.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Question Какви са интересите на 20-25 годишните?

    Здравейте! Забелязах, че в този сайт се разискват някакви теми и за това реших и аз да се регистрирам.
    Аз съм 18 годишно момче. Дано не ви прозвучи лошо, но не ме вълнуват толкова 16-17 годишните, колкото по-голямите момичета! В момента има едно момиче и искам да я задържа, защото ми харесва страшно много, но се претиснявам от подходът ми... Бихте ли ми казали какви теми ги вълнуват 20-25 годишните момичета и по какъв начин е най-подходящо да действам?

  2. #2
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    От човек до човек има разлика.Независимо годините, не всички 20-25 годишни се интересуват от едно и също..
    Опознай я и сам ще разбереш какви теми я вълнуват..
    И относно подхода - Бъди себе си..Не преигравай, не се опитвай да бъдеш друг с клиширани фрази и тем подобни.Много е изтъркано, а и ако тя те хареса, то ще те хареса такъв какъвто си..

  3. #3
    Винаги започва с "здравей сладур :*"! Така,че предполагам че ме харесва...Ама да но аз съм от типът хора, които или говорят малко или много... Днеска имам среща с нея. Себе си съм си, но не искам ми е за една вечер... Тя е наистина страхотна!

  4. #4
    Ами наистина трябва да я опознаеш по-добре за да си отговориш сам на въпросите.Moят съвет е да прекарваш повече време с нея.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си