.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Живот...

  1. #1

    Живот...

    Не че искам съвети или нещо, просто имам нужда да споделя с някого...
    На скоро се разделихме с вече бившият ми приятел, който определено не ми беше безразличен и сега ми е изключително тежко. Скъсахме заради мои грешки спрямо него и когато му поисках последен шанс неговите думи бяха "Обичам те, но наистина ми е по-добре сам.".
    Същевременно дразгите с родителите ми никога до момента не са били толкова сериозни и ми идва в повече. Преди години бях изпаднала в депресия и се бях затворила вкъщи и сега не го правя само защото обещах на една приятелка. Но какво се оказва, че когато имам най-голяма нужда от приятели - тях ги няма. Остана само това момиче, което също ще загубя след 4 месеца.
    ...А до преди месец бях най-щастливото момиче на света имах приятели, любящо семейство и приятел, с кого се обичахме (или поне така си мислех) и всички те ми казваха, че винаги когато имам нужда ще бъдат до мен...

    Ще кажете че с родителите ми нещата ще се оправят и най-вероятно ще сте прави, но кога...? Че хората не са незаменими и ще си намеря нови приятели, ама нали знаете, че няма да са същите и че никое ново приятелство не може дори да се сравни с това което е от 13 години...

    Е те тези неща сигурно са си нормални, но хора сега завършвам и тепърва се срещам с тези трудности, и то наведнъж, мисля че е нормално да приема нещата по-навътре от колкото би трябвало...
    What I've felt
    What I've known
    Never shined through in what I've shown
    Never be
    Never see
    Won't see what might have been

  2. #2
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    С много гадории още ще те среща животът. Фразата "Винаги може да е по-зле" работи винаги повярвай ми.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  3. #3
    Случват се и такива неща в живота.Не е лесно и го знам от личен опит,но просто трябва да го преживееш.Намери си някакво занимание, с което да забравиш за тези неща.

  4. #4
    Нормално ако мислиш за това постоянно да ти е гадно, иначе споко, ще го преживееш. Занимавай се със спорт и мисли по-оптимистично. (:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си