.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Ми тооо....

  1. #1
    Аватара на annabel
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    8

    Ми тооо....

    Първо да се извиня,че съм поредната личност,която пуска такава тема....ама ми е нужно и вашето мнение

    Има едно момче и с него се познаваме от мнооого време,но никога не сме си говорили (е аз опитах скоро,но той стана като домат и не ми каза и думичка) обаче на път за даскало (в автобуса) постоянно се гледаме - да не говорим,че постоянно си засичаме погледите!
    Сега съм твърдо решена да му кажа,че го харесвам и всички ме подкрепят, но проблема ми е това,че не сме си говорили ,а той е ужасно срамежлив и сега като му кажа ме е шубе как ще реагира... и започвам да се разубеждавам >.<
    Вие как смятате - да му кажа ли?

  2. #2
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Е не го изцепвай ей така. Опознайте се, пишете си, излезте.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  3. #3
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Кажи му го направо. Според мен и той те харесва. Предполагам, че и за това се притеснява. Щом е толкова срамежлив поеми ти инициативата.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    По-добре я карай по-полека Поеми инициативата като например това да излезете ...И тогава сама ще прецениш дали ще му кажеш или не!Не му го изцепвай ей така,защото може да стане по-зле! :Д Айде успех!

  5. #5
    anonymous708973
    Guest
    Начи, наистина ли не осъзнаваш колко малоумно е да изцепиш, че го харесваш, след като не го познаваш чак толкова добре?
    Запознайте се, пишете си, излезте на среща двамата, пък тогава...

  6. #6
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Начи, наистина ли не осъзнаваш колко малоумно е да изцепиш, че го харесваш, след като не го познаваш чак толкова добре?
    Запознайте се, пишете си, излезте на среща двамата, пък тогава...
    +1Не сте говорили, не сте излизали, ама харесвам го -.-

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Кажи му че го харесваш през целия клас

  8. #8
    Голям фен Аватара на scandalousLady
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Covington, Georgia.
    Мнения
    951
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Начи, наистина ли не осъзнаваш колко малоумно е да изцепиш, че го харесваш, след като не го познаваш чак толкова добре?
    Запознайте се, пишете си, излезте на среща двамата, пък тогава...
    +2 подкрепям!
    to feel your pain, you feel mine
    go inside eachothers minds
    just to see what we'd find .. ♥

    soulless

  9. #9
    Аватара на annabel
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    8
    Значи ще трябва пак да опитам да завържа разговор с него... ние сме излизали заедно с общи приятели и преди да се присъединя той говори ама не му спира устата (а когато аз съм там той стои по-скоро като украса и даже го питат какво го е прихванало), писала съм му по скайп фейсбук , но той я отговори с едносрична дума я не ;х
    п.с. аз ако ще му казвам няма да го правя някво сериозно... мислех да е по-така,че да не го уплашим момчето xD

  10. #10
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Ще си помисли, че го ебаваш...
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от annabel Виж мнението
    Значи ще трябва пак да опитам да завържа разговор с него... ние сме излизали заедно с общи приятели и преди да се присъединя той говори ама не му спира устата (а когато аз съм там той стои по-скоро като украса и даже го питат какво го е прихванало), писала съм му по скайп фейсбук , но той я отговори с едносрична дума я не ;х
    п.с. аз ако ще му казвам няма да го правя някво сериозно... мислех да е по-така,че да не го уплашим момчето xD
    Ептем зле да му го подфрълиш, викаш?

    Ако отидеш сама при едно момче, погледнеш го в очите и го попиташ "Искаш ли да излезем някой път?", ще го изтълкува като интерес от своя страна, ще се поласкае, че го харесваш и ще си мисли колко проникновен е, че е разбрал "скрития" смисъл на въпроса. Стъпка по стъпка и ще се праскате на задна някой ден, не бързай към финала.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  12. #12
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Стъпка по стъпка и ще се праскате на задна някой ден, не бързай към финала.
    Ами ако го е срам?

  13. #13
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    То не е "ако", а си е направо "като". Казват си едно здрасти, после вкъщи единият бара дренката, другият мачка марулата и пак хепи енд.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  14. #14
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    Първо се опитай да говориш с него и след време му признай.Ако веднага му кажеш,може да го стреснеш.
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  15. #15
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    седни до него в автобуса и си поговорете

  16. #16
    Както каза Slimbo сядаш до него в автобуса и да няма на къде да ти бяга само и все ще ти каже нещо, и така леко по леко ще видиш на къде ще отидат нещата...

  17. #17
    Извинявай,ама ебати захлюпения дето е тоя.. и аз съм срамежлива,ама пък чак толкова да не мога да кажа и 1 думичка

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си