.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 34 от общо 34
  1. #26
    Мисля, че просто не сте готови. Прочетете това. Полезно е. И не бързайте.
    http://www.zajenata.bg/%D1%80%D1%8A%...-news2883.html

  2. #27
    Аватара на inatchiika
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    97
    Когато,жлизаш я накарай да а се напъне все едно ще ака,това ще отпусне мускола и няма да я боли толкова

  3. #28
    Само да гледа да не пръцне

  4. #29
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от eqinox Виж мнението
    Здравейте, от няколко месеца правим анален секс с приятелката ми. 5 минути след началото, даже и от самото начало започва да я боли точно на входа. Усеща го като протъркване. използваме лубриканти дюрекс и някакви олиота но нещо не се получава с тях, пък и понякой път започва да я боли и отвътре корема и не може да се продължи. Моля кажете нещо и по двата въпроса, благодаря.
    Боли я, защото се стяга.
    За това има няколко причини. Една от тях е психическата нагласа, че ако не се стегне, може да се изпусне. Това се преодолява с клизма. Ще е много по-спокойна, ако си направи, знаейки, че няма какво да се обърка и да я постави в неудобно положение. Може да ти е странно да говориш с нея за това, но я попитай какво мисли по въпроса.

    Използвайте бебешко олио вместо лубрикант. В пъти по-добро е, не изсъхва и не лепне, но прави презерватива неупотребяем. Имай го предвид.

  5. #30
    Темата е стара.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  6. #31
    Фен Аватара на liglata_bg
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    234
    Цитирай Първоначално написано от inatchiika Виж мнението
    Когато,жлизаш я накарай да а се напъне все едно ще ака,това ще отпусне мускола и няма да я боли толкова
    Ако го направи това ще умре от болка.като се изхождаш го правиш за да излезе нещо от вътре на вън ,а не обратното.По-добре да не прави нищо.А за болките в корема не знам и при мен ги е имало.Ползвайте и бебешко олио както спомена колежката над мен.И в добавка за накрая внимавай как го вадиш за да не се изпусне.

  7. #32
    Аватара на inatchiika
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    97
    Задължителното за анален секс е да си е направила клизма преди това,когато се напънеш отпускаш мускула независимо дали е за да влезе или излезе нещо (казвам го от опит),смазката е другото важно нещо "колкото повече толкова повече"! Ако си направиш клизма преди това няма да се стягаш и притесняваш и няма да боли токлова

  8. #33
    Заговорихте за инфекция ? Не съм запознат с това , някой от вас може ли да обобщи малко повече , какво представлява , стана ми интересно , а и няма да е зле да знам !
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

  9. #34
    Тая мраша SisiJ не я слушайте една ударена позната е и е курва тя само притеснява...!!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си