.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Question Ще ми анулират ли работа?

    Здравейте днес бях на матура по БГ и на черновата за преразказа написах отгоре чернова,но не знаех че не трябва.Всички казват че може да я анулират,но директора ме успокои че едва ли ще го направят.Та въпроса ми е дали ще анулират

  2. #2
    Надали изобщо някой ще ти гледа черновата. Няма да ти анулират работата, бъди спокойна.

  3. #3
    Благодаря за бързия отговор ^^ и дано да не я анулират

  4. #4
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    На нас ни прибраха само бланката с отворите. Черновите не ни ги взеха.
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  5. #5
    значи няма да я анулират ?! ^^

  6. #6
    Не, дори черновата не се проверява!

  7. #7
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Черновата не се вкарва в плика. Никой не проверява черновите, те се събират в училището,където си правил ДЗИ-то и не се праща за проверка.
    maDamn

  8. #8
    На на нас ни взеха черновите за преразказ, както и тези от 1-ви модул, но аз не писах на черновата. Те ни ги сложиха в плика в който са ни отговорите. За 7клас, не знам дали вие говорите за 12клас .

  9. #9
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Матура по БГ и ВО по БГ с различни неща. Ако авторката е имала предвид ВО, то тогава не знам. Но на матура не се взимат под внимание въпросите и черновите, те дори не се прибират в плика.Само листа със свободните отговори и идентификационната бланка.
    maDamn

  10. #10
    Не!Днес бях на НВО (7 клас) по БЕЛ и ни казаха,както за нас така и за зрелостниците,че черновата не се взима под внимание.Единственият проблем ще е,ако някъде си напишеш името,примерно.

  11. #11
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Никой няма да ти гледа черновата, не се напрягай.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Мисля, че изобщо не се изпращат, но случайно ако се изпращат и погледнат черновата, могат да ти я анулират под предтекст, че е някакъв знак.

  13. #13
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    И да ти я анулират , и да не ти я анулират , мислиш ли , че някой ще направи нещо за теб ? Изчакай сама резултата и виж кво се е получило.

  14. #14
    Черновите ги пращат, но не ги проверяват. Съмнявам се да ти се анулира.

  15. #15
    Никой няма да ти проверява черновата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си