.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Ранички по главичката на пениса

    Здравейте!
    Проблема ми е следния - преди няколко дни правих секс в продължение на 3 дни, разбира се и с почивки, сън.. След последният път забелязах малки ранички по главичката на пениса.Чудя се от какво може да е,притриване или просто наранена повърхност, защото момичето имаше брекети.Не щипе като уринирам,не ме боли,дори и когато пипна раничките.
    Моля за съвети, доста съм разтревожен..!

  2. #2
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Свирка ли ти е правила, че споменаваш брекетите? Иначе ако е било без презерватив е възможно да ти е лепнала някаква болест. По добре иди на преглед при уролог.

  3. #3
    Да, прави ми свирка, и болеше.. Наистина се надявам да е просто от брекетите

  4. #4
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Ти си луд бре човек!!! Тя тая ти е обелила хуя като кората на ябълка ... Като те болеше що не и каза спри боли ме, не искам ... Сливи ли имаше в устата ... Иди на уролог преди тея рани от брекетите и да са се инфектирали и да е станало още по зле.

  5. #5
    Значи са просто ранички от брекетите.. майка ми е лекар, утре ще приказвам със нея,ще и ги покажа.. Но както казваш, ще предприема някакви мерки преди да са се инфектирали.Девойката няма никакви болести, аз също.Остава да е притриване или ранички от брекетите.

  6. #6
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Каквито и мерки да предприемаш, недей без лекар да ти ги е назначил/одобрил, иначе може да си навредиш неволно.

  7. #7
    Още утре отивам на уролог.Благодаря за информацията!

  8. #8
    не мога да проумея,как след като те боли не си и казал да спре.. чудя се на акъла на хората вече след като не ти доставя удоволствие,защо не и каза просто да преминете към следващата част.. сега може да ти се размине,но другия път ще си знаеш.. ако не си вземеш поука,то споко.. в най-лошия случай другият път ще ти резнат па*ката

  9. #9
    намажи го с мас, и го полей с керосин
    Аз съм момче на 11 години, което не е наясно с живота. Обичам да ме псуват. Обичам да ме мразят. Обичам да създавам конфликти.

  10. #10
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Едва ли е особено умно да правиш свирки с брекети, вярно е ,че те си стоят на зъбите,ама ако закачи ставааа кофти тръпка.
    maDamn

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си