.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Възможно ли е....

    Здравейте, колектив

    Днес се случи следната ситуация. С моята приятелка сме заедно вече година, но все още не сме правили секс. Всичко друго, но не секс (какъвто и да е). Аз лично нямам проблем с това (когато тя е готова ще го направим). Та днес реших да пробвам нещо. Купих презервативи, и отидох у тях. Идеята ми беше да легнем голи в "spoon" позата, и да си го сложа между краката й. Без пенетрация, само хъмпване. Хареса й идеята, затова го направихме. Легнахме, сложих си презерватива и тн тн. Щом свърших, махнах кондома и го хвърлих. Изтрих се с мокри кърпички, и нямаше нищо (сигурен съм) Гушкахме се за около 10 минути, и тя искаше пак. Сложих нов презерватив, и започнахме пак. Докато го правихме, си бях сложил ръката на члена, за да го притискам към нея. Може би съм направил нещо, но кондомът се изхлузи. За радост нямаше вкарване, и съм сигурен, че пениса ми беше сух. Но тя веднага спря и започна да се паникьосва. Сигурен съм, че нямаше никаква течност, а пък и да имаше беше само малко от "precum" и то наистина малко. Но тя наистина е паникьосана (плачеше и дишаше бързо) и не мога да направя нищо за да я осигуря, че и няма нищо. Обещах и утре да отида да и взема Ескапел, но искам да съм напълно сигурен, че ще ни трябва, преди да го закупя. Искам само да попитам, дали наистина е станало нещо, или дали има възможност да е попаднало нещо в нея. Двамата сме на 16 и сме девствени.

    Благодаря предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Приятелката ти нормална ли е? Образовайте се малко. Изобщо няма начин тя да забременее. Нито е имало пенетрация, било е с презерватив макар той накрая да се е изхлузил... Сериозно, не е нормално. И реакцията на приятелката ти не е нормална. Седнете и почетете малко, особено тя, какви условия и среда е нужна за зачеване.

    Ебахти. Шокирах се. Да не сте посмяли Ескапел да купувате и пиете.

  3. #3
    Щом не е имало "пенетрейшан" нема проблем
    Нема кръв нема фал. :Д
    Последно редактирано от don_gepi : 05-22-2014 на 16:20

  4. #4
    То проблема не е точно, че презервативът се е изхлузил. Тя мисли, че съм имал остатък от семенната течност от предишния път по члена, и че спермата е попаднала в нея някак си

  5. #5
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Да, "някак си". Как точно ти го обясни това?

    Семенна течност може да е останалата в семепровода, ако не си посетил тоалетна след предишното свършване, но дори и това да е така, няма начин нещо да е станало, защото сте използвали презерватив.

    В допълнение:

    1. Тя трябва да е била в овулация.
    2. На сперматозоидите им трябва скорост.

    Приятелката ти да не би да си мисли, че е следващата Дева Мария? Че плач и сълзи, божичко. Седнете следващия път и прочетете една книжка по сексуално образование.

  6. #6
    DAFAQ Кви сте вие бе хора аз по добре на ръчна да го карам ... една година.... хъмпване .... защо бе хора...
    Учете се хорааааа..... живеем в свят в който инфото и на всякъде
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%...B0%D0%BD%D0%B5
    няма как да забременее или поне шанса е под 1% дори да я залееш с "децата" си

    На кратко
    Патката ти трябва да е проникнала в нейната вагина и тогава да си пуснеш дечурлигата та дори тогава шанса да забременее е под 60%

  7. #7
    ачеването е сложен процес. В месечния цикъл на жената единствено по време на овулацията може да се осъществи зачеването. А овулацията е много кратък период от време. Шансът на жената да зачене се свежда до рамките на 12 - 24 часа.
    Не винаги обаче нещата са толкова прости. За да се осъществи зачеването са нужни:
    – годна яйцеклетка
    – качествен сперматозоид
    – точното време

  8. #8
    Супер фен Аватара на psych0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 019
    абсолютно никакъв шанс...
    Paint me a picture of eyes that never see
    With flashes of lightning
    that burn for only me

  9. #9
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Това са 11 месеца и 3 седмици загубено време и въпреки това никакъв намек за образованост за тоя огромен период от време.

  10. #10
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Темите от типа "Бременна ли е" стават на все по-високо ниво. Отговорът отново е не.

  11. #11
    Супер фен Аватара на MarkKnight
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 821
    мамини златни...

  12. #12
    Голям фен Аватара на _ivi_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    България
    Мнения
    750
    Ужас ... Представям си ако се бяхте наебали какво щеше да е и как би изглеждала темата тогава!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си