.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Супер фен Аватара на mOBSCENE
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 107

    Най-хубавите филми!!

    Имам чувството, че съм изгледала всичко хубаво..иска ми се да ги забравя и наново да ги гледам само заради начина, по който ме карат да се чувствам
    Няма ли да се намери поне един човек, който да ми каже поне ЕДИН такъв филм подобен на Taken, The next three days, inglourious basterds, wanted ,beastly, man on fire, in time, Ocean's Twelve, Unknown...и така нататък и така нататък с две думи - качествен филм..
    И все пак мисля, че ще си остана и без него..благодаря предварително.
    Когато завали дъжд от обиди, използвай усмивката си за чадър!

  2. #2
    where are you from ?
    Когато ти развалят настроението, вземи ударна доза "3аебин"..!!! /Жоро Рапа ft Алекса Съжалявам (music) ;p......

  3. #3
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Leon: The Professional и transporter 1,2,3 подобни на man on fire. Ако се сетя за още някой който ми е грабнал окото ще пиша.

  4. #4
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Trainspotting
    Forrest Gump
    Fight club
    The Prestige
    The Green Mile
    SAW 1-4
    My blueberry nights
    Memento
    Requiem for a Dream
    Hachiko
    In Bruges

    Т'ва ми хрумна на момента :д

  5. #5
    Голям фен Аватара на x7aZzy
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    740
    Цитирай Първоначално написано от mOBSCENE Виж мнението
    Имам чувството, че съм изгледала всичко хубаво..иска ми се да ги забравя и наново да ги гледам само заради начина, по който ме карат да се чувствам
    Няма ли да се намери поне един човек, който да ми каже поне ЕДИН такъв филм подобен на Taken, The next three days, inglourious basterds, wanted ,beastly, man on fire, in time, Ocean's Twelve, Unknown...и така нататък и така нататък с две думи - качествен филм..
    И все пак мисля, че ще си остана и без него..благодаря предварително.
    WTF?

    Щом за теб изброените филми са пример за "качествени", не би трябвало да те затруднява намирането на подобни. Та такива комерси заливат пазара. Щях да разбера вайкането ти, защото наистина качествените филми са дефицит, но с примерите, които даде, се убедих, че критериите за качество в днешно време драстично са занижени.

    Явно имаме различни представи за хубави филми. Нормално - хора всякакви. За да не е спам, ето и няколко заглавия, които стават: Legends of the fall, Pride and Prejudice, Forrest Gump, Klass, Trainspotting, The phantom of the opera, Shawshank redemption. И Fight club естествено.

    П.С. Филмите, които Парадокс изброи, намирам за в пъти по-качествени от Beastly например. Лично мнение.


    Съжалявам. Не преминавам през линия, която очертавам [!]

  6. #6
    Повече от фен Аватара на ROFLWTF
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    368
    И аз съм така- иска ми се да забравя любимите и да ги изгледа отново, въпреки че това не ми пречи де. Но все пак

    Edge of Darkness
    Law abiding citizen
    Gamer
    + Dead Silence
    The last house on the left
    Sublime
    1408 <3 tam edna staq beshe, no ne pomnq tochno nomera... po steven king e
    The Haunting in Connecticut
    Heartbreak Kid smeshen e
    Second Apart mnoogo dobur <3
    the king`s speech
    insidious
    hard candy
    the lovely bones
    trust
    click
    silent hill
    dream house
    shutter island
    pathology
    ask tesadufleri sever
    black swan
    remember me
    Детям до 16- на руски е но е 6+
    Hachiko a dog`s story
    my sister`s keeper
    keith
    the fourth kind
    charlie st. cloud
    orangelove
    Last night
    Love me if you dare

  7. #7
    Супер фен Аватара на mOBSCENE
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 107
    Цитирай Първоначално написано от x7aZzy Виж мнението
    WTF?

    Щом за теб изброените филми са пример за "качествени", не би трябвало да те затруднява намирането на подобни. Та такива комерси заливат пазара. Щях да разбера вайкането ти, защото наистина качествените филми са дефицит, но с примерите, които даде, се убедих, че критериите за качество в днешно време драстично са занижени.

    Явно имаме различни представи за хубави филми. Нормално - хора всякакви. За да не е спам, ето и няколко заглавия, които стават: Legends of the fall, Pride and Prejudice, Forrest Gump, Klass, Trainspotting, The phantom of the opera, Shawshank redemption. И Fight club естествено.

    П.С. Филмите, които Парадокс изброи, намирам за в пъти по-качествени от Beastly например. Лично мнение.

    Тези, които изброи съм ги гледала и не те питам за мнение за филмите, които съм написала, а за някакви други.Лично за мен са качествени и толкова. ама че излишно.
    Когато завали дъжд от обиди, използвай усмивката си за чадър!

  8. #8
    Супер фен Аватара на mOBSCENE
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 107
    Много благодаря на всички останали. Златни сте!Наистина
    Когато завали дъжд от обиди, използвай усмивката си за чадър!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си