.
Отговор в тема
Страница 1 от 15 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 366
  1. #1

    Струва ли си връзка с по-малък

    Аз лично не мисля, че момчетата на моите години (14) могат да бъдат достатъчно зрели за истинска връзка. Моите съученици примерно са супер по-зле от да кажем някой на 18 или 20. И защо бих обърнала внимание на някой, с който мога да си каже толкова по-малко неща, и който въобще не може да ме разбере.

    Все пак приемам, че може и да не съм права за това нека някой да каже ако има друго мнение.

  2. #2
    Докато не станеш на 15 не можеш да приказваш кой е зрял и кой не е!

  3. #3
    Няма такива аз съм на 14 ама те не ме разбират на моята възраст. Жените и мъжете са еднакви никога не могат да си угодят и доста често се случва да се държат детски. Понякога и хора, които имат сериозна връзка и са на по 24-25 години се държат като децата в детската градина така, че недей да избързваш да ходиш с някой батко гледай си уроците и не мисли за такива "сериозни връзки" малка си още!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    А ти що си мислиш, че можеш да разбереш батковците на 18-20? Ако си съгласна някой да ти кима с глава, да те разбира и да те праска, без да си му докрай на сърцето, зарибявай си батковците. Но трябва да е доста изпаднал, за да ти се върже.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    Явно се изказвате без да имате опит в областта. Аз се интересувам от яка литература и изкуство, а не от покемони. И искам да ви кажа, че много добре разбирам емоционалността на един "батко на 18-20", защото и аз съм на същия акъл! А праскането си е част от сделката...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от AncientVamp98 Виж мнението
    Явно се изказвате без да имате опит в областта. Аз се интересувам от яка литература и изкуство, а не от покемони. И искам да ви кажа, че много добре разбирам емоционалността на един "батко на 18-20", защото и аз съм на същия акъл! А праскането си е част от сделката...
    силно се съмнявам да си на акъла на 18-20годишните батковци освен ако не ме убедиш в обратното..

  7. #7
    Аз не съм дошла тук да се доказвам, доказала съм се вече, на когото трябва! Въпроса ми беше дали някой е пробвал връзка с дечковците на по под 18 и дали си струва.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Мацка, ше ме извиняваш, ама точно опит на теб ти липсва, не обща култура, схващаш ли? За да си хвана някоя 5 години по-малка от мен, трябва да се изживявам като детегледач. Трябва да се съобразявам с родителите ти, с прищявките за внимание, с детските вълнения; да не говорим, че за съвместно съжителство, пътувания, общи финанси, съветване и дума не може да става. От това, което каките могат да ми дадат, при теб остава само ебането. Аз на общи теми мога и с момчета, мога и с текущите си приятелки да разговарям.

    Просто да не живееш в заблуда. Потърси си някво момченце към 16-те.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  9. #9
    Щом се мислиш за толкова зряла и имаш високо самочувствие се пробвай с по-големите хора да видиш как ще ти го турят само за кефа.

  10. #10
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Напълно съм съгласна с мненията на Chacho и Наруто-то.
    Много нелепо ми изглеждат 13-14-годишни момиченца да се развяват с някой 18-20-годишен. Няма да се научите, че тези години няма да ги върнете и е тъпо така да ги губите. х.х

    А тоя 18-20-годишният, който разправяш, че ти е на акъла - ами явно е така. Не знам какъв мъж трябва да си на 20 години, че да изпаднеш до състояние да се занимаваш с дете. Защото 13-14-годишните сте си точно деца.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Нали знаеш, че в тия случаи трябва да се опари, за да разбере. Остави я да си блъска главата.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от AncientVamp98 Виж мнението
    Аз не съм дошла тук да се доказвам, доказала съм се вече, на когото трябва! Въпроса ми беше дали някой е пробвал връзка с дечковците на по под 18 и дали си струва.
    Ми ок бе не се доказвай, не те карам на сила . Иначе аз когато бях на 14 имах връзка с момче на 16 и ми беше супер. Даже много по-добре отколкото с някой по-голям.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Тарикатче
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    400
    Едва ли има някои който може да ти каже тия стават а тия не.. На толкова са ок а на толкова Ни gи бива..

    Пробвай с некое наборче.. Пробвай и с некои "батко" дет викаш на 18-19.. И ти сама ще прецениш разликите Като ти казвам пробвай не ти казвам изчукай се.. Междо другото..

  14. #14
    Шматарок, на теб може и да ти се иска да ти изглеждат нелепо, но много добре знаеш, че съм права. Момчетата се развиват много по-бавно и аз отдавна съм надраснала техните вълнения! Това, че вие се опитвате да се изкарате, че не бихте се занимавали с момиче като мен са празни приказки. Не сте ме виждали, не ме познавате, така че не разтегляйте локуми, моля ви...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от AncientVamp98 Виж мнението
    Шматарок, на теб може и да ти се иска да ти изглеждат нелепо, но много добре знаеш, че съм права. Момчетата се развиват много по-бавно и аз отдавна съм надраснала техните вълнения! Това, че вие се опитвате да се изкарате, че не бихте се занимавали с момиче като мен са празни приказки. Не сте ме виждали, не ме познавате, така че не разтегляйте локуми, моля ви...
    Първо казваш, че може и да не си права, а сега твърдиш точно обратното. И защо пускаш тема като не искаш да се разтягат локуми?

  16. #16
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Какво можеш да предложиш на един 20 годишен младеж? Сериозно те питам, не искам да ми се доказваш, а да опишеш какво според теб очаква от една връзка момче на тези години. И кои от очакванията ти можеш да покриеш.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  17. #17
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Нямаме и нужда. Винаги мога да намеря мацка на моята възраст, която да ми предложи повече. Все тая, даже не знам за кво си пускаш темата, като си имаш своите убеждения и си държиш на тях. Имай си едно наум все пак.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  18. #18
    Вижте сега, нека да изясним ситуацията. Аз НЕ ви питам дали да пробвам с някои над 18. Пробвала съм достатъчно за да знам, че предпочитам точно това. ОК? Темата ми е дали си струва с някой на моите години - 14 - защото никога не съм, а и казано честно, не виждам смисъл да пробвам, ЗА ТОВА ПИТАМ.

    @TheBeliever

    Не си правя илюзиите, че мога да му дам това, което може някоя на да речем 20. Няма как да изкарвам толкова пари като нея и да му правя такива подаръци и да съм така финансово осигурена. НО за сметка на това, съм много по-малко изнервена и съм винаги готова да изслушвам, а казано честно в секса няма нещо, което тя да може, а аз - не.

  19. #19
    "А праскането си е част от сделката" Абе момиченце това ли ти е акъла на 18 годишен. За тебе една връзка е сделка ли?!?! НЕ си готова разбери го намери си някой на 15, 16 не на 18-20 и не си мисли, че ще те погледне някой на тази възраст освен за да те изпраска. Като не знаеш какво иска един МЪЖ не се бутай там където не трябва гледай си детството после ще му мислиш за другите работи.

  20. #20
    Ми нали вече ти казах, че не е толкова зле и с по-малък или ти моето мнение го подмина като малка гара, че чак се и звериш?!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от 6y6a Виж мнението
    "А праскането си е част от сделката" Абе момиченце това ли ти е акъла на 18 годишен. За тебе една връзка е сделка ли?!?! НЕ си готова разбери го намери си някой на 15, 16 не на 18-20 и не си мисли, че ще те погледне някой на тази възраст освен за да те изпраска. Като не знаеш какво иска един МЪЖ не се бутай там където не трябва гледай си детството после ще му мислиш за другите работи.
    То пък ако може да се нарече мъж, този който "дебне да ебне"... ама за нея явно си е точно това определението за мъж де..

  22. #22
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Не само че си струва ами даже е препоръчително.

    Инак продължавай да си градиш захарните кулички. Ще паднеш от високо.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  23. #23
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от AncientVamp98 Виж мнението

    @TheBeliever

    Не си правя илюзиите, че мога да му дам това, което може някоя на да речем 20. Няма как да изкарвам толкова пари като нея и да му правя такива подаръци и да съм така финансово осигурена. НО за сметка на това, съм много по-малко изнервена и съм винаги готова да изслушвам, а казано честно в секса няма нещо, което тя да може, а аз - не.
    Въпросът не е във финансовата страна на нещата. Ти на 14 нямаш нито опита, нито развитието на 20 годишна. Имаш съвсем различни интереси и приоритети. Гледаш по различен начин на живота. Просто няма място за сравнение.

    А една връзка не е само секс и пари.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от little-bad-girl Виж мнението
    То пък ако може да се нарече мъж, този който "дебне да ебне"... ама за нея явно си е точно това определението за мъж де..
    За нея е мъж все пак е дете, а за нас са си момчета. С тези нейни изказвания само за ебане ще я използват батковците и на 18-20 и като и опре гъза до яйцето ще съжалява.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от 6y6a Виж мнението
    За нея е мъж все пак е дете, а за нас са си момчета. С тези нейни изказвания само за ебане ще я използват батковците и на 18-20 и като и опре гъза до яйцето ще съжалява.
    Съгласна съм с теб, но към авторката искам да кажа нещо. Мъж е не този, който е на 20-30 и т.н., а този който е достоен да бъде наречен такъв! Тези, за които говориш ти и момчета не мога да се нарекат.. )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си