.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 88
  1. #1

    Как се прави секс

    Здравейте,моля ви се дайте ми съвет!
    Много искам да правя секс със приятели си но много се притесниявам.Дествена съм не съм го правила до сега и колкото и видео-клипове да гледам то не е същото.Тъй като не намерих такава тема затова правя нова.
    Приятелите ми викат,че много боляло,а те понаго преовеличават.Вие сигурно имате много повече опит и за това се обращам към вас.Мола ви дайте ми съвет какво да правя,защото страшно много се притеснявам.

    Благодаря предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Ако си набор 99 ето го моят съвет - нищо с никого не прави.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  3. #3
    "Как се прави секс " Отговор: С мерак и майсторлък и от хора които могат да носят отговорност(за предпочитане пълнолетни)!

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Тарикатче
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    400
    Със кеф

  5. #5
    Абе то късмет ако е на 11 .... ако е по-малка отиди то
    .... Амаа в днешно време от нищо няма да се изненадам 0.o

  6. #6
    Абе какъв секс те гони тебе?! Та ти си набор 99.. и ся ще ми кажеш, че с твоя "приятел" ходите 2 месеца и "много се обичате" и искаш той да те е първия .. хахх.. отивай си гледай училището и си играй с приятелите навън на народна топка

  7. #7
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    момиченце, секс се прави с мерак, както казва малкостар. Може ли да те питам нещо - защо си тръгнала да правш нещо, което не знаеш как се прави? Отговорът на твоя въпрос е лесен - сваляте гащите (и двамата), той си го вдига, после прониква вътре в теб (за да не кажа някоя простотия), болката, доколкото съм чувал от доста момичета, е сладка (малко казват, че е голяма), ползвате презерватив и така. Интересно ми е как животните знаят как се прави секс, само вие не знаете

  8. #8
    prosto_chovek, като гледам правописните грешки тя си е наистина момиченце. Елементарни грешки. Да не знаеш как да напишеш нещо или къде да сложиш запетая. Тя е неграмотна, а е тръгнала да пита хора от форуми как се прави секс.

  9. #9
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    е, то секс не се прави с правописен речник, честно казано съм виждал хора, които не могат да пишат, пък имат по 11 деца (брат'чедите), ама нищо, ще се научи. Ех, когато аз бях млаааааааааааад, та тогава те първо хората се учеха да четат и пишат, пък после да се е-ат

  10. #10
    Сега е на обратно.

  11. #11
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    е те много неща станаха обратни напоследък

  12. #12
    чакайте чакайте... народе това е България моля ви се тук всичко става...

    По Темата: как се прави секс... Значи намираш си някое момче движите заедно и бля бля... караш го у вас или ходите у тях докато няма никой... предварително си купуваш презерватив защото момчето може да забрави... ако нямаш ще ти пратя по кУриерът... та такаа ... абе направо сваляш му панталоните, дупиш се, той ти го набутва първо бавно после засилва а после направо чупите спалнята... и воала а и ако искаш още преди да се гушите кът зайци сложи една скрита камера и му кажи след секса "ако не дойдеш и утре ще го покажа тва на майка ти!" и така го изнудваш поне 1 месец и евала вече не си девствена... отиваш и се хвалиш на приятелките ти да ти завиждат... само си помисли приятното усещане абе напълно те подкрепям нищо че си набор 99 ти си даже голяяма кака вече айде време ти е...

  13. #13
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    На твойте години гледах Хана Монтана ... ти секс мислиш да правиш о.О

  14. #14
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    е, тя и хана монтана не е монахиня

  15. #15
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    Когато му дойде времето ще разбереш как се прави, за къде си се разбързала.А ако си наистина набор 99, то повярвай ми не ти е дошло още времето..
    Въобще цикъл имаш ли?
    Почакай първо да ти дойде, тялото ти да се развие.. до като самата ти не се почувстваш готова за секс.Не гледай от приятелките ти, каквото правят те - не значи, че и ти трябва да го правиш..
    Леле на къде върви този свят, като се сетя, че братовчедка ми е на 10..ииии ако след 1-2 години ми каже нещо за секс, ще я оскубя..ццц

  16. #16
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    На твойте години гледах Хана Монтана ... ти секс мислиш да правиш о.О
    +1 !!

    (10 БУКВИ )

  17. #17
    вие не ми гледайте правописните грешки като човек ви попитах

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от lapeto99 Виж мнението
    вие не ми гледайте правописните грешки като човек ви попитах
    Еми ние като животни ли ти отговаряме...? Като толкова те интересува влез ТУК и се образовай

  19. #19
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    научно казано, секс се прави така:
    биологичен индивид от мъжки пол се доближава непосредствено до биологичен индивид от женски пол. Понякога има и еднополови, друг път - междурасови, дори междувидови. Но в стандартния случай женският индивид, обикновено в хоризонтално положение, дава пряк достъп на мъжкия до своите възпроизводителни органи. Най - често - с разделяне на краката в двете посоки. Това, обаче, не е задължително. Понякога ги вдига нагоре, като 12 часа, друг път може да е 2 без 10, би могла да се върне към животинското и да застане на четири крака, като краката са свити в коленете, за да не се получава акробатичен елемент. Самото проникване се случва по следния начин - еректирал мъжки полов орган се насочва с помощта на ръка най - често към отвора на вагината на женския индивид и се поставя там. С набутващо движение в таза се промушва в горепосочената дупка. Извършва се повтарящо се движение влез-излез докато мъжкият индивид не отдели семенна течност. Това е само един от многото възможни сценарии.
    П.С. май снощи съм попрекалил с алкохола, за да отговарям на подобни тъпи въпроси

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от lapeto99 Виж мнението
    вие не ми гледайте правописните грешки като човек ви попитах
    Още не си човек, още си дете!

  21. #21
    Не съм правила секс, но видях това на началната страница и кой е пуснал темата, и се скъсах от смях. Ако тая не е трол ...

  22. #22
    Голям фен Аватара на alchy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    815
    Хвани си батко (2-3) години по-голям с опит и действайте, той ще те научи добре, а и не е трудно, хората по-горе са ти дали няколко примера и как става : )

  23. #23
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Секса не е за некадърници

  24. #24
    Простотия и 50грама отгоре 99 за секс да мисли.
    99% на тази възраст да много безразсъдни.

  25. #25
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    99 и секс?
    тая дума знаеш ли какво означава? или я провери в гуугъл преди да пуснеш темата си?
    учи си уроците, налягай си парцалите и си пий млякото за здрави кости
    недей се занимава с глупости преди да им е дошло времето
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си