.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 89
  1. #26
    Само аз ли мисля, че с говорене няма да стане, трябва да действа и да бъде мъж ? Много сте наивни, истината е, че хората комуникираме най-вече с жестове, действия и език на тялото. Според много учени и психолози, вербалната комуникация е едва няколко процента от цялата комуникация между двама души. Ако се фокусираш само на говоренето, забравяш останалото, и реално ... губиш
    Последно редактирано от PetarN : 04-22-2012 на 17:05

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Сериозен разговор, в който и споделяш своите чувства и недоволства, при което ако тя вдигне скандал, моментално и биеш шута.
    И аз за т'ва си мислех. Като големи хора ще се разберете и толкова. А пък и щом те ревнува, значи е много влюбена. Може би това е вид успокоение

  3. #28
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от PetarN Виж мнението
    Само аз ли мисля, че с говорене няма да стане, трябва да действа и да бъде мъж ? Много сте наивни
    Абе, малоумник, ти прочете ли всички коментари?

  4. #29
    Ей, че любезно Не, не съм чел всичко, прочетох повече от 4 коментара,които казваха да седнат и да поговорят. Това ми стига

    ПС. Направих си труда да прегледам цялата първа страница, направи и ти така и виж в колко от отговорите е спомената думата ПОГОВОРЕТЕ, РАЗГОВОР и тн.
    Последно редактирано от PetarN : 04-22-2012 на 17:21

  5. #30
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Не, това не ти стига. Прочети всички коментари, преди да наричаш потребители имена, които те всъщност не са.

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Сериозен разговор, в който и споделяш своите чувства и недоволства, при което ако тя вдигне скандал, моментално и биеш шута.
    Дори ти си предложила сериозният разговор... няма да споря повече аз, не обичам заядливци

  7. #32
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Ако ще ми цитираш коментарите, моля те цитирай всичките:

    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    И досега си говорил с нея, с какво този път ще е по-различен?
    А колкото до това, че ще смекчиш ревността... Еми, нека го погледнем така - все едно да помогнеш да алкохолик или наркоман да престане. Почти невъзможно е. Не можеш да подтиснеш качеството на дадена личност. А ревността е точно това - качество и част от характера на приятелката ти, която не можеш да заличиш, но която не можеш и да приемеш.
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Много си наивен, и жестоко ще бъдеш наранен.

    Валдес е прав - нищо не разбра от това, което се помъчихме да ти кажем.
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    По точно от това няма накъде. Авторе, казваш че си говорил много пъти и преди за това с нея, но след 30 минути все едно нищо не е станало. Това ме прави склонна да мисля, че и този път разговорът ще влезе през едното и ухо и ще излезе през другото.

    Ревността, да, не може да се промени. Всеки човек, както ти каза авторе, е ревнив. Някои обаче са по-ревниви от други. Това на приятелката ти обаче е просто крайно. След някой друг месец няма да те пуща до тоалетната да се изпикаеш, ами ще припка в нея заедно с теб. Може дори да поиска да преглежда скайп-а, фейса и дори телефона ти. Не бих се учудила ако го направи.

    Казваш и или да приеме факта, че ти си по-общителен и обичаш да излизаш с хора, или да си хваща парцалките и пътя.
    Предложих сериозен разговор в началото, защото не знаех че те вече са провели множество такива разговори. И обърни внимание на последното което написах в изречението:

    БИЙ И ШУТА.

    Така че преди да започнеш да ме наричаш наивна, преди да цитираш мои коментари, прочети всичко, идиот загубен.

  8. #33
    Браво, поне сама си осъзнала, че с разговор няма да стане И не знам защо се палиш, това да си наивен съвсем не е обида, даже напротив, понякога наивността е чар. Но не и в този случай. \/ peace.

  9. #34
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Почти на 17 съм. Тя ми не е единствената, и преди така си мислех, но бях затънал в дълбоки очаквания.

  10. #35
    Покажи и че и ти имаш нужда от малко развлечения , не само тя трябва да командва , трябва да си мил с жените , но не да ''Им ходиш по гъза'' сори за израза но Владо е прав

  11. #36
    Повече от фен Аватара на ROFLWTF
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    368
    Познато. Обясни и, че трябва да се научи да прави компромиси, не може всичко, което тя иска да стане и да бъде. ..
    Успех, после пиши какво е станало

  12. #37
    Повече от фен Аватара на raror
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Разлог
    Мнения
    352
    апфф.. стегнатата работа, доста е ревнива
    SKYPE: raror- [ss тIrЭт0]

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    "Свиквай или си тръгвай" далеч не е решение, нито нещо, което можеш да кажеш на човек, с който би искал сериозни отношения. Това не е компромис. Сядаш и говорите. Разбираш защо ревнува - причини има достатъчно. Може да чувства, че не й обръщаш достатъчно внимание, може някое старо гадже да е изневерило или пък тя самата.
    Съгласна съм. Това '' свиквай или си тръгвай '' съм го чувала доста пъти и така излиза, че аз трябва да му ходя по гъза и да се съобразявам с него. Щом ревнувам, значи има защо.

  14. #39
    поговорете ако нестава с разговор то по добр се разделете и несе нараняваите взаимно

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от don't say anything. Виж мнението
    Щом ревнувам, значи има защо.
    да бе.. със сигурност!
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  16. #41
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    да бе.. със сигурност!
    Точно.
    Тцтц, много грешни представи имате.

  17. #42
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Мисля че трябва да се опиташ да разбереш на какво се дължи тази ревност.

    Цитирай Първоначално написано от don't say anything. Виж мнението
    Щом ревнувам, значи има защо.
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    да бе.. със сигурност!
    И аз това викам...ама почти. Познавам едно момиче,което ми е да кажем...роднина.Гаджето и ми е приятел и е много печен човек.Някакси не го виждам да и изневери.Но тя го ревнува здраво от всичко женско.И познай какво? Кръшка му зад гърба.
    А ревнувала,защото...Мразела някой да пипа нейните неща....
    Последно редактирано от Niakoitam : 04-23-2012 на 10:46
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #43
    Супер фен Аватара на cyclops
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 022
    Докато й се извиняваш нещата няма да се оправят. Ревността е нещо много сериозно, което може да съсипе една връзка (казвам го от опит). Действай докато сте още в началото на връзката, защото с времето става все по-трудно. Тя не може да те промени. А дори и да успее ти ще си нещастен.

  19. #44
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от don't say anything. Виж мнението
    Щом ревнувам, значи има защо.
    Много побързахте да я нападнете заради тая фраза, но аз бих казала същото. Зависи от човека. Не е нормално ревнивите да го твърдят, но аз мога. Не съм ревнива. Понякога нещо ме жегва, разбира се, но за да се стигне до ревност в класическия смисъл на думата, значи със сигурност имам причина. Ама на 100% просто. Изпитвала съм го веднъж и съм абсолютно сигурна, че тогавашният ми приятел имаше нещо към друго момиче. По-сигурна няма как да съм. Какво точно ... не знам и не ме вълнува. Но имаше.
    О, сетих се за още един случай. Бях забравила. И тогава се оказа, че имам причина.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 04-23-2012 на 11:15

  20. #45
    Голям фен Аватара на In*The*Face
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    746
    Ревността е страст в черно. Понякога може да съживи, да вкара тръпка, но прекали ли се с нея става непоносимо или за единия или за другия във връзката. По начина по който си кръстил темата, става ясно, че ти също си имаш граници и предел. Не мога да скачам против момичето, защото една история винаги има две страни и за някои реакции тя наистина може да има повод. Едно обаче е сигурно, в случая ревността е индикация за недоверие. Връзка без доверие е обречена на провал. Ако приятелката ти те обича трябва да е наясно, че с поведението си блъска взаимоотношенията ви към ръба на търпимостта. Не е нужно да я променяш ти, а тя сама да пожелая да подтиска изблиците си, за да не пречи на развитието на тази връзка.

  21. #46
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    Увери я, че няма смисъл да те ревнува.
    Аз също не съм съгласна с крайните мнения и т.н.
    Даже те разбирам защо й тичаш след д-то... Нормално е. Влюбен си. Едва ли иска да те разиграва, просто греши в своето поведение и отношение.
    Не почвай със зло, ами точно наобратно - почни с добро. Обясни й колко много държиш на нея и колко безсмислена е вашата ревност, и че ако продължава, ще удуши всички чувства в теб, колкото и да са силни. По най-добронамерения начин. После като я поотпуснеш, похвалиш, че е нумеро уно за теб и т.н., тогава й кажи със сериозен тон, че няма да направиш комрпомис с разбиранията си и да станеш по-затворен само заради нея.
    Но определено първо пробвай с добро и ако наистина прекалява с фасоните и т.н., бъди по-рязък и "нетърпелив".
    Не я защитавам бтв, тъпо е да си control freak. Но някак си предусещам, че за вашия случай няма да е удачно това: "Свиквай или си тръгвай". Ще се почувства необичана и още по-несигурна в теб и твоите чувства (стана ясно че тя вътрешно е неуверена и пр.)
    това. + коментара "щом ревнува, има защо".
    човек не ревнува от въздуха. в случая ти не си спечелил доверието й - близост, чувство за сигурност, спокойствие. грешката не е в нея, просто защото дава изява на своите чувства. сетивността е вследствие дразнение.

    връзката не се превръща в сериозна магически във времето, тя се отглежда. ако към този момент си си решил, че ще я променяш, значи не искаш нея, а някаква нейна проекция. тогава истинско ли е?
    ако обичаш, би се променил. промяна на поведението, действията, не промяна на мислите и чувствата!о.О какво точно очакваш от нея, да не ти показва, че ревнува? да се преглъща, преструва, играе? тогава ти няма да си с нея, а с някаква персона.

    аз съм от хората, които ревнуват, и за себе си знам, че ревнуването е доказателство за силна привързаност (нарочно не използвам абстрактните понятия). би трябвало да се чете като (примерно) "държа на теб. струва ми се повече, отколкото ти на мен. важен си. понякога си мисля, че не те заслужавам. докажи ми обратното..." нещо като заявлението "не вярвам в любовта". обикновено точно тези заземени прозаици са в постоянно очакване да бъдат оборени.

  22. #47
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Да вметна че това за "не вярвам в любовта" особено ми допадна и съм на напълно същото мнение.
    А иначе когато някои ревнува трябва да се стреми доводите му да бъдат разбрани, а не просто да поставя ограничения.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #48
    Супер фен Аватара на TheNormalGuy
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 168
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Да го обичаш, означава да го приемеш с недостатъците му, но това не означава той да ти диктува какво да правиш, с кого и къде, а да те приеме такъв какъвто си.

    Не може тя да му държи сметка, а той да си трае. Това, че тя му се меси така, също е иск за вид промяна от негова страна.

    Авторе, притискаш я в ъгъла със сериозен разговор. Не те ли чуе, я стресни с някакъв вид пауза във връзката ви, в която да си помисли хубаво.
    Права си че не трябва да си мълчи, просто друго имах предвид, да не се опитва да оправя проблема като я променя.

  24. #49
    Към автора : момче, и аз съм на 17, имал съм такава връзка. Съвет - не си трови живота. А относно коментарите "щом ревнувам значи има защо" само ще кажа, че в момента това момиче го ревнува за снимки, не за нещо сериозно, нали така? Относно това да й покажеш вратата - едва ли ще я избере. Според мен и тя те обича, за да те ревнува толкова и ще си притъпи ревността. При първи изблик обаче, колкото и да ти е мила и обичана трябва да й се скараш, да я стреснеш малко иначе така ще си карате ехеее.. 2 години и ще заприличаш на мен. Моето мнение : бягай докато е време, защото после ще си прекалено влюбен в нея за да я зарежеш. А тази ревност не се оправя със дни, седмици , месеци. Почти никога не се оправя. Действай, както каза Валдес - най-доброто решение е.

  25. #50
    Да, не разбрах за какво бяха коментарите от рода на '' да, бе, със сигурност ''..
    Лично аз съм така - когато ревнувам, НАИСТИНА има защо.
    Тия глупости да ревнуваш от въздуха и да си въобразяваш няк'ви неща, вече са детински истории...
    DisappointedDreamer, твоите представи са мНОГО правилни, да знаеш.
    Време е да спреш да се правиш, че знаеш всичко и че го правиш по правилния начин.
    Всеки човек е различен, отделни личности сме, така че не се изцепвай така следващия път,
    че ще ти се смеят хората..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си