетих болки долу вдясно от корема. Днес (23.02.2012г.) сутринта се събудих с болка в гърдите (белите дробове) и започнах да кашля с много тежка кашлица без храчки. Не съм алергична към никоя от съставките на хапчето и като цяло имам здрав организъм и нямам алергии.
Търся отговор на следните въпроси:
1. Има ли риск от забременяване, като 1 час след половия акт, изпих едно хапче Escapelle?
2. Има ли вероятност в маточните ми тръби да не е достигнала семенна течност, при положение, че приятелят ми свърши в началото на влагалището?
3. Възможно ли е тази кашлица да е резултат от приема на хапчето?
4. Как ще се отрази приема на Escapelle върху месечния ми цикъл и менструацията ми?

Надявам се някой да се отзове и да отговори компетентно на въпросите ми. Благодаря Ви!