.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148

    Препоръчайте ми книга

    Търся си лека и интересна книга на английски език.Нещо,с което да си подобря знанията и да се чете лесно,а ако я има и в онлайн вариант-още по добре.

    Предварително много благодаря

  2. #2
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Сега чета Спасителят в ръжта и не е лошо. Разказва се за 1 като нас, ама в доста по неприятна ситуация. Тъй като е писана от негово лице има не малко жаргон. Но зависи какво харесваш.

  3. #3
    Великият Гетсби

  4. #4
    The perks of being a wallflower може , също някоя от книгите на Пратчет . Горните две предложения са много добри , бтв зависи кой жанр ти е по-интересен

  5. #5
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Лека книга? Предлагам Twilight. ;]]
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от slicky Виж мнението
    Сега чета Спасителят в ръжта и не е лошо. Разказва се за 1 като нас, ама в доста по неприятна ситуация. Тъй като е писана от негово лице има не малко жаргон. Но зависи какво харесваш.
    Тази книга ми е абсолютен фаворит.. просто бях готов да заплача само защото свърши. Иначе на пръв поглед изглежда супер обикновена история за 1 седмица от живота на едно момче, но това което го направи уникален за мен е това, че все едно аз съм писал книгата.. все едно аз съм главният герой.. все едно неговите разсъждения са мои .. направо плашеща прилика.

    Книгата не би била интересна на всеки. Според мен е за теенове, които имат по-особен поглед върху живота и обществото в което се намират, които виждат ясно как до болка е фалшиво всичко, които търсят начин да избягат от всичко... и все пак знаят, че нищо не могат да променят. Надявам се да не ви се струва странно как намирам толкова много драма и скръб в една обикновена история.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си