.
Отговор в тема
Страница 2 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 120
  1. #26
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Ето снимка на моя пиърсинг http://prikachi.com/images/476/4562476T.jpg /преди малко не можех да кача, защото снимка беше много голяма обаче сега я изрязах и стана/.

  2. #27
    Супер (sun) от колко време ти е

  3. #28
    Повече от фен Аватара на sixtenfix
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    333
    Цитирай Първоначално написано от broken-barbiee Виж мнението
    Ето снимка на моя пиърсинг http://prikachi.com/images/476/4562476T.jpg /преди малко не можех да кача, защото снимка беше много голяма обаче сега я изрязах и стана/.
    Топчетата са много яки <3

  4. #29
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    оо, благодаря ви милички! xhellokittyx от 8месеца ми е.

    п.п.: Топчетата са от различни обици .

  5. #30
    искам долното топче <3 ;д

  6. #31
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от xhellokittyx Виж мнението
    искам долното топче <3 ;д
    В студиата за пробиване ги има, защото това е медицинска обица /само дето горното топче е от обикновена/.

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от broken-barbiee Виж мнението
    Ето снимка на моя пиърсинг http://prikachi.com/images/476/4562476T.jpg /преди малко не можех да кача, защото снимка беше много голяма обаче сега я изрязах и стана/.
    Обичката ти е много сладка!

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от tBear98 Виж мнението
    Обичката ти е много сладка!
    И аз съм на това мнение. Особено горното топче ми хареса, защото там камъчето е по-тъмно розово ^^ <33.

  9. #34
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от broken-barbiee Виж мнението
    Ето снимка на моя пиърсинг http://prikachi.com/images/476/4562476T.jpg /преди малко не можех да кача, защото снимка беше много голяма обаче сега я изрязах и стана/.
    Търсеният файл е бил премахнат от собственика му или от администратор.



    Иначе,аз много искам да си направя на пъпа,но още си имам малко проблеми с тати

  10. #35
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    Търсеният файл е бил премахнат от собственика му или от администратор.



    Иначе,аз много искам да си направя на пъпа,но още си имам малко проблеми с тати
    Без да искам я изтрих. Искаш ли да ти пратя линк на лично ако те интересува как изглежда?

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от broken-barbiee Виж мнението
    Без да искам я изтрих. Искаш ли да ти пратя линк на лично ако те интересува как изглежда?

    и на мен ако може

  12. #37
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от Lalalalaa Виж мнението
    и на мен ако може
    Може, може <33

  13. #38
    Вчера казах на мама за обичката..само където инфаркт не получи жената ;д иначе не ми каза нищо да я махам,а точно тфа очаквах още в началото..само ме пита боли ли,от кога ми е и така..прави ми се на сърдите нещо,но ще и и мине ;д

    ее няма ли най-накрая да я направят темата важна ?!

  14. #39
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от broken-barbiee Виж мнението
    Може, може <33
    Да,искам прати ми линк

  15. #40
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    Да,искам прати ми линк
    Добрем! (: xhellokittyx и на мен ми се иска да направят темата важна, но явно не им харесва нещо. Иначе честито, че си казала на майка ти и сте минали без скандали!

  16. #41
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от broken-barbiee Виж мнението
    Добрем! (: xhellokittyx и на мен ми се иска да направят темата важна, но явно не им харесва нещо. Иначе честито, че си казала на майка ти и сте минали без скандали!
    Много е яка обичката <3 Болеше ли?
    Последно редактирано от Tiin : 03-27-2012 на 18:31

  17. #42
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    Много е яка обичката <3 Болеше ли?
    Да, на мен ме болеше. Козметичката е приятелка на майка ми и ми сложи две обезболяващи/упойки (няма значение наименованието), но мен пак си ме болеше. След това предполагам знаеш всички неписани закони за след пробиването на пъпа, но хич не са леки като ти се наложи да ги спазваш. Иначе всичко е нормално като изключим факта, че два месеца забираше. Това е.

  18. #43
    Аз пък днеска си пробих веждата. Много ми харесва. Получи се много готино, обаче много кръв тече. Сега го промивам със спирт и е леко подуто. Надявам се това да е нормално. /ех, нямах търпение да се похваля ^^/

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от little-bad-girl Виж мнението
    Аз пък днеска си пробих веждата. Много ми харесва. Получи се много готино, обаче много кръв тече. Сега го промивам със спирт и е леко подуто. Надявам се това да е нормално. /ех, нямах търпение да се похваля ^^/
    Махай спирта и взимай оскикор, че лошо иначе. Спирта само ще напука кожата ти и няма да може да зарасне мястото дълго време, докато ако пръскаш с оскикорд може би до 2 месеца ще е напълно възстановено мястото. Иначе за надутото е нормално, дори може да забира в началото обаче не се притеснявай, всичко ще се оправи ако си търпелива и не се плашиш.

  20. #45
    Повече от фен Аватара на sixtenfix
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    333
    Кое е как да кажа по-болезнено и по-кофти пробиването на език или пъп? ;D
    Не знам, защо искам да си пробия пъпа ама си викам аре не,аре да .... малко лигава работа, което не е типично за мене.

  21. #46
    little-bad-girl честито ^^
    sixtenfix езика е по-кофти,надува се в началото и фъфлиш,но пък е зарибено да си играеш с нея ;р

  22. #47
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    2. Каква е цената на продупчване на пъп в Пловдив? И обицата аз ли трябва да си я купя отделно или си е в цената?
    И да ми препоръчате хубаво студио за татуси и пиърсинг в Пловдив,които да правят татуси и пиърсинг на под 18 без родител.?

  23. #48
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    2. Каква е цената на продупчване на пъп в Пловдив? И обицата аз ли трябва да си я купя отделно или си е в цената?
    Значи по принцип пробиването с медицинска обица е 30лв, а ако си носиш твоя е 15лв. Това важи за навсякъде, но не давам 100% гаранция, че и в студиото където ще ходиш ще бъде толкова. И за по-добре е да е с медицинска обица, защото тя е благороден метал, докато среброто и златото биха възпалили още повече или биха предизвикали алергия.

  24. #49
    Повече от фен Аватара на sixtenfix
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    333
    Цитирай Първоначално написано от xhellokittyx Виж мнението
    little-bad-girl честито ^^
    sixtenfix езика е по-кофти,надува се в началото и фъфлиш,но пък е зарибено да си играеш с нея ;р
    да аз бях споменала, че имам просто да имам сравнение. Щом на езика боли повече и съм го издържала смело напред към пъпа хахх ;d
    Иначе наистина си беше доста кофти, дори и супа не можех да изям и да говориш като Сит ленивеца от Ледена епоха беше яко смях ;D

  25. #50
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Да попитам и аз баналния въпрос. Много ли боли? И също първите дни вярно ли,че ще отделя там някакъв секрет?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си