.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Много гадна ситуация.... Как да го накарам да спре да ме обича?

    Здравейте! Имам си гадже от близо 8 месеца. Минахме през много трудности. Сега има още една, но не става дума за него. Наскоро се запознах с неговия най-добър приятел. Беше забавен и започнахме да излизаме заедно. След което разбрах, че той е влюбен в мен. Сега ми е гадно за това, защото аз не съм. Аз съм единственото момиче в живота му освен майка му и сестра му. Предполагам, че заради това се е влюбил в мен. Но ми е гадно за човека, а и губя много приятели, които го познават, защото им е гадно за него и обвиняват мен. А с него се оказа, че имаме доста общи приятели. Моля помогнете !!

  2. #2
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Е какво да ти помогнем. Щом не ти харесва, го режеш (деликатно разбира се). Можеш да останеш приятел с него, стига да иска. Всеки трябва да мине през някакви трудности, за да се научи как да живее. Ще му е гадно, ще свикне, ще му мине, ще си хареса друга, нещата ще се повторят, пак ще му е гадно, ще открие къде греши и така нататък и така нататък.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  3. #3
    Супер фен Аватара на fenasf
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 335
    Бий му игноре
    I roll big like a superstar
    I smoke big like a superstar
    Bitch I'm a superstar

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ccdesigns Виж мнението
    Е какво да ти помогнем. Щом не ти харесва, го режеш (деликатно разбира се). Можеш да останеш приятел с него, стига да иска. Всеки трябва да мине през някакви трудности, за да се научи как да живее. Ще му е гадно, ще свикне, ще му мине, ще си хареса друга, нещата ще се повторят, пак ще му е гадно, ще открие къде греши и така нататък и така нататък.
    Много съгласна.

    А иначе тоя приятел и без друго няма на какво да се надява, щом си заета и то ходиш с неговия най-добър приятел от 8 месеца.
    Можеш да споделиш притесненията си с твоето гадже и двамата евентуално да се разберат по някакъв начин.

    И един въпрос: това "започнахме да излизаме" като флирт срещи ли да го разбираме? Защото ако да, сама си се вкарала в тъпата ситуация да му покажеш някакъв интерес и тоя съответно да лапне, да се влюби и т.н.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Няма какво да правиш - освен ясно да му кажеш, че нямаш чувства към него и не искаш нищо общо. Гадно е, но ще го преживее.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6
    започнахме да излизаме = нищо повече от приятелство. нямаше фирт

  7. #7
    Ако аз бях на твое място бих запознала въпросното момче с друго момиче, за предпочитане по красива от мен за да мога да се отърва от него като хората
    Сигурно ще е странно, ако след като знае че излизаш с най-добрия му фр, го запознаеш изневиделица с някаква (която поне трябва да го щита за симпатичен). Без съмнение ще се досети,че искаш да се отървеш от него, и му пробутваш друга от съжеление... за да не изглежда така накарай някоя твоя позната да го хареса. или поне да го сметне за симпатичен, след това кажи на момчето, че през цялото време не си искала да излизаш с него или не си искала да го нааниш, защото си си мислела, че ако направиш нещо с което то да те намрази , ще намрази и твоите приятели.... А ти нали много обичаш и държиш на приятелката си, която харесва момчето, че не искаш да провалиш нейните шансобе заради твоита нетактичност ... и така нататък...
    Все ще измислиш как да му поднесеш новината, че предпочиташ сегашния си приятел, но хубаво си помисли дали изпитваш нещо и към другото момче, защото ако е така, и ако нещата който предложих се осъществят, ще е доста болезнено да го гледаш с друга!!

  8. #8
    Повече от фен Аватара на blaaablaaablaaa
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    363
    Как да го накараш да спре да те обича? Едва ли мога да дам полезен отговор, по-горе са писали доста... Мога само да кажа, че до голяма степен зависи от това, в каква степен си му завъртяла главата. Например момичето, което аз харесвам, също както при теб не споделя чувствата ми, но не мисля, че има начин да ме накара да спра да я обичам. Освен да се хвърли под влака. Но пък дори да направи нещо, което да ме нарани ужасно много, това едва ли би накарало чувствата ми да изчезнат. Затова е важно до каква степен си му влязла под кожата.
    Но щом "наскоро" си се запознала с въпросния приятел, значи ще е по-лесно да превъзмогне любовта си. Предполагам, че е просто увличане (зависи колко скоро е това "наскоро").
    Да, хората казват, че любовта е скъпо удоволствие.
    Да, пристрастяването към нея често води до горчива болка.
    Да, аз имам вредния навик да обичам!
    Съдете ме, ако можете. )))

  9. #9
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    Можеш да споделиш притесненията си с твоето гадже и двамата евентуално да се разберат по някакъв начин.
    Против това съм. Не скарвай момчетата, оправи се сама с въпросния приятел и нещата ще отшумят.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си