.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429

    Свършва бързо

    Здравейте!Аз съм момиче на 19 години и имам приятел,който е на 23.Той свършва за 1 минута.Вторият път издържа най-много 3 минути и всичко приключва.Винаги оставам незадоволена.Първоначално не ми пречеше,но вече не се издържа!Той се притеснява и се чувства виновен,но какво...?Нищо не прави по въпроса.Свършва си и си заспива.Аз го обичам много и не му казвам нищо,но наистина ми е неприятно.Просто си е мъчение.Пък и ние правим секс въднъж седмично.Даже някой път през 2 седмици...Моля Ви,дайте ми някакъв съвет,защото работата не е добре... ;(;(;(

  2. #2
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Обичаш го и не си доволна от положението - ами говори с него. Кажи му, че не си доволна от начина, по който игнорира твоите нужди. Въпреки, че свършва прекалено бързо, пак има начини да задоволи и теб. Не да се обръща и да заспива.
    А ти колкото по-дълго си траеш, толкова повече той ще се самоубеждава, че всичко е наред и ти нямаш проблем със сегашното положение. И съответно няма да предприеме нищо, за да промени нещата. Затова събираш смелост и повдигаш неудобния въпрос.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Ами правете по-често и поговорете :>
    Защо всъщност толкова рядко? Нямате възможност ли, какво? Защото ако нямате желание би било кофти.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Поговорете. Присъединявам се към мнението на TheBeliever.
    Ииии защо свършва толкова бързо? Това не е нормално, да няма някакъв проблем?
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #5
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    И аз не знам защо...Но наистина понякога се побърквам.Той знае,че това е проблем и казва,че не е добре това,което става и,че трябва да го правим по-често,но нищо.Казва ми,че прекалено много го възбуждам и за това се получава така.

  6. #6
    Правете го по-често, за да свикне с теб. Преди време и аз така бях с приятелката си. Както се казва и както приятеля ти казва просто прекалено много ме възбуждаше. Но сега вече нямам такъв проблем. Според мен проблемът е на психическа основа, липсата на редовен полов контакт може би му действа прекалено силно

  7. #7
    Без разговор няма да минете и ти сама ще се убедиш в това(рано или късно ще ти писне и ще му кажеш... така че по-добре рано му го кажи). След това същинския проблем а именно това че много го възбуждаш. Наскоро гледах една сексоложка говореше точно за този проблем и каза че това било извининието на всички мъже които правели така, а проблема се таял на подсъзнателно ниво и се състои в това че мъжът има влиятелна майка(така каза... психиката на човека е странно нещо). В същото това предаване тя обясни и начина за справяне, а именно в самоконтрола. По принцип много малко са случаите в които този проблем е наистина физиологичен и може да се излекува медикаментозно. Обикновено проблема е в главите ни и трябва сами да се справим с него. Успех в начинанието!!!
    п.с Предаването беше Шоуто на Слави, а говорещата сексоложка беше някаква рускиня с особено име май Кобилкина, виж го дано поне ти е интересно

  8. #8
    Мъжът и жената интимно. Всеки петък от 11 вечерта в шоуто на слави и да Кобилкина или Кубилкина е не знам как точно се пише.

  9. #9
    Да пие повече течности и като му се пикае да стиска, тоя мускул като се потренира стават чудеса
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  10. #10
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Правете всеки ден секс и поговори с него. Нормално е ако има проблем да свършва за 3 минути, още повече като правите веднъж на 2 седмици.

  11. #11
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Правете всеки ден секс...Е да ама не става.Не искам да изглеждам като момиче,което се натиска.Наистина ми е гадно,но се опитвам да свиквам.

  12. #12
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Не става, защото не искаш да изглеждаш като момиче което се натиска или щото няма място/възможност ? Защото ако да речем през повечето време сте само 2-мата и правите веднъж на две седмици, то определено нещо яко куца в системата.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Не знам какво куца...Нямам обяснение.Имаме място и възможност,защото той живее сам,не е това проблема.Не знам и аз...

  14. #14
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Ами бих ти препоръчал да поговорите доста сериозно и искрено по въпроса. Повечето хора на вашата възраст само се чудят как да правят секс по 3 пъти на ден, но нямат терен. Това да имате място и да правите по веднъж на 1-2 седмици е тотално сбъркано. Може би той се притеснява, че ще свърши и ще му е кофти или не знам какво, но определено трябва да поговорите и да положите усилия за разрешаване на проблема. Ако започнете да правите секс редовно, всичко ще се изглади. Казваш че си го възбуждала много. Попитай го щом е така, защо не правите редовно секс ? Първата работа като го видиш е да се изясните и да намерите решение иначе тази връзка е обречена.

  15. #15
    И в крайна сметка, ако не стане с говорене, има и други мъже

  16. #16
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Подкрепям мнението marilyn. И да, без разговор няма да минете. Пробвали ли сте презервативите на Durex ( Performa ) за задържане? Ако не сте само да знаеш, че заради ледокаина по тях може да му спадне, понеже той е обезболяващо, което в случая се използва за подтискане на чувствителността.

  17. #17
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    С говорене няма да промениш преждевременната еякулация. С времето по-малко ще го обичаш и накрая ще си намериш друг.
    Temet Nosce

    벨야카

  18. #18
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от umri Виж мнението
    С времето по-малко ще го обичаш и накрая ще си намериш друг.
    Гарантирам.
    С говорете нищо няма да оправите. Говорете, за да ти е чиста съвестта, но нищо няма да се промени.

  19. #19
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Гарантирам.
    С говорете нищо няма да оправите. Говорете, за да ти е чиста съвестта, но нищо няма да се промени.
    Всъщност ако той не е пълен дебил след един сериозен разговор може да предприеме нещо. Я повече практика за тренировка на издържливостта, я спрейчета за задържане, по-горе споменаха някакви презервативи и т.н. Има момчета, които са се преборили с този проблем, но трябва действие.
    Ако не обсъдят проблемът като такъв, ако го приемат като "ами той си е такъв и няма как да се промени", тогава вече краят е неизбежен. Но при добро желание и от двете страни положението може да се подобри значително.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  20. #20
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    По едно време и аз ходех с едно такова момче. При него проблемът може би имаше нещо общо с опитността. Първият месец и нещо сексът не ни беше редовен (нещо като при вас, ама ние нямахме терен и време), но после започнахме да го правим всеки ден и в крайна сметка проблемът се реши. (не казвам, че задължително е било заради редовността, може просто да е преодолял и нещо на подсъзнателно ниво ;д).

  21. #21
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от umri Виж мнението
    С говорене няма да промениш преждевременната еякулация. С времето по-малко ще го обичаш и накрая ще си намериш друг.
    Трябва разговор за да се разбере каква е причината за не правенето на секс. Преждевременното свършване ще се оправи с практика.

  22. #22
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Наистина трябва да поговорите. На мен ми се вижда страшно егоистично това, че след като свърши, той заспива, а ти оставаш незадоволена, след като има още толкова много начини, с които може да ти достави удоволствие и на теб.
    И спря да се върти за миг земята..




  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Тук,там-ама къде и аз незнам
    Мнения
    649
    Практиката е решението
    А това, че много го възбуждаш не е оправдание, да те оставя незадоволена, достатъчно е голям да знае алтернативни начина да ти достави удоволствие.
    Удължете любовната игра, така ще се научи да контролира възбудата!
    Използвайте от по-плътните(пр.релефни) кондоми, по-този начин малко ще се намали чувствителността му и ще издържа повече!
    Не забравяй, че той също трябва да го иска, затова може би ще е добре да го приеме, като проблем. Не просто да казва, че му е гадно и да си заспива, след като свърши

  24. #24
    При мен проблема е точно обратен.Твърде издръжлив съм аз съм мъж на 24г имам сериозно приятелка от 8г правим си секс през тези 8г почти всеки ден и нормалния секс при нас е 20-25 мин като съм имал сериозни постижения над час.И това не е хвалба това си е утрепване.Но като цяло моя съвет е да правите по-често секс и мисля,че малко по малко ще се оправят нещатата.
    Успех

  25. #25
    А другото интересно ми е?Свирки не му ли правиш пак ли свършва така бързо?Не е нормално според мен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си