.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 88
  1. #51
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    99 набор. (bow)

  2. #52
    http://vbox7.com/play:af04959d <--- ето да се научиш
    I got ice in my veins,
    blood in my ice.
    Hate in my heart,
    love in my mind. ------Lill Wayne

  3. #53
    Той си бута пръчката в твойта дупка(ако се чудите коя - няма значение при теб) и това е.
    След 20 мин отиваш до някой комп, влизаш тук и правиш тема "дали съм бременна", като целиш да се изфукаш, че не си деВствена.

    тъй.

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от lapeto99 Виж мнението
    Здравейте,моля ви се дайте ми съвет!
    Много искам да правя секс със приятели си но много се притеснИАвам.

    В секса няма място за притеснение. Когато се почувстваш готова, тогава го прави.

  5. #55
    Бих казала не 2или 3 години да е по голям от нея за да и покаже ами 6-7 :Д

  6. #56
    Наистина не знам какво ви става.Аз съм 8 клас,а дори не съм си помисляла да правя секс.Първо защото ме е страх и второ,защото до преди 2 години си играех с плюшени играчки и кукли а сега да тръгна да се правя на курва.
    И все пак щом си 99 година няма начин да си необразована по-тази тема.Аз знаех подробности още като бях в 4 клас.

  7. #57
    Ти ако си 99 набор и питаш как се прави секс....
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  8. #58
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 373
    ТИ СИ ОТ БРЕЗОВО ... И си на 13.Дам, ясно.

  9. #59

    Thumbs up

    боже, боже до къде стигна днешното паколени вчерашна дрисла сeкс ша праи чакай поне до 14 та да имаш лична карта, още жт са ако почнеш на 20 сигурно ша ходиш с увиснала путка

  10. #60
    Какво сте я изровили тая старата тема, бе...

  11. #61
    Повече от фен Аватара на the_world_around_me
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    334
    Цитирай Първоначално написано от Gloppp Виж мнението
    http://vbox7.com/play:af04959d <--- ето да се научиш
    Да,точно тва ти трябва

  12. #62
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от Gloppp Виж мнението
    http://vbox7.com/play:af04959d <--- ето да се научиш
    Ахахах, уникална е :Д

  13. #63
    Повече от фен Аватара на ROFLWTF
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    368
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Ако си набор 99 ето го моят съвет - нищо с никого не прави.
    +1
    Моля те не ни засрамвай българите.... :X
    Много е жалко, че на малки години всички са тръгнали да правят секс..

  14. #64
    Повече от фен Аватара на Lysander
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    горските шубраци
    Мнения
    343
    Пиши ми на лично, да си уредим среща и да правим секс. Аз съм на 18, опитен, ще ти хареса

  15. #65
    Цитирай Първоначално написано от Lysander Виж мнението
    Пиши ми на лично, да си уредим среща и да правим секс. Аз съм на 18, опитен, ще ти хареса
    Даа След като те мине, може и да се отбиеш у нас xD

  16. #66
    Е може да е малка ама и се прави хормоните и бушуват мога да ти кажа ако ти се прави прави това е най хубавото в живота незнам при мене няма никаква билка даже и при 1 ви път беше супер

  17. #67
    Уау ... 99 ... are you kidding with me ? чакай малко да се замисля , приятеля ти е по-голям и те кара ? на твоите години е и искате да опитате как е за първи път ? ти си на 12 бе дете , цикъл нямаш . цици нямаш , секс ша праиш ... аре моля ти се вари си на площадката да си играеш ... има хора които са на по 15-16 и не са го правил . ти ще ми го праиш на 12 :Oи тоя приятел , ако е по-голям , къв ще му е кеффа ???деца , ко да ги праиш .... ние на твоите години си играехме навън , вие искате да си играете в леглото ... tccc ... само ще ти кажа , ще направиш грешка , ако го направиш сега ... като пораснеш сама ще разбереш защо .. и се чудя на тея дет подкрепят 11-12 годишно лапе да праи секс ???

  18. #68
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Ако си набор 99 ето го моят съвет - нищо с никого не прави.
    А ако си набор '98?

  19. #69
    Цитирай Първоначално написано от half_bloody_princess Виж мнението
    А ако си набор '98?
    Тогава вече си 'голяма',пораснала,мъдра,де ството замина,и девствеността с него

  20. #70
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Моо да съм на 11, ма раждам с откат.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  21. #71
    Ако той е по-опитен от теб (дай боже) се остави в негови ръце,ако ли не ... НЕДЕЙ !

  22. #72
    Ако наистина на 99 набор не е мн препоръюително,ама щом си решила го направи с някой поне на 15-16 год с опит а и ппопринцип казват че нещата се случват от самосебе си без да ги планираш нз аз още смятам че ми е рано а съм по голяма от теб , но тва е моя съвет за всичко си има време а ти щом си решила че твоето е дошло ок ама ако питащ мен го направи с човек с малко опит по-голям от теб които после няма да разтреби из целия град кво сте правили....

  23. #73
    Супер фен Аватара на MarkKnight
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 821
    само като прочетох " Много искам да правя секс със приятели " и видях набора.....

  24. #74
    Ако наистина на 99 набор не е мн препоръчително,ама щом си решила го направи с някой поне на 15-16 год с опит а и ппопринцип казват че нещата се случват от самосебе си без да ги планираш нз аз още смятам че ми е рано а съм по голяма от теб , но тва е моя съвет за всичко си има време а ти щом си решила че твоето е дошло ок ама ако питащ мен го направи с човек с малко опит по-голям от теб които после няма да разтреби из целия град кво сте правили....

  25. #75
    skorost55abv.bg
    Guest
    na kolko e toi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си