.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    Свършвам, но продължавам.

    Здравейте. Аз съм на 19 години и с моята приятелка правим секс от доста месеци. След като свърша не усещам онова затихване, което усещах преди... като умора... Сега като свърша ми е хубаво, почивам няма и 1 минута и почваме пак. Над 30 мин сме го правили няколко пъти и сега въпроса ми е в това... някой има ли информация това вредно ли е? Не мога да намеря информация в гугъл, тъй като не знам как точно да задавам въпроса. Аз не бях чувал за такова нещо. Намерих в един форум подобно при едно момче с анален, но мисля, че е било единичен случай. Мен малко ме притеснява, че един ден може да съжалявам, че съм продължавал. Иначе от друга страна тя си е доволна друг е въпроса, че каквото и да правя не може да свърши... (за това съм чел в много форуми и разбрах, че възрастта на момичето имало значение... тя е на 17). Ако някой може да ми даде малко информация или линк, или каквото и да е по темата ще е супер
    "Аз знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!!!" Дъ бест мисъл

  2. #2
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Защо да е вредно, кефи се сега докато можеш да го правиш няколко пъти подред. После като почне да не ти става и един път не можеш да го направиш, ще ти се иска пак да е така. Нормално е след първото свършване да имаш сила за още, ние с приятелката ми сме така, като дълго време не сме го правили по едни или други обстоятелства и после по няколко пъти подред.

    Иначе с нея говорете какво точно и харесва, за да се напаснете и да знаеш какво точно я възбужда. С практиката ще почне и тя да свършва.

  3. #3
    Голям фен Аватара на bitchwolf
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    834
    Не е вредно. Бившия ми също беше така и винаги можеше още, просто все времето ни притискаше :д. И не му е навредило по никакъв начин. Радвай се
    I'm inside! Open your eyes! I'm you! Sad but true!!!

  4. #4
    Това не се ли наричаше "текове" .. продължението след 1-вото свършване (ако не се лъжа ) ?

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Scarface_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    473
    не се нарича така, онова е самото свършване при мъжа ... колко тека - колко си свършил...по темата и аз съм така от както съм почнал да водя полов живот, често когато съм много възбуден се случва да свърша преди момичето...и аз като теб продължавам веднага,без почивки и докато свърша 2ри път тя свършва 2-3 пъти...така че , даже като съвет го давам , не трябва да се почива , трябва да свикнеш да не спираш, за да си номер 1 ...Секс , в който и 2мата не са свършили поне,поне 2 пъти не е секс според мен. така че давай напред смело
    Kao jedno mi smo bili
    volela bih da dozivim
    bar jos jednom
    oci da ti vidim

  6. #6
    Радвай се бе пич. Колкото по-вече толкова по-вече.

  7. #7
    Вредно? Това е едно от най-яките неща!!!!!!!!!!!!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  8. #8
    Аватара на inatchiika
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    97
    дерзай нищо няма да стне след години

  9. #9
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Не мисля, че е вредно .. и на нас ни се е случвало ... хубаво си е
    А колкото до това, че тя не може да свърши... това може да се дължи на тооолкова много неща... Може просто да не се отпуска напълно .. Женския оргазъм е нещо, което минава и през мозъка ... доказано е, че само към 50%тина процента от жените свършват... Останалите просто лъжат ..

  10. #10
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    доказано е, че само към 50%тина процента от жените свършват... Останалите просто лъжат ..
    Женският живот е изпълнен с лъжи и манипулации.
    Welcome to the Jungle...

  11. #11
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Женският живот е изпълнен с лъжи и манипулации.
    Нда.. ние сме кучки

  12. #12
    Машинаааа Ама се тренирай да издържаш 4 пъти по 30 минути, а не 4 пъти за 30 минути
    Иначе, евала, просто при теб сексуално нещата си протичат удивително. На 19 и аз можех да свършвам 3-4 пъти за 1 нощ. Сега не мога. Пък и няма кой да ми ойдиса на акъла

  13. #13
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от AfterSex Виж мнението
    Ама се тренирай да издържаш 4 пъти по 30 минути, а не 4 пъти за 30 минути
    хмм... предполагам си искал да кажеш секунди
    Иначе то между това да свършиш 3-4 пъти за една вечер.. и да свършиш и веднага пак да продължиш няколко пъти има разлика ... Второто си е много хубаво ;д Първото не е особено удивително..

  14. #14
    Това със свършването и веднага започването са ми казвали, че ставало ако момичето много силно го привлича. Нямам идея, нямам пишка Бившият ми приятел беше винаги така.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #15
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  16. #16
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    АХ ТИ ,МАШИНООООООООООООООООО!
    maDamn

  17. #17
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774

  18. #18
    Супер фен Аватара на MarkKnight
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 821
    подозирам,че тука човека пуска тънка реклама...

  19. #19
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    хмм... предполагам си искал да кажеш секунди
    Иначе то между това да свършиш 3-4 пъти за една вечер.. и да свършиш и веднага пак да продължиш няколко пъти има разлика ... Второто си е много хубаво ;д Първото не е особено удивително..
    Не може да ти се угоди на теб, нормална жена, винаги ви е малко.
    Второто е хубаво за теб, някои успяват да свършат заедно, след това пушат и следва продължението.

  20. #20
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Не може да ти се угоди на теб, нормална жена, винаги ви е малко.
    Второто е хубаво за теб, някои успяват да свършат заедно, след това пушат и следва продължението.
    Че аз да съм казала, че горя от желание моя като свърши и на секундата пак да ми се е лепнал... ?
    Е ние не успяваме да свършим заедно, щото явно съм от тия дето все още не могат да свършат .. пък

  21. #21
    Ами знам ли? Предположих, че е възможно един ден да ми се върне тъпкано. Иначе момичето си ме привлича много и не свършвам 4 пъти за 30 мин.... С моето момиче сме го правили и по 5 пъти на ден (10-11 часа заедно), и след 1-вото свършване, което отнема между 5 и колкото искам (в повечето случаи) после продължавам защото я виждам, че много и харесва и все си мисля, че ще свърши, на което много се надявам. Постоянно я питам как иска, какво иска (особено докато го правим) и не спирам да питам. Обича да си вдига краката на мисионерска ... това най-много обича, но пак не свършва. Не мисля, че е от размера... тъй като ми е дебел колкото китката и (даже май и повече), а за дължината... като го вкарам целия я боли (Не мисля, че е от това, защото и това съм чел). Не знам на какво се дължи. Онзи ден имахме напредък... каза, че изпитала нещо странно на краката и каза, че било "топ 1" , но не била свършила. Питам я все близо ли е/близо ли беше , но тя казва "не знам... мисля, че да/ мисля, че не". Пробвал съм с пръсти... френска съм пробвал (но на нея и харесва повече да и лижеш гърдите, отколкото каквото и да е друго).... Общо взето съм пробвал почти всичко. На един приятел приятелката пак не можеше, а сега може. Струва ми се, че трябва сами да открият топлата вода... онзи ден на топ 1 трябваше да пазим тишина и общо взето си беше много обикновено... само на мисионерска без нищо специално... не знам ... Някое момиче да ми каже как се е научила да свършва... трябва ли да мисли за нещо конкретно... да не мисли за нещо или от къде да знам и аз. На нея и харесва 100000%, тя никога не ме лъже, обеден съм. Някак си се чувствам кофти вече, заради факта, че аз мога по няколко пъти, а тя изобщо. Клиторния оргазъм при нея липсва... трудно и е да се update-не Кажете (момичетата)... какво изпускам? Какво трябва да направим. Пробвали сме с дълга любовна игра, но на 3-4-тата минута в повечето от опитите ме моли вече да почнем и на мен не ми трябва много и така.... фейл след фейл. Съвети?
    "Аз знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!!!" Дъ бест мисъл

  22. #22
    Супер фен Аватара на MarkKnight
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 821
    ето го и продължава остави eдин телефон на мацките тука

  23. #23
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Не е до това колко време като продължителност на акта го правиш , колко последователно , а в техниката...i guess от скромния ми опит.
    Плюс стимулирай я и с пръсти и език,не всико става с пишка ,баце.
    good luck.
    maDamn

  24. #24
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Радвай се,че имаш сили за още и още.Сега ти е времето да правиш до насита секс.

  25. #25
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    А тя свършвала ли е сама?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си