.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Red face Ефикасна и бърза диета за тийнейджърка

    Здравейте,
    Изчела съм доста от темите тук, но се интересувам някой дали ще сподели от опит диета, с която за около месец да отслабна с близо 4-5 килограма. На 17 години съм, висока 1.62 см. и тежа 51 килограма. Искам да стигна до 45-47 максимум преди края на юни. Благодаря предварително.

  2. #2
    Не ти трябва отслабване, а стягане. Дори в момента си под нормата на килограмите. Ходи да тичаш в парка и карай колело. Яж предимно зеленчуци колкото искаш. Преяждай с тях ако щеш.

  3. #3
    Голям фен Аватара на .Wonder
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    528
    Гърча се в мъки вече.
    Разбирам, че искаш бързи резултати, но в същото време осъзнай, че така наречените "диети" са последвани от йо-йо ефект, в следствие на когото е възможно да наддадеш повече килограми, отколкото ти се е наложило да свалиш.
    Спортувай, храни се здравословно и резултатите с времето ще дойдат. Може да не са след месец, може да са след повече време, но ще са трайни и постигнати с дисциплина и режим.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на lovelywords
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    338
    Недей да гладуваш, казвам ти го от личен опит. Аз почти не се храних в рамките на 1 месец и вече когато хапна нещо, корема ми се свива и ме боли. Ако искаш да отслабнеш храни се здравословно, бягай, прави упражнения, спортувай, просто не гладувай. Няма никакъв смисъл от диети и т.н. само ще си съсипеш здравето.

  5. #5
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Ох,тия диети ...
    Яж здравословно и спортувай,това е най-добрия възможен вариант за сваляне на килограми. И с риск да те разочаровам,ще кажа,че до преди края на юни няма да стане.Поне още 2 месеца трябват,но само ако си сериозна,иначе забрави.

  6. #6
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    Режеш всички сладки неща от магазина (вафли, кроасани, шоколади и пр.), газирано и разни напитки с 1000 вида захар и подсладители, чипсове, всички видове вериги за бързо хранене, бял хляб. Храни се основно със зеленчуци, пилешко, риба, бобови растения, кисело мляко, плодове, яйца. Пий повече вода. Тренирай нещо всеки ден- дали ще правиш упражнения вкъщи, ще тичаш, ще скачаш, ще ходиш на фитнес. Това да ти бъде ежедневието- ако си стриктна и спазваш тези ограничения, след 1-2-3 месеца ще видиш резултат.

  7. #7
    Голям фен Аватара на black pearl
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    653
    Аз пък зя попитам :д Черния шоколад пречи ли на отслабването ? В ограничени количества разбира се ;д

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от zorrnica Виж мнението
    Здравейте,
    Изчела съм доста от темите тук, но се интересувам някой дали ще сподели от опит диета, с която за около месец да отслабна с близо 4-5 килограма. На 17 години съм, висока 1.62 см. и тежа 51 килограма. Искам да стигна до 45-47 максимум преди края на юни. Благодаря предварително.
    Зърнена диета и вода

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от black pearl Виж мнението
    Аз пък зя попитам :д Черния шоколад пречи ли на отслабването ? В ограничени количества разбира се ;д
    Не

  10. #10
    Фен Аватара на Wasilena
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Warna ;]]
    Мнения
    154
    Не разбирам как се сещате да отслабвате един месец преди дадено събитие.
    I was born to be somebody!

  11. #11
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    Цитирай Първоначално написано от black pearl Виж мнението
    Аз пък зя попитам :д Черния шоколад пречи ли на отслабването ? В ограничени количества разбира се ;д
    Не. 20-30 гр на ден не са фатални. Какаото в черния шоколад е по-високи проценти, за това и шоколадът е по-полезен от млечния, да речем (заради еди-кои си негови свойства* :Д)

  12. #12
    Ами хляб и сладко не съм яла от близо 2 месеца. Ям само плодове, зеленчуци и веднъж на 1 или 2 седмици си позволявам месо и свалих за тези 2 месеца около 6 килограма, но в един момент спря и от сигурно 2 седмици си стоя на едни килограми. Спортувам също, забрави да го спомена по - горе.

  13. #13
    Включи яйца, мляко, повече месо, ядки и риба. Забавила си метаболизма си много с това хранене, а и последните кг. са най-трудни за сваляне. Пий повече вода.

  14. #14
    Понякога не е важно, колко точно килограма си, а как изглеждаш.
    Тук има една примерна диета за тинейджъри и все пак не прекалявай с диетите: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0...B0%D1%81%D1%82
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  15. #15
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Цитирай Първоначално написано от zorrnica Виж мнението
    Ами хляб и сладко не съм яла от близо 2 месеца. Ям само плодове, зеленчуци и веднъж на 1 или 2 седмици си позволявам месо и свалих за тези 2 месеца около 6 килограма, но в един момент спря и от сигурно 2 седмици си стоя на едни килограми. Спортувам също, забрави да го спомена по - горе.
    Запътила си се към болницата с това хранене, как искаш организма ти да сваля, при положение, че складира и последната останала мазнина в тялото ти, за да се поддържа жив?

  16. #16
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    Цитирай Първоначално написано от zorrnica Виж мнението
    Ами хляб и сладко не съм яла от близо 2 месеца. Ям само плодове, зеленчуци и веднъж на 1 или 2 седмици си позволявам месо и свалих за тези 2 месеца около 6 килограма, но в един момент спря и от сигурно 2 седмици си стоя на едни килограми. Спортувам също, забрави да го спомена по - горе.
    Хляб и сладко, че си спряла- супер. Ама...как така ще караш на плодове и зеленчуци? По този начин стресираш организма си и си забавяш метаболизма. Освен месото има млечни продукти, яйца, риба, бобови растения (които вече споменах по-горе). Включи ги в менюто си и яж по 4-5 пъти на ден на малки порции.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си