.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Детската Евровизия

    Конкурса беше за "Детска Песен". Песента на италианчето не беше детска. Крисия си изработи първото място, но не го получи. Въпреки това се радам ! Видяхме и каква е подкрепата на уж "братушките"
    http://iconomicabg.blogspot.com

  2. #2
    Супер фен Аватара на sl1nceetoo
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    1 095
    Крисия е много сладко, пък и талантливо, дете. Браво!

  3. #3
    За съжаление Кубрат си взе боя тази вечер.....

    http://iconomicabg.blogspot.com
    Последно редактирано от Stoqn_Trakiev : 11-15-2014 на 23:53 Причина: http://iconomicabg.blogspot.com

  4. #4
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от sl1nceetoo Виж мнението
    Крисия е много сладко, пък и талантливо, дете. Браво!
    такава е, но компаниращите й момченца (които също са талантливи) нямаха място на българско представяне, с тея турски именца ;д

  5. #5
    И може би заради пианистите си не е първа.


    http://iconomicabg.blogspot.com
    Последно редактирано от Stoqn_Trakiev : 11-16-2014 на 09:50 Причина: http://iconomicabg.blogspot.com

  6. #6
    anonymous708973
    Guest
    Разкошна песен, бе, направо не мога да повярвам как едва вчера я чух!!

  7. #7
    Мелодията на песента е изплагиатсктвана. Всички, на които праних оригинала се съгласиха.
    А дечицата едва ли са си писали песента те, така че не ги виня изобщо. Много са сладки и тримата. И не мога да повярвам колко ужасни хора има, които нападаха двете момченца, за имената им и как нямали право да представят България. На Запад, ако някой ми каже, че нямам право да правя нещо на база името ми преспокойно мога да го обвиня в расизъм.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Nonetheless
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    На Запад, ако някой ми каже, че нямам право да правя нещо на база името ми преспокойно мога да го обвиня в расизъм.
    То и тук може, просто в края се оказваш резак, сапун, изменник и неистински българин.

  9. #9
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Много са сладки и тримата. И не мога да повярвам колко ужасни хора има, които нападаха двете момченца, за имената им и как нямали право да представят България. На Запад, ако някой ми каже, че нямам право да правя нещо на база името ми преспокойно мога да го обвиня в расизъм.
    Точно - децата са на не повече от 10-11 години ако не се лъжа, не разбирам каква е тая дискриминация. Гледах някъде във фейсбоклука, че бяха нарекли близнаците резаци, турчаля, педерастчета и нам-кво. Тесногръдието и неблагодарността не са ми по вкуса.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Мелодията на песента е изплагиатсктвана. Всички, на които праних оригинала се съгласиха.
    кажи за оригинала, защото аз, докато я слушах, чувах друга песен на Евгени, даже след малко ще демонстрирам в импровизиран меш-ъп:Д

  11. #11
    anonymous708973
    Guest
    Блаааб, кутията ти е пълна!

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Точно - децата са на не повече от 10-11 години ако не се лъжа, не разбирам каква е тая дискриминация. Гледах някъде във фейсбоклука, че бяха нарекли близнаците резаци, турчаля, педерастчета и нам-кво. Тесногръдието и неблагодарността не са ми по вкуса.
    да, и мен страшно ме подразни това.

    А песента е готина. Бе въобще симпатични лапета са :33

  13. #13
    https://www.youtube.com/watch?v=Yn-oemgzlEU

    Ето го оригиналът.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  14. #14
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    От това, което чух, италианската песничка беше супер зле, наистина не разбирам защо спечели. Супер посредствена и скучна и не показваше кой знае какви данни. Нашата песен беше so-so, но поне Крисия извади добър глас.
    От чутите най-много ми хареса Малта, супер различна и яка и момичето пееше прекрасно, като малката Таря :Д
    Арменската не можах да я чуя.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    От това, което чух, италианската песничка беше супер зле, наистина не разбирам защо спечели. Супер посредствена и скучна и не показваше кой знае какви данни. Нашата песен беше so-so, но поне Крисия извади добър глас.
    От чутите най-много ми хареса Малта, супер различна и яка и момичето пееше прекрасно, като малката Таря :Д
    Арменската не можах да я чуя.
    Точно така! Италианчето се опитваше да пее за зряла любов, каквато няма как да познава. Точно Крисия отговори на изискванията на конкурса. Естествено песента беше избор на "Маестрото"но изпълнаниетъо на малкото момиченце беше феноменално. Иманата на Хасан и Ибрахим няма как да не подразнят някого. Руснаците (имам няколко руснаци колеги) се пръснаха от смях като чуха тези имена. Всъщност според тях това е било нещото което е отпъдило ръзнаците да дадат точни за България. Останалите не се повляха от това а Холандците показаха на всички че песента на Крисия проби геополитическия вот.
    http://iconomicabg.blogspot.com

  16. #16
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    https://www.youtube.com/watch?v=Yn-oemgzlEU

    Ето го оригиналът.
    просто прогресията в началото е подобна;
    тази прилича повече на Incomplete нa BSB

    тази на Крисия е същинска "Жива рана"; ))

    колкото до дебата тук, българската песен не беше детска, противно на медийните твърдения.
    политически изряден текст с естрадно звучене и маниерно изпълнение (това, всъщност, ме гнуси в цялата история)
    освен арменската, холандската песен беше по-приятна (будна, жива, танцувална, с която децата/тийновете биха слушали за удоволствие). сръбската ми допадна най-много, но съзнавам, че нито момичето беше съвсем дете (в държанието, във визията, със зрелостта си), нито песента - детска; )

    //Пантера, ще си почистя пощичката по-късно днес и ще ти пиша (или на имейл, че ми е по-удобно)

  17. #17

  18. #18
    Заслужаваха първото място. Италианчето не показа кой знае какво. А момичето от Малта, лично мое мнение е, че се опитваше да имитира възрастен, което въобще не и отива, но какво да се прави може би са търсели оригиналност. Направи ми впечатление, че повечето момиченца направо си бяха жени, но както и да е.

  19. #19
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    такава е, но компаниращите й момченца (които също са талантливи) нямаха място на българско представяне, с тея турски именца ;д
    крисия да не е българско именце ;/

  20. #20
    Голям фен Аватара на TIFOSO
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    797
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    такава е, но компаниращите й момченца (които също са талантливи) нямаха място на българско представяне, с тея турски именца ;д
    galax akbar

  21. #21
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    мда, аз това се замислих, че ако беше джесика или ванеса примерно, нямаше да ми направи такова впечатление, тъй че не е честно подобно дискриминиране
    пък и в крайна сметка за нашата страна се бориха тез хубавци

  22. #22
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от Blab Виж мнението

    тази на Крисия е същинска "Жива рана"; ))
    Ми той Евгени толкова си може :д

  23. #23
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    Цитирай Първоначално написано от Blab Виж мнението
    ох, слушам го за 5ти път :д

  24. #24
    абе като видях темата и си помислих че ще е нещо за блестящото представяне на БГ децата, а то се оказа, че си е почти РАСИСТКА. Можете ли да се зарадвате заради самото изпълнение и да забравите или поне да спрете да коментирате кой как се казва. Всеки носи името което родителите са му дали (без значение от народност и етнос - всички сме хора) ???

  25. #25
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Мен пък супер много ме издразниха някои, примерно Орлин Горанов, които говореха само в единствено число, все едно само тя е участвала и дума не обелиха за двете момченца, а те са толкова скромни дечица. Супер грозно ми се стори.

    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    На Запад, ако някой ми каже, че нямам право да правя нещо на база името ми преспокойно мога да го обвиня в расизъм.
    Затова ли си смени ударенията на имената?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си