.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 59
  1. #1

    Изпит по Английски език 8 клас

    Много ми е чудно какво става ако имаш слаба оценка на изпита ще минеш ли годината или трябва да повтаряш моля накой да каже

  2. #2
    Голям фен Аватара на SummerDream
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    937
    Ми аз за последно бях чула, че оценката, която получаваш на тоя изпит, ти я нанасят като текуща и по никакъв начин не ти влияе на това дали ще завършиш или не..

  3. #3
    Така е, избощно не се притеснявай. Просто ти я добавят като текуща. Ако другите оценки са ти добри значи няма да повлияе много.

  4. #4
    мерси много

  5. #5
    Голям фен Аватара на Slashy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    552
    хехе, кеф. Аз вечерта преди изпита съм на концерт на др-ия край на България и ще пътувам после цяла нощ, тъй че и да изкарам 3-4 няма проблем затова нашите да не се сопват много. И аз благодаря за информацията.

  6. #6
    Мега фен Аватара на ByK
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Княжество Кофата.
    Мнения
    24 322
    Цитирай Първоначално написано от SummerDream
    Ми аз за последно бях чула, че оценката, която получаваш на тоя изпит, ти я нанасят като текуща и по никакъв начин не ти влияе на това дали ще завършиш или не..
    И аз така знам! : )

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    [На Метри От Земята]
    Мнения
    2 772
    зависи от учителя..
    може да се приеме само като текуща или да е зависеща
    Просто аз

  8. #8
    офф ебаси скапаното..на нас даскалката вика, че ни я внасят като СРОЧНА така се изсмях..тва не е нормално...абе като цяло не е нормално изобщо да ти я вписват, макар че по Инглиш съм най-стабилна

  9. #9
    Голям фен Аватара на SummerDream
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    937
    Абе не ми се вярва да е чак като срочна..И кво, ако е така ии примерно цяла година си имал хубави оценки по английски и накрая на изпита се шашнеш и искараш няква 3-ка или 4-ка, да ти я нанесат нея, да бе ;д

  10. #10
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502
    ОМГ и аз си мислех, че ако примерно изкарам 2 и ще остана да преповтарям .. К'ви ли не неща съм чувала... Ама сега поне мога да си отдъхна
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Цитирай Първоначално написано от winterfresh4o
    .....без да се докосна до учебник......
    Да, да, извинявай, 5.92 без да пипнеш учебник не става. На всички ни е ясна тая работа, че който учи, изкарва високите оценки....който не учи - изкарва слаби оценки. А 5.92 с неучене не се изкарва...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Lucho
    Цитирай Първоначално написано от winterfresh4o
    .....без да се докосна до учебник......
    Да, да, извинявай, 5.92 без да пипнеш учебник не става. На всички ни е ясна тая работа, че който учи, изкарва високите оценки....който не учи - изкарва слаби оценки. А 5.92 с неучене не се изкарва...


    иначе оценката е текуща, така знам
    но при моята класна същата оценка е суууупер важна.

  13. #13
    Не знам за вас, но аз съм се спекла яко.. .. да минават изпитите по- бързо че..

  14. #14
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от Anny05
    Не знам за вас, но аз съм се спекла яко.. .. да минават изпитите по- бързо че..
    Спокойно..Няма място за притеснения..Ще мине супер..УСПЕХ..И СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  15. #15
    Голям фен Аватара на elito96
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Soфiя
    Мнения
    759
    Да минее изпита, че днес правих миналогодишнияя и достаа гадно ми се стории ;/ , да минее саммо и да ми падне камък от сърцето.

    По темата: Чувала съм много версии, но моя даскъл казва, че учителя сам избира за какво да я счита и дали ще я счита, което е доста гадно. Айде късмет на всички осмо класници .
    Кажете "НЕ" на всяко чуждо лично мнение, вселената е тъжна има нужда от комично откровение. Светът е сцена, моето сценично поведение е по-различно, защото съм с психично отклонение.

  16. #16
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502
    мен ме притеснява повече устния изпит. Първо кой знае каква тема ще ми се падне каквато съм късметлийка хаха.. представям си да говоря за англинчаните или за професиите, които предпочитам, или за сайтсийнг... Пф и не трябва да гледам учителката, щото ще замръзна и няма да мога да кажа нищо. Пфф зак'во е сичко толкова сложно устен и писмен изпит след като оценката е ТЕКУЩА?! Да дадат един тест и т'ва е само с глупости ни занимават -.-
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  17. #17
    не знам при какво учители сте вие ама моите са много добри. 1 така го подлудихме, че ни обеща по време на изпита да ни помага. така де от вратата рофл. ние имахме 3 очебника и 2 от тях са още с опаковката

  18. #18
    SmilezZz мерси да се надяваме, че всичко ще е ОК .. ..

    elito96 същата съм и аз.. направо съм изключила, да минава и да си изживея ваканцията.. Хайде успех от мен на всички ..

  19. #19
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Цитирай Първоначално написано от ecstazy
    мен ме притеснява повече устния изпит. Първо кой знае каква тема ще ми се падне каквато съм късметлийка хаха.. представям си да говоря за англинчаните или за професиите, които предпочитам, или за сайтсийнг... Пф и не трябва да гледам учителката, щото ще замръзна и няма да мога да кажа нищо. Пфф зак'во е сичко толкова сложно устен и писмен изпит след като оценката е ТЕКУЩА?! Да дадат един тест и т'ва е само с глупости ни занимават -.-
    О,да..устния е много гаден.Добре,че аз няма да правя устен.

  20. #20
    Утре ми е писменния изпит, а в петък устния... притесняват ме времената.. напълно съм изключила... ще трябва да се успокоя..

  21. #21
    Успех на всички ! И на мен утре ми е езпита от 10:00 и ми е много притеснено дано да се справя

  22. #22
    Охх.. Малко остана.. Съвсем при това.. Успех на всички утре .. Дано го вземем с 5 или 6.. (аз искам 6, де )..
    Бъди дявол, за да не те пратят ПО ДЯВОЛИТЕ..

  23. #23
    Мерси и на вас ви желая успех.. притеснено ми е, но гледам да не оставам с мислите си, че откачам (не ми е много смешно де.. )

  24. #24
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Ще стане работата. И аз утре съм. Съвет от мен- не се притеснявайте по време на теста. Квото направите такова. Винаги влизам с такава мисъл на теста от преди 2 години и всичко ми върви без да уча кои знае какво щото не се притеснявам. Не си позволявайте да мислите какво може да се случи а мислете над задачите. Като ви съобщават резултатите тогава ако искате ревете от притеснение...
    ваУ рокс
    Grell

  25. #25
    Всичко мина днес перфектно Имаше и подзказвания естествено и мисля че съм се справил

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си