.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Писна ми...

  1. #1

    Писна ми...

    Влюбвен съм, но всеки път до сега не ми е вървяло и този път пак върви към провал.
    Не съм грозен, но за съжаление разбрах, че не красотата прави връзки...
    Не знам кое ми пречи, но всеки път когато, някое момиче покаже интерес към мен аз си провалям шанса, a даже не знам как.
    Може би, защото съм доста по различен от връстниците ми...
    Никога не ми е било проблем и не съм искал приятелка, но в такива моменти когато съм влюбен от всякъде ме смазва чуството на самота и не знам как да си помогна.

  2. #2
    Welcome to da club. И аз съм така. Forever alone. Ама ако наистина някоя мацка си пада по тебе, и под влака ще скочи. Ако не, значи не си струва. Поне това е моето мнение. За да искаш нещо, първо трябва да дадеш нещо от себе си.
    А бе, къде е батко?

  3. #3

  4. #4
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    forever retarded по-скоро?
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  5. #5
    Супер фен Аватара на AutomatiC
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    1 455
    + i'm in the club too
    http://www.panoramio.com/user/598821
    it's all a theatre and i'm never myself..

  6. #6
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Аз само не разбрах кое те прави различен от връстниците ти? Кое нещото или кои са нещата, които си мислиш, че другите нямат?

    Та, както и да е. Няма как, според мен, от раз да загубиш интересите на момичетата, освен ако не проявяваш непукизъм и безразличност, и не отговаряш на тяхното внимание. Тогава е напълно възможно да спрат да ти обръщат внимание, поради простата причина, че си мислят, че не ти допадат.

    Но в случая е малко трудно да ти кажем къде ти е проблема, тъй като не си дал много много информация.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  7. #7
    Никой не може да помогне такъв си ми е характера, не си пасвам с 100% от момичетата, които познавам.
    A иначе w0sh, гледай тебе някой да не те направи forever retarded поради мозъчни повреди, лекенце малко.
    Бъди толкова отворен и на вън моля те, рано или късно ще попаднеш, на който трябва.

  8. #8
    Като за начало плз поясни кога точно нещата между теб и момиче се сриват (така ще мога да определя по-конкретно)

    Сигурна съм, че поне половината от неуспешните случай са неуспешни заради момичето (не на всички момичета им се привлича лесно вниманието върху нещо/някои за дълго време. Естествено, че когато някой се влюби изведнъж има мега интерес към някого, но приповечето момичета този интерес изчезва бързо), така че не се обвинявай... вместо това ако забележеш, че момичето, което харесваш, има чувства към теб, направи всичко възможно за да ѝ задържиш интереса дълго време - веднъж като я впечатлиш достатачно, и кото види, че не се отказваш лесно, но и караш полека, ще ти падне

    Съветът ми за успешна връзка (поне нейното успешно започване) е да поддържаш интереса на момичето - разсмивай я по-често, обаждай ѝ се изненадващо, прави ѝ изненади(не говоря за подараци - нормално момиче би се зарадвало и на салфетка с нарисувано стрце и вашите инициали в него), оставяй я тя да говори, и най-важното - целувай я по-често, и то в моменти когато тя най-малко очаква!!!

    Желая успех

  9. #9
    Към втората седмица във най-добрия случай.
    По принцип аз не смея много, много да се занимавам с други момичета, че като хлътна достатъчно силно... нещата задължително затъват в тиня, така че обичайно те проявяват интерес и ми търсят вниманието, демек е нещо в характера ми и мен като личност .
    Иначе точно това ми е много трудно да им потдържам интереса, лично на мен, не ми е нужно, някое момиче да ми е интересно за да съм с него, достатъчно е да ми харесва като човек, външно и вътрешно.
    Може би повечето на 17-18г. все още си мислят, че всичко, което хвърчи се яде.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Самото ти писане е супер объркващо. (поне за мен)
    Влюбен си, ама се чувстваш самотен .. ??
    Не е трудно да поддържаш интереса на някое момиче, стига да не си пълно дърво в разговорите си с нея.
    Не мисли за всеки следващ път като за провал.
    Казваш, че те те търсят .. а ти какво правиш по въпроса?

  11. #11
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    щом никога не си искал приятелка, може би има нещо развалено в тебе
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  12. #12
    ^ Все пак в момента искам, но защото съм влюбен, иначе едва ли биха ме гонили такива мисли, не виждам как това явление определя, че има нещо развалено в мене.
    Hilary_
    Обичайно отвръщам, но това ми е една от грешките явно... защото, в момента, в който аз проявя интерес към момичито то губи нейния.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz Виж мнението
    освен ако не проявяваш непукизъм и безразличност, и не отговаряш на тяхното внимание.
    по-тъпо нещо не съм чувал. тъкмо обратното - това е ключа към интереса на жените, правиш се, че не ти пука и не им обръщаш внимание и те бягат след теб. 100% проверено

  14. #14
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Цитирай Първоначално написано от siperzub Виж мнението
    Hilary_
    Обичайно отвръщам, но това ми е една от грешките явно... защото, в момента, в който аз проявя интерес към момичито то губи нейния.
    Не е грешка. Просто не си уцелил правилното момиче.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си