.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
  1. #26

    Необходим бал

    До колкото разбрах в писанията Ви нужният бал тази година е около:
    Търговска гимназия-29.4
    Английска-30.5 +
    ГРЕ,Френски-28.5
    Гре,Испански-29.6
    Гре,Италиански-29,6+
    Вярно ли съм разбрал?

  2. #27
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    ^Да, нещо такова би трябвало да представлява. ;д

    Търговската и икономиката вече изобщо не са това, което са били преди години, засега като че ли немска държи първенството, заедно с пмг до някаква степен. Ако имаш наистина желание да учиш обаче, можеш да успееш почти навсякъде.

  3. #28
    Ox, ще полудея вече!!! Майка ми не се трае-немски и английски, немски и английски ...:Х супер досадно не знам да се откажа ли от таз испанск и да взема да вляза в английска ;ххх хич не ми се иска, обаче ....
    Иначе да имате някакви идеи как да убедя майка ми за испанска ?? :Х

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от shmatarok Виж мнението
    ^Да, нещо такова би трябвало да представлява. ;д

    Търговската и икономиката вече изобщо не са това, което са били преди години, засега като че ли немска държи първенството, заедно с пмг до някаква степен. Ако имаш наистина желание да учиш обаче, можеш да успееш почти навсякъде.
    Хмм, аз си мислих да я напиша като 2ро желание търговската ... защо да не е това , което е била преди?

  5. #30
    Повече от фен Аватара на SunnyWinter
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    385
    То нищо май не е както е било преди. Нивото е паднало доста.
    По темата - пиши си желанията сама, майка ти не е теб и според мен няма нужда тя да решава вместо теб. Живота си е твой. Не е казано, че като влезеш в не толкова прехвалено училище ще пропаднеш. На една моя приятелка сестра й тази година завърши френска и сега работи като преводач на морето с доста добра заплата. Така че пиши си където искаш и хич да не ти пука

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от SunnyWinter Виж мнението
    То нищо май не е както е било преди. Нивото е паднало доста.
    По темата - пиши си желанията сама, майка ти не е теб и според мен няма нужда тя да решава вместо теб. Живота си е твой. Не е казано, че като влезеш в не толкова прехвалено училище ще пропаднеш. На една моя приятелка сестра й тази година завърши френска и сега работи като преводач на морето с доста добра заплата. Така че пиши си където искаш и хич да не ти пука
    Mайка ми е голям инат и си мисли,че след като го науча просто няма къде да се прилага-Испания в момента е една от най-слабо развитите държави

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от nutellaxx Виж мнението
    Mайка ми е голям инат и си мисли,че след като го науча просто няма къде да се прилага-Испания в момента е една от най-слабо развитите държави
    Аз писах на 1-во Испанска и също се замислих за това.НО това ми се учи,това искам,езика ми харесва и смятам,че ще ми доставя удоволствие.След това се учи и вишо,пък и ще изучаваш и втори език (англ.),така че и това ще е в твой +

  8. #33
    nutellaxx от кое у-ще си/аз съм от Братята/. И аз искам в ГРЕ Раковски, но с френски език. То вече мина подаването на документите, но все пак късмет! Много харесвам езика и за т`ва няма значение дали немската и ПМГ-то за с най-висок бал, важното е да учиш с кеф тия 5 години!

    ПП. Който може нека да напише нещо за френския език и ГРЕ - лесно ли е?

  9. #34
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от nutellaxx Виж мнението
    Mайка ми е голям инат и си мисли,че след като го науча просто няма къде да се прилага-Испания в момента е една от най-слабо развитите държави
    Испания си е доста добре развита държава, просто в момента е в сериозна икономическа криза. Обаче не забравяй, че освен нея цяла Латинска Америка говори този език, така че перспективи не липсват. Трябва ти само амбиция и труд.

    Цитирай Първоначално написано от Angel^^ Виж мнението
    ПП. Който може нека да напише нещо за френския език и ГРЕ - лесно ли е?
    Лесно НЕ е, защото самият език не е лесен. Но ако попаднеш на добър преподавател, и си натегнеш задника в подгответо, ще го научиш. Не знам как е сега, но едно време имахме 19 часа френски седмично + нещо като занималня преди/след училище (зависи коя смяна си). Общо се събираха почти 40 часа седмично, което си е повече от достатъчно да влезеш в час с нещата. Поне 2 пъти седмично се правеха контролни на думи, диктовки, преразкази, граматически упражнения, учихме по френски учебници, имахме и часове с французин.

    Ако някой друг има въпроси относно ГРЕ Раковски, може да ми пише.
    Welcome to the Jungle...

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от Angel^^ Виж мнението
    nutellaxx от кое у-ще си/аз съм от Братята/. И аз искам в ГРЕ Раковски, но с френски език. То вече мина подаването на документите, но все пак късмет! Много харесвам езика и за т`ва няма значение дали немската и ПМГ-то за с най-висок бал, важното е да учиш с кеф тия 5 години!

    ПП. Който може нека да напише нещо за френския език и ГРЕ - лесно ли е?

    Да, знам че се подадоха вече , май съм пропуснала да спомена, че тази година завърших 6 клас и всичко това ми предстои другата година, но съм се замислила сериозно още от сега.

  11. #36
    ПГЕЕ Константин Фотинов добра гимназия ли е? Искам да ставам програмист и мисля да кандидаствам там,но не знам дали да ходя

  12. #37
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    1. Можеше да пуснеш нова тема, а не да вдигаш теми от преди 6 години.
    2. Фотинов е последното място, където можеш да станеш програмист.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си