.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 47 от общо 47
  1. #26
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от elizabethg Виж мнението
    Не знам какво куца...Нямам обяснение.Имаме място и възможност,защото той живее сам,не е това проблема.Не знам и аз...
    Живее сам и не се спуквате от секс? Какво не ви е наред, бе?
    Какво значи "момиче, което се натиска"? Неразбираемо и дразнещо е. Само той ли трябва да ти показва, че те иска? Да не мислиш, че неговото его не е задоволено, когато види колко много го желаеш ти? Натискаш се на приятеля си, не на филанкишията. Няма нещо, по-нормално от това.

  2. #27
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Не му правя свирки.

  3. #28
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от elizabethg Виж мнението
    Не му правя свирки.
    Еб*хти и сексуалните взаимоотношения честно ...
    Тя не му духа, той не я задоволява, и двамата мълчат като риби вместо да обсъдят проблемите си и да се опитат да ги разрешат като нормална двойка. Сега ако кажеш и че не те лиже, вече ще ме гръмнеш, честно ...
    Нищо лично

  4. #29
    :bulgarians:

  5. #30
    … Направих си акуант предимно за да мога да пиша в тази тема… толкова ми е скучно че нямам думи.
    Тааа както каза DragonLady „Еб*хти и сексуалните взаимоотношения честно ... „ Но само да отбележа.
    Пич тук си да дадеш съвет не да се възмущаваш от човешката природа.
    Тааа значи 2 неща от мене може и да станат с 1-2 отгоре ма голяма работа.
    1 во- Може да си много тясна долу. –Случвало ми се е даже в момента. Доста е странно чувството предполагам че доста хора биха се съгласили.
    2 ро- Момчето наистина може да те харесва много и да не може да се одържа. Да трябва ви повече секс заедно и ще се оправят нещата но… Приеми че като приятеля ти свършва може да се чувства гузно.Да вярно свършил би трябвало да е доволен но според мене не би или не би трябвало да се чувства доволен.
    3 то- Ако смяташ че не си умела във свирките виж някоя от темите предполагам че ще има някакви съвети за това.Ти си по отдавна в този форум и го познаваш по добре.


    den4o7 една дума за тебе. СПАМЕР

  6. #31
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от Aku7ab1 Виж мнението
    1 во- Може да си много тясна долу. –Случвало ми се е даже в момента. Доста е странно чувството предполагам че доста хора биха се съгласили.
    2 ро- Момчето наистина може да те харесва много и да не може да се одържа. Да трябва ви повече секс заедно и ще се оправят нещата но… Приеми че като приятеля ти свършва може да се чувства гузно.Да вярно свършил би трябвало да е доволен но според мене не би или не би трябвало да се чувства доволен.
    Нито едно от тези неща не го извинява. Та той се обръща и заспива, без въобще да си направи труда даже да опита да задоволи партньорката си. За какво й е такъв?
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  7. #32
    TheBeliever предполагам че знаеш че секса е само още едно нещо което може да правиш с човек който обичаш. В техния случаи явно се обичат по странен начин за нас простосмъртните.
    И аз не разбирам начина му на мислене мааа не го критикувам.Лесно е да критикуваш.
    Винаги може ако се издъниш на секса и не искаш да направиш EPIС fail вечер слизаш долу и за 5 мин поне да сте 1 на 1 или айде в техния случаи 1 на 2.

  8. #33
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от Aku7ab1 Виж мнението
    TheBeliever предполагам че знаеш че секса е само още едно нещо което може да правиш с човек който обичаш. В техния случаи явно се обичат по странен начин за нас простосмъртните.
    И аз не разбирам начина му на мислене мааа не го критикувам.Лесно е да критикуваш.
    Винаги може ако се издъниш на секса и не искаш да направиш EPIС fail вечер слизаш долу и за 5 мин поне да сте 1 на 1 или айде в техния случаи 1 на 2.
    А ти, предполагам, си наясно, че когато сексът не върви, нищо друго не върви. Особено когато не се правят опити за подобряване на положението. Чувството за неудовлетвореност в този аспект ще се прехвърли и върху всичко останало и връзката си заминава.
    Да си наясно, че има проблем, и да не правиш нищо - не мога да оправдая такова бездействие по никакъв начин.

    И, да, критикувам. Обичам да критикувам. А ако случайно някой си вземе бележка от критиките ми - още по-добре.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от elizabethg Виж мнението
    Правете всеки ден секс...Е да ама не става.Не искам да изглеждам като момиче,което се натиска.Наистина ми е гадно,но се опитвам да свиквам.
    Цитирай Първоначално написано от elizabethg Виж мнението
    Не знам какво куца...Нямам обяснение.Имаме място и възможност,защото той живее сам,не е това проблема.Не знам и аз...
    Цитирай Първоначално написано от elizabethg Виж мнението
    Не му правя свирки.
    Значи имат мястто където да го правят това е ясно необезпокоявани. Това е голям + голяма част от двойките им е голям проблем
    Е да ама не става.Не искам да изглеждам като момиче,което се натиска. – Това не ти ли изглежда толкова грешно? Къде е проблема да покажеш на човека когото харесваш че го желаеш и ти.Какво ще изглеждаш като к*рва в неговите очи ли.Кво ти пука нали той е твой а ти ще си неговата к*рва.Знаеш ли подобно държание колко полезно може да бъде.Момиче на 19 си не знаеш ли че ние момчетата може да сме тооолкова тъпи.А може да сме толкова много по притеснителни от колкото сме тъпи.

    А относно за ако секса не върви нищо друго не върви не съм напълно съгласен.В повечето случаи е така в това спор няма но има и друго.Има доста видове секс,няма да ги изброявам ще ми омръзне след 4-5 вид. Тааа ако двама човека се обичат и бла бла та дрън та пляс. Секса е още едно нещо което могат да правят заедно.Не трябва да се разделят защото куца. Ако толкова се обичат ще се запасят с храна някъде и започват да опознават телата си.Всеки да си казва какво как обича и така за по малко от 1 ден секса ще е доста добър.


    Смяташ ли че това е една нормална връзка? Момичето е на 19 а се държи като 14 годишна а момчето е някакво ...

  10. #35
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Не става въпрос за това колко им е нормална или не връзката, а за това какво би могло да се направи, за да се нормализира тя. Аз в тази връзка виждам неопитно, притеснително девойче и егоистичен кретен с преждевременна еякулация. Какво може да се направи вече се изписа. Дали ще се направи зависи от двамата участници.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  11. #36
    Съгласен съм с TheBeliеver напълно.
    А иначе съм сигурен,че ако се прави секс,но не 2-3 пъти месечно а по 7-10 пъти седмично и ако се отпуснат повече,че да вкусят от френската любов(уникално е) нещата ще потръгнат.Но така по 1 път седмично ами то ви е като за първи път всеки път . Някой беше писал,че трябвало да се спуквате от секс ами истина е.Аз съм на 24г и нямам момент да не ми се прави секс,а вие си имате терен и всичко.Но че момчето ти е смотано това 2 мнения няма.Не винаги може да задоволиш приятелката си в секса,но има френска има пръсти има достатъчно начини да те накара да се почустваш желана и обичана,но заспиването не е един от тях.

  12. #37
    Супер фен Аватара на cyclops
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 022
    Била съм в твоята ситуация с един бивш. Беше много неприятно. Въпреки че опитвахме няколко поредни пъти понякога и "правихме секс" почти всеки ден все свършваше бързо. Не се получаваше и това е. В един момент се отдалечихме, раздалечихме и скъсахме. Колкото и да държах на него като не върви секса ..няма как. С гаджето му след мен пък твърди, че не е имал проблеми. Не знам дали ме е излъгал или не. Но ако не се опита някак да поправи нещата верно ще се отдалечите един от друг...

  13. #38
    Супер фен Аватара на ubuntureload
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    1 561
    Пиши ми на лично да ти реша проблема
    MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!


  14. #39
    Gabrielaa1
    Guest
    zdraveite hora izvnqvam se mnogo che ne napravih tema i tursq pomosht tuk na tazi . Trqbva mi speshen savet priqtelqt mi svurshva i zapo4va pak nqma li opasnost da zabremeneq sled kato ne se e izmil smisul svurshva i pak zapo4va i taaka nqkolko puti pravim go bez prezervativ razbirase. i tova mi se sluchva za purvi put predi kato bqh s nqkogo vinagi kato svurshvashe vlizashe v banqta i posle pravihme kvoto pravihme no sega neznam zashto i imali opastnost da zabremeneq sled kato e svusrhil i pak zapochva i ne se e izmil

  15. #40
    Идете заедно на сексолог. Щом го обичаш и не искаш да го заменяш с друг, идете и решете общия проблем заедно

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от Gabrielaa1 Виж мнението
    ...
    Има опастност. Би трябвало да се изпишка поне.

  17. #42
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    339
    Чета и не вярвам на ушите си!Жена на 19 години да не духа на приятеля си...Нищо чудно,че заспива,то въпроса е не само ти да си задоволена,мисля,че ако му правеше свирки и той щеше да се постарае да не останеш незадоволена.Съжалявам,но в случая сте виновни и двамата по равно.Няма какво да говорите,така само ще убиете страстта,по-добре го изненадай с френска,ест,внимавай първите пъти да не ти свърши в устата...въпреки,че доста хора така правят
    Последно редактирано от Duhast : 04-23-2013 на 14:59

  18. #43
    Супер фен Аватара на ubuntureload
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    1 561
    Кво се чудите че на 19 не прави свирки, периодично чукам една на 24 и едвам я лъжа да го налапа, a като чуе за анален става страшно, целия блок разбира че в гъза не дава ... Тя да кажем че е дървена като надуваема кукла и за ебане не става Много, ама е по-добре от чекия Като няма друго за ебане посягам остро
    MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!


  19. #44
    Да дам съвет: В секс магазините има всякакви обезчувствяващи спрейове и подобни !!! Вършат работа! А после нещата ще се нормализират.

  20. #45
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    339
    То хубаво има такива спрейове,но доколкото съм чувал по време на секс намалява и чувствителността при жената,дано да греша.Препоръчвам ти евентуално по-често и разнообразен секс,това би трябвало да помогне

  21. #46
    Супер фен Аватара на ubuntureload
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    1 561
    Как ще намали чувствителността на жената като си го пръскаш на главата на хуя, чакаш 10-15 мин и действаш, а не го пръскаш в путката й?
    MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!


  22. #47
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    339
    Не знам,не съм ползвал спрейове,но са ми споделяли,че е така,може и да не са го ползвали спрея както трябва

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си