.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 62
  1. #1
    Повече от фен Аватара на smile12345
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    sofia
    Мнения
    491

    Облекло за Фашинг(немскии празник)

    Отговорите,които ще получа от тази тема са много важни за мен ..[=...Ще има Фашинг(нещо като бал,но не е задължително да си с рокля просто е малко официално,а аз не си падам по официалните неща) след 1 седмица и ми трябва помощта ви..всички ще ходят с официални рокли,токчета,гримирани с прически..аз не съм от този тип хора и се обличам спортно мисля да ходя със скъсан чорапогащник,къси панталонки,тениска,топиран а коса(доста шантаво като цяло и мисля,че това е добър външен вид за такъв повод,все пак си е моят стил!..на 14 съм)...та искам от вас някакви други предложения,които да не са свързани с токчета или някаква бална рокля!...може и снимкии да поствате
    - наистина е много спешно и се нуждая от оригинални идеи..[=

    *може да е рокля,но да е по-спортна-смисъл да не е като за един празник да може и в ежедневието да се носи и да не е много разголена или дълга [=
    Последно редактирано от smile12345 : 04-18-2012 на 17:32

  2. #2
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    определено не ходи така както си го намислила... можеш просто да си вземеш някаква ризка по-официална и някакво панталонче такова по-официално и с едни обувчици като пантофки примерно ще си супер... друго можеш рокля пак с пантофки да си носиш т.н. няма да са токове,но спортна рокля,която да изглежда като официална малко трудничко.. за косата - каква ти е по принцип ? и поддава ли се лесно на обработка ? .. не се тупирай като гръмнал бойлер.. кажи ми каква ти е косата и ще измислим нещо.. за грима.. щом си на 14 една спирала,малко руж/перли + гланц и си готова..

  3. #3
    Fuck,проблема не е ,че ще сме различни ..Проблемът е,че всички смятат да се правят на кифли!! Накои вече имат час за козметик,..и всякакви подобни,а ние просто искаме да отидем и да се забавляваме.Няма смисъл да си купим дрехи,които не бихме носили повече от веднъж ..а и все пак това не е бал за завършване..Фашингът се провежда всяка година.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на smile12345
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    sofia
    Мнения
    491
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    определено не ходи така както си го намислила... можеш просто да си вземеш някаква ризка по-официална и някакво панталонче такова по-официално и с едни обувчици като пантофки примерно ще си супер... друго можеш рокля пак с пантофки да си носиш т.н. няма да са токове,но спортна рокля,която да изглежда като официална малко трудничко.. за косата - каква ти е по принцип ? и поддава ли се лесно на обработка ? .. не се тупирай като гръмнал бойлер.. кажи ми каква ти е косата и ще измислим нещо.. за грима.. щом си на 14 една спирала,малко руж/перли + гланц и си готова..
    не искам риза,официален панталон или пантофки не нося такива(а и искам нещо,което да е по-младжко смисъл и аз нз какво искам,но определено не елегантно! xD)...значи аз ще ходя с кецове Converse т'ва е на 100% сигурно,а иначе косата ми лесно се поддава на обработка,но не искам да е вързана..дълга ми е до закопчалката на сутиена и е чуплива...еми не съвсем спортна рокля нещо от типа на: http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater ама без нещото с перата [=

  5. #5
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    ^съдържанието не е достъпно...еми като не искаш официално може с дънки и някоя риза..

  6. #6
    Голям фен Аватара на cheburashka
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    534
    ^само на мен ли линкът не ми се отваря?

    можеш да идеш с ризка и панталон, не официални, можеш да комбинираш по-младежки тоалет, с какъвто държиш да си

  7. #7
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ + или дънки и някое потниче и това е.. за косата : щом ти е чуплива може просто да я изправиш,но без никакви фрапиращи обемища и т.н. .. а ако задължително ще си с кецове може да измислиш нещо такова: http://kokona.us/wp-content/uploads/...se-gallery.jpg или подобно.. за грима можеш просто една спирала и си готова..

  8. #8
    линкът не се отваря по моя вина...извинете,просто малко го прецаках !!

  9. #9
    Повече от фен Аватара на smile12345
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    sofia
    Мнения
    491
    охх тъпия линкк сори много просто нз как се качват снимки... ): ..мда принципно може,но ми се иска да е нещо по-интересно [=

  10. #10
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ама пиши си от единия акаунт ! ... изтегли снимката от фейсбук влезни в прикачи и там я качи,за да я видим..

  11. #11
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от smile12345 Виж мнението
    охх тъпия линкк сори много просто нз как се качват снимки... ): ..мда принципно може,но ми се иска да е нещо по-интересно [=
    ами комбинирай бе,с някакви аксесоари,шалче,нещо там измисли.. иначе хем описваш другите като кифли, хем искаш да си тупираш косата ;д;д;д

  12. #12
    ам ние сме две различни момичета! приятелки сме и ще ходим заедно на фашинга...и сме изправени пред една и съща драма относно облеклото ;d

  13. #13
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    ^+1 Ми да,може да добавиш шалче,бижута,аксесоар на косата или коланче.Не знам,ти реши. има много варианти...

  14. #14
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от smile12345 Виж мнението
    охх тъпия линкк сори много просто нз как се качват снимки... ): ..мда принципно може,но ми се иска да е нещо по-интересно [=
    10101010101

  15. #15
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от oburkwaciiq Виж мнението
    линкът не се отваря по моя вина...извинете,просто малко го прецаках !!
    1010101010

  16. #16
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^заради това си помислих,че сте един и същи човек..

  17. #17
    споко..нормално е да се объркаш хмм...ами да идеята за освежаване с шал или бижу е добра

  18. #18
    Супер фен Аватара на IWannaBeSedated
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    2 600
    На Фашинг не трябва ли да се маскирате на нещо/някой?


    When I let go by a day without talking to you, that day's just no good... (

  19. #19
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Ами и без това темата тази година е "Made in Bulgaria" така че аз няма да ходя с носия... ще съм с рокличка и обувки на ток, за прическа и грим няма да се престаравам. И няма да се правя на кифла, не виждам смисъл. Роклята ще си я нося и след самия Фашинг.
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  20. #20
    Малко спамърско, ама от фейса снимки можеда поствате с десен бутон на снимката - copy URL и paste в темата.

  21. #21
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    Това си е бал-какви гуменки,потничета и панталончета?! facepalm

  22. #22
    Голям фен Аватара на vilityyy979
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    594
    Цитирай Първоначално написано от nymphadora Виж мнението
    Това си е бал-какви гуменки,потничета и панталончета?! facepalm
    +++ (10 букви)
    Passion is Fashion ;]

  23. #23
    Повече от фен Аватара на smile12345
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    sofia
    Мнения
    491
    http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._6270905_n.jpg
    това е снимката дано се отвории! ...амии бал е,но не е нещо официално!

  24. #24
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Тез пера винаги могат да се махнат, най-често са закрепени с нещо като безопасна игла.

  25. #25
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    И като отидеш на бала по гуменките, дънки и тениска на каква точно се правиш? Бунтарка? Приятни са ми момичета като теб, не искат да са в тълпата, но "блестят" с уникален моден вкус и съчетания. Аз лично кецове не нося още от 5 клас. Не намирам нищо момичешко в тях. Лично мнение.
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си