.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: ???

  1. #1

    Question ???

    Исках да попитам как се обезкосмявате триъгълника? С кола маска боли ли? А обезкосмявате ли си дупето и как докато водите полов живот? Питам,защото съм на 17 и все още съм девствена и с моя приятел смятаме да го направим скоро,но се притеснявам Благодаря за отговорите

  2. #2
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Смени си заглавието първо. С кола маса или бръснач,зависи. Кола маската е по-ефективния ,но и по-болезнен метод и все пак е по-препоръчителен ,поне според мен. Иди при козметичка , няма кво да се притесняваш от нея. Отиваш и 10-15 минути макс си готова.
    С бръсненето знаеш как стоят нещата, само дето трябва да го правиш всеки ден или през ден,или колкото там си искаш.
    maDamn

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от secrett_angel Виж мнението
    Исках да попитам как се обезкосмявате триъгълника? С кола маска боли ли? А обезкосмявате ли си дупето и как докато водите полов живот? Питам,защото съм на 17 и все още съм девствена и с моя приятел смятаме да го направим скоро,но се притеснявам Благодаря за отговорите
    Епилатор/кола маска /никога самобръсначка/
    И да, боли, поне в началото боли зверски много, но после не ти прави впечатление.
    Как, как... с мерак.
    Като цяло прави каквото искаш, само не пипай самобръсначката.

    И си оправи заглавието.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Голям фен Аватара на alchy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    815
    Със самобръсначка стават твърди космите.. напрао една мацка като и барах котето и драскаше котето ;дд
    Момичетата по-горе ти дадоха направления - кола маска

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Кола маската си е ефективен метод, но си има болка. Аз в началото така се обезкосмявах, болеше малко ;но не е болка за умиране; , докато сега нямам време и действам със самобръсначката. Изборът си е твой.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Кола маската много цапааа, лепкава ее, хвърчат парцали/хартии от онея, които се продават в опаковката и не си е работа бля
    Последно си взех една течна и така си стои. С епилатор е най-бързо г/д и не се цапаш с лепкави кола маски мф
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Scarface_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    473
    със запалка ... пускаш ги по-дълги и ги палиш
    Kao jedno mi smo bili
    volela bih da dozivim
    bar jos jednom
    oci da ti vidim

  8. #8
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    с епилатор

  9. #9
    Ако питате мен напалм или поне огнехвъргачка. Откъдето минат нищо не расте с години...
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си