.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32

Тема: 133 СОУ

  1. #1

    133 СОУ

    Да направя и аз една тема, искам мнения относно 133 СОУ, надявам се поне там да ме приемат (да, с нисък бал съм), мнения от възпитаници на гимназията и хора, които наистина имат някакви наблюдения. Ако не, просто ми напишете училища с бал под 29, дори да е на второ класиране.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    У-щата с руски ли да бъдат , Пери ?

    П.С - Някъде прочетох ,че си кандидатствал вече ?

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    У-щата с руски ли да бъдат , Пери ?

    П.С - Някъде прочетох ,че си кандидатствал вече ?
    Еми не, училища с бал под 29.

    PS. Еми или е било грешка или може би, че кандидатствах в НПМГ и Златарски (отделно). За НПМГ нещо започнах да се отказвам, просто защото искам НТБГ, абееееееее ужас. ;д Иначе за Златарски, отдавна се отказах поради снобската атмосфера и обучението, не си струва. (:

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Ясно , пак не съм разбрала ;дд

    Щом искаш НТБГ , пиши я . Имам приятели ,които ще кандидатстват там с горе-долу същия бал , а другите с бал над 32 отиват в НФСГ (май така беше) , естествено говоря за приятели с вече подадени заявления А НПМГ-то може да я пишеш на 2-ро място

    А нещо по-конкретно .. има много у-ща с бал под 29 .. езикова , професионална .. ? Език , който харесваш ?

  5. #5
    Днес подадох заявлението и писах НПМГ, НТБГ, НФСГ, 35 СОУ, 133 СОУ, 157 ГИЧЕ ........ ;д надолу писах и други, стискам палци, на второ класиране ще ходя сто процента (освен ако не ме приемат в НТБГ) и език, който харесвам е ФРЕНСКИ и кандидатствам също и в 35 СОУ с френски и руски и там стискам палци иииии оф.. ;д
    Мерси за отзивчивостта.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Няма защо , въпреки че не помогнах с нищо
    35-то ми изглежда много добро , не знам как не съм го видяла преди да си подам заявлението ..
    За френския - 23 , 18 (май него не го харесваше) , 33 ЕГ

    Иначе късмет и дано не се налага да се разкарваш допълнително и за 2-ро класиране

    П.С - В НТБГ коя паралелка си писал ?

  7. #7
    Това, че ми ъп-ваш темата, защото никой не може да ми отговори конкретно за 133 СОУ.
    Та, 35 е много добро, даже ако влезна там, другата година ще запиша и сестра ми там, иначе 33 ЕГ в София е добро ?!?? (живея до него и не мислех, че е добро, все пак след дъжд качулка..).
    Иначе малко трудно да се разкарвам, че в Понеделник заминавам на море и после ще накарам някой да пусне за второ класиране ако ходя, иначе ще идвам за един ден да се записвам или по-късно ще идвам да се записвам.
    За НТБГ писах Търговия с ФРЕЕЕЕНСКИ ;д, Банково дело с ФРЕЕЕЕЕЕЕНСКИ ;д и Бизнес администрация с ИСПАНСКИИИИ. ;д

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    На мен 33 пък ми е много далеч и не го писах .. Живея що-годе до 157 .. на теб не ти ли е далеч ;дд

    И аз мога да заминавам , но мислех ,че трябва да съм тук , когато се записвам или си подавам заявлението за 2-ро класиране ? Не знаех ,че има и такава алтернатива ..

    Ако влезеш в НТБГ ще налучкаш една приятелка ;дд (с френски)

    Сори ,че не мога да дам конкретно мнение за 133 ;дд Там вече нямам познати ,а и не уча там Мога само да предполагам ,че руския е на високо ниво ..

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    На мен 33 пък ми е много далеч и не го писах .. Живея що-годе до 157 .. на теб не ти ли е далеч ;дд

    И аз мога да заминавам , но мислех ,че трябва да съм тук , когато се записвам или си подавам заявлението за 2-ро класиране ? Не знаех ,че има и такава алтернатива ..

    Ако влезеш в НТБГ ще налучкаш една приятелка ;дд (с френски)

    Сори ,че не мога да дам конкретно мнение за 133 ;дд Там вече нямам познати ,а и не уча там Мога само да предполагам ,че руския е на високо ниво ..
    157, мнения?
    Иначе до сега учих в центъра и ще продължавам да уча в центъра, вече свикнах с пътуването, не е толкова тежко, колкото изглежда. ;д

    Да, консултирал съм се и знам, че може приятел или роднина да подаде заявление за второ класиране, за записването вече мисля, че трябва да присъства детето.

    Стискаме палци!

    Ами чакам някой по-запознат да ми каже, вече е късно, пуснал съм си заявлението, но все пак. Иначе вероятно е на ниво, но просто ниския бал ме притеснява при гимназиите.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Нашите съвсем изключиха варианта с "по-далеч от центъра" .. Щяло да бъде трудно , кога съм щяла да излизам , да уча , да се возя в автобус .. какво съм щяла да правя през зимата и т.н.

    157 - не особено добро .. Не харесвам особено учителите .. Поне тези по гео.,физика,мат.,физе.. Конкретно с тези по езика нямам контакти .. Като ги гледам са доста разпуснати .. Дисциплината не е на ниво Все пак я сложих на 1-вите места (3 или 4 , в последния момент ги променях) ..

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Нашите съвсем изключиха варианта с "по-далеч от центъра" .. Щяло да бъде трудно , кога съм щяла да излизам , да уча , да се возя в автобус .. какво съм щяла да правя през зимата и т.н.

    157 - не особено добро .. Не харесвам особено учителите .. Поне тези по гео.,физика,мат.,физе.. Конкретно с тези по езика нямам контакти .. Като ги гледам са доста разпуснати .. Дисциплината не е на ниво Все пак я сложих на 1-вите места (3 или 4 , в последния момент ги променях) ..
    Оф, за нея ми стига сто процента, ама как ме разубеди сега. Стискам палци за НТБГ, 35то и 133то. ;д Иначе аз сутрин съм с кола за 15 минути (15 км), ако съм следобед, тръгвам към 1 без 5-10 минутки и си стигам перфектно в 1 и 20 (1 и 30 започваме) и нямам проблем с транспорта. Смисъл дори сутрин с метрото се пътува 20 минутки, старото ми училище ми беше удобно НТБГ, 35то въобще не са ми удобни, амаааааааааааааа шанс.

  12. #12
    Близка съм с хора, които учат в 133 СОУ.. и честно да ти кажа са недоволни.Казват, че ги държат изкъсо, а и освен тва хората там са зле. (изключвам моите познати )
    Постъпи грешно... с правилното момиче.

  13. #13
    Супер фен Аватара на Djuff
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 048
    Извините, че питам тук, но можете ли да ми кажете има ли прием след 8ми клас в 133?

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Djuff Виж мнението
    Извините, че питам тук, но можете ли да ми кажете има ли прием след 8ми клас в 133?
    Не!

  15. #15
    Голям фен Аватара на justasmile
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    662
    Mного добро училище!! ;рр Някои учители са кофти тръпка (Милева.. ще разбереш коя е ;рр)... но като цяло е идеално <3
    ..Когато погледна в очите ти.. сякаш светът свършва...

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Цитирай Първоначално написано от perry_the_platypus Виж мнението
    Оф, за нея ми стига сто процента, ама как ме разубеди сега.
    Ее .. Според мен трябва да те приемат в НПМГ или НТБГ Тъй или иначе 157 е доста надолу в списъка ти , не се притеснявай Стискам палци

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Ее .. Според мен трябва да те приемат в НПМГ или НТБГ Тъй или иначе 157 е доста надолу в списъка ти , не се притеснявай Стискам палци
    Отново мерси за подкрепата. Къде ще кандидатстваш? ^^

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Вече си подадох заявлението .. в 164 , 1 АЕГ , 157 , 31 , 22 , 18 , 30 , 32 , 1 Общо 10 у-ща .. всички с АЕ и ИЕ

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Вече си подадох заявлението .. в 164 , 1 АЕГ , 157 , 31 , 22 , 18 , 30 , 32 , 1 Общо 10 у-ща .. всички с АЕ и ИЕ
    След второто защо са толкова слаби училища? Колко ти е бала? Че чак и 1 и 22 СОУ си писала, доста си се пре-застраховала.

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Около 34
    Ми слаби са , да . Просто съм твърдо решена да уча испански .. мислих вариант и с японски / китайски /корейски .. Писах 18 за тази цел

    Отначалото ги подреждах по бал , след това реших да ги подреждам , както искам и накрая в последния момент ги разбърках ..

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Около 34
    Ми слаби са , да . Просто съм твърдо решена да уча испански .. мислих вариант и с японски / китайски /корейски .. Писах 18 за тази цел

    Отначалото ги подреждах по бал , след това реших да ги подреждам , както искам и накрая в последния момент ги разбърках ..
    И аз ги подреждах по бал, въпреки, че не съм с висок бал, пък каквото такова и без това не се боря за елитните гимназии, и там където цяла София иска да кандидатства. МРАЗЯ НЕМСКИИИИИ! ;д Иначе и аз писах испанската, въпреки, че не ми стига бала.

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    И аз немския не го харесвам , френския също . Руския смятам да го уча по-натам на уроци заедно с японския ..

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    И аз немския не го харесвам , френския също . Руския смятам да го уча по-натам на уроци заедно с японския ..
    ФРЕЕЕЕЕЕЕНСКИ! ;д Жалко, че не ми стига бала за ФЕГ, но да се надяваме за 35то (сигурно за стотен път го повтарям) с ФЕ и РЕ. ^^

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Английския зарязваш ли го ?

    Отначалото много харесвах френския .. после не чак толкова. Не че не го харесвам , просто ми е трудно да го уча ..

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Английския зарязваш ли го ?

    Отначалото много харесвах френския .. после не чак толкова. Не че не го харесвам , просто ми е трудно да го уча ..
    British Council!

    Иначе аз 3 години учих интензивно немски и с яка госпожа научих всичко и то насила, защото нямах друг избор. Толкова противeн език ми е, а френския никога не съм го учил, ахах.
    Последно редактирано от perry_the_platypus : 06-19-2012 на 14:12

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си