.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Аватара на topeto35
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    HaSk0V0 CiTY
    Мнения
    54

    Как да убедя родителите ми?

    Значи на 27.03.2012 станах на 15 год. и исках да си продупча устната но нашите не ми дадоха.Аз вече имам пирсинг на ухото но той ми е още от втори клас (сега съм .И искам да попитам как да ги убедя да ми дадат да се продупча отново?мерси предварително и моля без глупости.
    Love Is Black,Pain Is White

  2. #2
    Когато пораснеш и можеш да дадеш смислено обяснение защо искаш да се дупчиш, дотогава ще стоиш с една бръмка.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    ^ Чудя се дали някой би могъл да даде.

    Избери този, който се отнася по-добре към теб. Хвани го неподготвен смисъл да има някаква цел, която ще е над дупченето на устната.

  4. #4
    еми логично е на 15 си ти ако имаш дъщеря или син на 15 и ти няма да позволиш

  5. #5
    а и можеш да си направиш ако толкова искаш, без да знаят по лесно ще ти просят отколкото да ти позволят, нали знаещ че щом са решили нещо няма значение просто така са решили

  6. #6
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    ^ Доколкото знам трябва и родителско съгласие.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от qkakukla2 Виж мнението
    ^ Доколкото знам трябва и родителско съгласие.
    да бе не искат, друг е въпросът че после може да го " убият "

  8. #8
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Не се ограничавай само с устата. Пробий си езика, носа, бузите, веждите, пъпа, интимните части. Защо лицето ти трябва да е приятно, като може цялото да е в пиърсинги...

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  9. #9
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Пък наше от кога ме врънкат да си сложа татуировка, а аз не искам-все ми викат ай напръй са татуировка или пиърсинг-dafaq

  10. #10
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    На 12 си пробих пъпа и имам доста обици на ушите.. Трябваше ми просто час и половина разговор с майка ми, в който и обяснявам защо искам да се пробия. Когато и дадох зрели и смислени аргументи и успях да спечеля доверието и тя ми позволи. Така че проблема на дали е в родителите ти, ако ги накараш да те възприемат като възрастен няма да имаш проблеми с това.
    Последно редактирано от broken-barbiee : 04-02-2012 на 14:21

  11. #11
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    broken-barbiee (xaxa), ще бъдеш ли така добра да споделиш зрелите си и смислени аргументи, с които си спечелила доверието на майка си, за да си пробиеш пъпа?

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  12. #12
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    MojoJojo88, не. От къв зор да давам тука аргументите ми? Момичето пита - отговорих и, това че ви е странно как на такава възраст съм се пробила мен не ме грее.

  13. #13
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Не бе, ти ще й помогнеш така. Ще й дадеш насоки какви аргументи да изложи на родителите си, защо трябва да се продупчи.

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  14. #14
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    И защо аз да и ги казвам? Тя няма ли си нейни? То ако ще използва чужди аргументи няма смисъл. :]

  15. #15
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Ти....май си много Ентелегентна....
    Ако си имаше нейни аргументи, с които смята, че би ги убедила, дали щеше да пуска тема тук, със съдържание
    И искам да попитам как да ги убедя да ми дадат да се продупча отново?мерси предварително и моля без глупости.
    Как мислиш? Май не са ти били особено зрели аргументите, след като не желаеш да ги споделиш...пък не виждам нещо чак толкова секретно в това, ама хайде.

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  16. #16
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от MojoJojo88 Виж мнението
    Ти....май си много Ентелегентна....
    Ако си имаше нейни аргументи, с които смята, че би ги убедила, дали щеше да пуска тема тук, със съдържание
    Как мислиш? Май не са ти били особено зрели аргументите, след като не желаеш да ги споделиш...пък не виждам нещо чак толкова секретно в това, ама хайде.
    Виждам аз, че няма аргументи и кв'о да направя?! Ако иска да и играя хоро гола на масата ли кв'о? Мисли си аргументите и ги казва, както аз съм ги мислила и повечето хора, които са говорили с родителите си на тази тема. Пък като и е проблем да мисли аргументи може да се пробие без никой да знае , точка. А пък ти откъде си толкова сигурна какви са ми били аргументите след като не си ги чула? Не искам да ги казвам, защото така ми е кеф, а не защото имам притеснения дали ще ги сметнете за зрели или не, ясно?

  17. #17
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Хахахаха, доообре.....

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  18. #18
    Голям фен Аватара на explosion_
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    575
    Ами поговори като зрял човек с вашите, само така можеш да спечелиш доверието им!

  19. #19
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    И за какво ти е всъщност да си продупчваш устната? Лично нищо , но ми е толкова противно , когато видя някой с подобен тип пиърсинг.

    Та , как ли?

    Просто сядаш и говориш с вашите.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  20. #20
    Момиче, изчакай още малко пък ще можеш да правиш сама, без да имаш нужда от съгласието на родители ти... каквото поискаш

  21. #21
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Вие пък какво сте тръгнали да и обяснявате, че е грозно.. На нея явно и харесва.

    ПТ: Опитай се да разговаряш с тях без нерви като голям човек. И това не е сигурно, че ще проработи, защото някои родители са много строги към децата си. Ако не ти разрешат не бързай да им се зъбиш и дразниш, а изчакай малко време и пак опитай. Нещото, което ще те посъветвам е да не си правиш произволности. Ако не ти разрешават не ходи сама да се пробиваш, че после соленичко ще ти излезе като разберат.

  22. #22
    Аз имам същия проблем -.-
    Вече няколко пъти съм гворила с тях и винаги отговора беше не.
    Пробвах и само с майка ми но отговора беше същия. -.-
    Не знам вече какво да правя всичко пробвах и отговора седи един и същ. >.<

  23. #23
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Личният ми опит : бях на 16-17 и исках да си пробия езика. Думите на майка бяха " Абе за кво ти е тая простотия? ", аз естествено нямах логичен отговор, но исках :Д .. И след няколко седмици непрекъснато мрънкане от моя страна майка каза "оф, добре дупчи се " .. и те така :Д Ако не ми беше позволила пак щях да се пробия, но така имах "позволението" й.. Тате разбра няколко месеца по-късно, каза "Веднага да я махаш" .. аз му казах "добре" .. и вече 5 години си я нося :Д Махам я и си я слагам когато ми е кеф и дупката ми не зараствааааа (sun)

  24. #24
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Цитирай Първоначално написано от cvetit000 Виж мнението
    еми логично е на 15 си ти ако имаш дъщеря или син на 15 и ти няма да позволиш

    Аз пък ще им позволя !! И да викаш и да не викаш, и да не даваш .. то детето като иска ще си направи!! Единствено за татус бих си поговорила с него за идеята, която има.. защо иска и т.н .. ще поговорим за символиката.. и пак няма да го спра!

  25. #25
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от divacheee Виж мнението
    Аз пък ще им позволя !! И да викаш и да не викаш, и да не даваш .. то детето като иска ще си направи!! Единствено за татус бих си поговорила с него за идеята, която има.. защо иска и т.н .. ще поговорим за символиката.. и пак няма да го спра!
    Никой не те е задължил да си свестен родител, решението си е твое.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си