.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 32 от общо 32

Тема: 133 СОУ

  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от Djuff Виж мнението
    Извините, че питам тук, но можете ли да ми кажете има ли прием след 8ми клас в 133?
    Има да аз уча в 133 По добре отиди с родителите ти в училището и говорете с директорката

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от M.B1914 Виж мнението
    Има да аз уча в 133 По добре отиди с родителите ти в училището и говорете с директорката
    В списъка на РИО за прием след 8 клас го няма 133. Иначе щом учиш в 133, мнения?

  3. #28
    А относно училището, мога да кажа, че е доста хубаво, а и се води едно от най-елитните в софия поне по статистика (не ме нападайте ако си момиче май нямаш шанс тази година, защото на второ класиране минималния за 133 е 31-30 бал, така че евентуално на 3то

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от perry_the_platypus Виж мнението
    Днес подадох заявлението и писах НПМГ, НТБГ, НФСГ, 35 СОУ, 133 СОУ, 157 ГИЧЕ ........ ;д надолу писах и други, стискам палци, на второ класиране ще ходя сто процента (освен ако не ме приемат в НТБГ) и език, който харесвам е ФРЕНСКИ и кандидатствам също и в 35 СОУ с френски и руски и там стискам палци иииии оф.. ;д
    Мерси за отзивчивостта.
    сега погледнах училищата, които си писал/писала само да ти кажа, че 157 е много кофти просто не ти и трябва да влизаш там,какво беше тва втора испанска ? чувала съм само лоши неща за тази гимназия,нищо лично а 35 също е много хубаво училище! Мое мнение е, че от изброените най-хубави са 133 и 35

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от M.B1914 Виж мнението
    сега погледнах училищата, които си писал/писала само да ти кажа, че 157 е много кофти просто не ти и трябва да влизаш там,какво беше тва втора испанска ? чувала съм само лоши неща за тази гимназия,нищо лично а 35 също е много хубаво училище! Мое мнение е, че от изброените най-хубави са 133 и 35
    Момче съм! Еми и аз за тях се боря, както и за НПМГ и НТБГ.
    Мерси за мнението.

  6. #31
    ами супер! значи ще те приемат,аз имам много познати от нфсг, които казват, че въобще не се учи много било смотано училището, а една от най-добрите ми приятелки учи в нтбг и е на същото мнение

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от M.B1914 Виж мнението
    ами супер! значи ще те приемат,аз имам много познати от нфсг, които казват, че въобще не се учи много било смотано училището, а една от най-добрите ми приятелки учи в нтбг и е на същото мнение
    За 157 знаех, но за НФСГ и НТБГ не знаех ;о, уж са с висок бал, ама поне излизаш от тях с професия, което до някъде е добре, но аз във всеки случай ще продължа и висше образование.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си