.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 89 от общо 89
  1. #76
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Ами всъщност ревност е когато има скандали, цупеници, заплахи и прочее глупости. Ако цялата тая енергия може да се изрази по цивилизован начин като да кажем - "Душичке, Мимето нещо не ме кефи като човек, щото това и онова" то тогава това се нарича споделяне на притеснения (примерно). И е далеч по цивилизован начин да кажеш че дадения човек не ти е приятно да се върти около половинката.

    Ревността е изразяването на оная бурна и неконтролируема емоция, изразена чрез деструктивни неща. Която изразява неувереност, несигурност, и блабла. Съвсем друго е когато го изразиш спокойно с нормален глас и обясниш аргументите и притесненията си. Вярно че и двете идват от едно и също място - няма да ми бараш куклите. Туй е окей, въпроса е по какъв начин ще изразиш нежеланието си. В единия случай изглежда стилно, сериозно и дори красиво, в другия е... като бомба в тенджера с лайна.

    Ясно е че никой не обича да му барат нещата. Всичко е в начина по който се изразяваш.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Сериозен разговор, в който и споделяш своите чувства и недоволства, при което ако тя вдигне скандал, моментално и биеш шута.
    +1 няма повече какво да се каже....


  3. #78
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SisiStrange Виж мнението
    Според мен е същото, облечено в различни думи. Спомняш ли си в една тема преди бая време как ти каза, че при интервю за работа се продаваш и затова трябва да направиш идеално впечатление и да не скромничиш много много? И като го каза ти скочиха все едно си черпила Хитлер с бира? После сменихме думата "продавам" с "котирам" и вече всичко беше в реда на нещата. Не, че не идеше реч за абсолютно същото нещо.

    И тук е така.

    Цупене от ревност - човека се чувства кофти и спира контактите с дадено лице, защото иначе все едно не му пука за приятелката му и чувстватат и.

    "Мило, не ми е приятно да се виждаш с ..." Звучи по-мило и човека спира контактите с дадено лице, защото иначе все едно не му пука за приятелката му и чувстватат и.

    Просто се приема по-добре второто.
    Хах, да, това беше обяснението, което търсех.
    Далеч не задължително проявите на ревност да са скандали, сълзи и ултиматуми.

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Радвам се че ти е смешно. Жалко е че вместо да ме опровергаеш с доводни аргументи, ти се подиграваш и смееш. Мхм, ама такава е днешната младеж. Нищо чудно че запада.
    Ти изобщо даваш ли си сметка на колко си и колко ти е акъла, че говориш за '' днешната младеж '', божичко..

  5. #80
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от don't say anything. Виж мнението
    Ти изобщо даваш ли си сметка на колко си и колко ти е акъла, че говориш за '' днешната младеж '', божичко..
    Мда. Давам си сметка на колко съм и колко ми е акъла
    Няма да споря с дечурлига.

  6. #81
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Аз не съм ревнива, не съм и не бих правила сцени, нито бих търпяла на мен да ми се правят.
    Обаче имам един приятел... на когото приятелката му просто ме разбива.
    Срещаме се по улицата(с него): "Здравей, как си..."
    Е,от тогава това момиче не е спряло да ми мята злобни погледни, имам чувството, че някой ден ще ме набие някъде :Д
    Или друг случай: "Ти защо си говориш с приятеля ми?"
    Не знам, необяснимо е за мен, абсолютна дребнавост, жестоко преиграване е това, при положение, че аз дори не съм вложила и показала нищо друго, освен приятелски отношения.
    Everything changes, but beauty remains ...

  7. #82
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Мда. Давам си сметка на колко съм и колко ми е акъла
    Няма да споря с дечурлига.
    Даваш си ти, адски си зле, честно..

  8. #83
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Донт сей енитинг - вземи послушай ника си, молим.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  9. #84
    DisappointedDreamer нали беше 96 ? оО
    NOT LIKE THE REST

  10. #85
    Цитирай Първоначално написано от gruhhhh Виж мнението
    DisappointedDreamer нали беше 96 ? оО
    Аз какво се опитвам да обясня от началото? Мацката е по-голяма от мен с една година, тръгнала да ми говори за дечурлига, абе я....

  11. #86
    anonymous708973
    Guest
    Наистина е смешно да обяснявате на една година по-малки как няма да спорите с тях, защото са дечурлига.

  12. #87
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от don't say anything. Виж мнението
    Аз какво се опитвам да обясня от началото? Мацката е по-голяма от мен с една година, тръгнала да ми говори за дечурлига, абе я....
    На години, да. На акъл е съвсем друг пейзажа.
    Наспамихме темата хубаво, не мисля повече да пиша.

  13. #88
    anonymous708973
    Guest
    Специално пък тя е една от умниците във форума.

  14. #89
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105

    ///////////

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си