.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Обувки; бързо въпросче

    Едно бързо въпросче за обувките с подметка от естествена кожа. Наскоро си закупих подобен род обувки и ми се подхвърли, че подметката по-бързо щяла да се износи... Дали някой има такива обувки или просто да знае нещо по въроса.
    bn

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Elinaaa
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    331
    То си е относително ...
    До когато издържат

  3. #3
    Супер фен Аватара на LeprikonA
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 697
    Точно пък обувки от естествена кожа са качествените обувки (когато наистина са от такава де). Преди 4 години си купих ботуши от естествена кожа и дори не им личи на колко време точно са, заслужаваха си 130те лева. Мисълта ми е, че не би трябвало, ако наистина са от естествена кожа, да се износят бързо, дори напротив.
    "Ако можех да изляза оттук, щях да си позволя да бъда луда,защото всички са луди, а най-лошите луди са онези, които не знаят, че са такива,защото само изпълняват нарежданията на другите."


  4. #4
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от LeprikonA Виж мнението
    Точно пък обувки от естествена кожа са качествените обувки (когато наистина са от такава де).
    Да,така е.Аз,мама и мои приятели и т.н. имаме от естествена кожа и са като нови вече години.

  5. #5
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    подметката, ако е естествена кожа и не е естествен цвят ще боядисва адски краката ти...вземай стелки в същия цвят и не се тревожи за глупости
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  6. #6
    Мда, за качеството е окей въпросът.

    Ставаше въпрос за тази част на обувката:


    ))

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си