.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 70 от общо 70
  1. #51
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Блах.. Никви цици нямам и нямам кво да покажа и аз, ама не ми пука от нищо от никой. Махам го като ми е кеф, без значение с кой съм. Ако ще гледа някой, да гледа, няма да се забулям на плажа, случайно някой да не ме види.. И аз гледам очертани пакети, особено ако баткото току що е излязъл от водата.
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  2. #52
    По тази логика трябва да отидеме чисто голи, да седнеме на плажа, да се разкрачиме едно хубаво, че и между краката да хванем тен,щото стои грозно и после на момчетата ще им е неприятно и странно, когато ни оправят
    so sad ...

  3. #53
    Ти от слива на тъмно брала ли си

  4. #54
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Цитирай Първоначално написано от babatigosho Виж мнението
    Ти от слива на тъмно брала ли си


    10 fuckin' букви.
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  5. #55
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Не съм имала тази възможност,понеже на море по принцип ходя с роднини.Иначе бих пробвала,не ми пречи.. още по добре,че няма да се опичам на бански.Малко в повечко ми е дал Господ,така че няма и от какво да се срамувам

  6. #56
    Фен Аватара на sambadance94
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    146
    По-добре да го махнеш отколкото после да ходш на солариум да се облъчваш.. Но всеки си преценя ситуацията

  7. #57
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Отвратително ми е като видя жени/момичета по цици на плажа. Ужасно, ама ужасно грозно и пошло ми е, пък ако ще и да е с най-якото тяло и най-яките цици.
    Супер много си харесвам моите цици, нямам никакъв комплекс свързан с тях, но не бих се пуснала без горнище.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  8. #58
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от djipsito Виж мнението
    Блах.. Никви цици нямам и нямам кво да покажа и аз, ама не ми пука от нищо от никой. Махам го като ми е кеф, без значение с кой съм. Ако ще гледа някой, да гледа, няма да се забулям на плажа, случайно някой да не ме види.. И аз гледам очертани пакети, особено ако баткото току що е излязъл от водата.
    Точно, и аз съм така. ;д

  9. #59
    И аз нямам кой знае какви цици, но за сметка на това с удоволствие ходя без горнище
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  10. #60
    Голям фен Аватара на dami666
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    511
    Без се пека..Мъжа разправя,че щял да ми се дразни тази година,защото ще е с мен,но..Тена е важен!
    Believe in yourself.

  11. #61
    Повече от фен Аватара на PredrusalotoZaiche
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    414
    Цитирай Първоначално написано от IseeDEADbodies Виж мнението
    аз ако бях момиче много повече щеше да ме е срам да се съблека пред приятеля си и циците ми да светят като енергоспестяващи крушки
    ахахахахахахаахах
    Зависи с кой съм на плаж,но най-често у нас си се пека без,че направо се отвращавам чичковците като започнат да зяпат..
    ZaicheNaXeroin

  12. #62
    оо без! Много подкрепям това. Женското тяло си е произведение на изкуството трбява да се вижда! Особено ако душата завряна в него не го тормози с вредни храни или хич не го храни. Щом е здраво и красиво има защо да се види.
    От суетна гледна точка...що за логика да ходите по прашки,но не и без горнище. А и аз намирам за грозно" светещи цици нощем" също и да си облечеш по разпуснати дрехи и да се виждат очертанията на банския ти ;д;д

  13. #63
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Със, но махам презрамките или лягам по корем и го откопчавам, за да хвана хубав тен на гърба.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  14. #64
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Без,ама нещо май трябва си взема някъв бански от тия за цялото тяло,защото дамите може да се комплексират от моите големи гърди...

  15. #65
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Зависи къде съм и с кого съм ... ако съм някъде на море не ме бърка и без... и все пак няма пред всеки да се съблека (за познатите ми говоря)

  16. #66
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus Виж мнението
    Без,ама нещо май трябва си взема някъв бански от тия за цялото тяло,защото дамите може да се комплексират от моите големи гърди...
    След като си цицорест си купи сутиен...
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  17. #67
    Голям фен Аватара на alchy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    815
    Цитирай Първоначално написано от alexsdreamm Виж мнението
    оо без! Много подкрепям това. Женското тяло си е произведение на изкуството трбява да се вижда! Особено ако душата завряна в него не го тормози с вредни храни или хич не го храни. Щом е здраво и красиво има защо да се види.
    От суетна гледна точка...що за логика да ходите по прашки,но не и без горнище. А и аз намирам за грозно" светещи цици нощем" също и да си облечеш по разпуснати дрехи и да се виждат очертанията на банския ти ;д;д
    Ето това мнение ми хареса.

  18. #68
    Благодаря ти тогава

  19. #69
    Фен Аватара на shadowcrew
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Бургас - София
    Мнения
    249
    Момиче без горнище на плажа сред останалите плажуващи е 1 на 300.

  20. #70
    Голям фен Аватара на alchy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    815
    Цитирай Първоначално написано от shadowcrew Виж мнението
    Момиче без горнище на плажа сред останалите плажуващи е 1 на 300.
    Глупости.. аз където ходя на плаж , почти всеки път в околността е пълно. На миналата седмица имаше 2 доста стабилни с красиви тела и уникални гърди .. еле мале... окото ми падна

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си