.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 51
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    А в СОУ-та приемат ли с 2-ки ? (от нво-то)
    Не, тези с двойки от 1вия модул само или и от двата, ако и на двата, те не могат да участват в класирането, дори и по-низши училища като 23 СОУ, 1 СОУ, 138 СОУ и т.н. участват в класирането, а тези с двойките може да търсят празно място в някое обикновено училище.

  2. #27
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Е тогава що го споменавате ? Че заради тях ще се смъкне бала ? Като те всъщност не могат да се класират ?
    А под "обикн. у-ще" какво имаш впредвид ;дд Дай пример ..

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Е тогава що го споменавате ? Че заради тях ще се смъкне бала ? Като те всъщност не могат да се класират ?
    А под "обикн. у-ще" какво имаш впредвид ;дд Дай пример ..
    Някой по-компетентен да ти отговори на въпроса за двойките, смисъл аз не мога да го обесня.

    Обикновено училище, което не е събрало достатъчно ученици за да сформира паралелка, в която след трето класиране остават повече от 5-6 свободни позиции, макар че Кастрева каза, че ще закриват паралелки. Иначе за обикновено училище мога да ти дам пример някое квартално, като 90 СОУ в ж.к. Люлин. (:

  4. #29
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Аха
    И на нас ни казаха ,че ще се закриват паралелки ..

    Едит :
    А ние вобще колко хора сме , които са с повече от 3 ? (тоест , които могат да кандит. ?)

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Аха
    И на нас ни казаха ,че ще се закриват паралелки ..

    Едит :
    А ние вобще колко хора сме , които са с повече от 3 ? (тоест , които могат да кандит. ?)
    346 човека в София-град са с оценка в интервала 2.000-2.999. (:

  6. #31
    София-град:
    Седмокласници - 8738
    Седмокласници, които могат да кандидатстват - 8392
    В цялата страна сме към 58 хиляди.

    И като сметнем, че от тези 8392 половината вече са приети в частни училища и ще ходят на първо класиране..
    Последно редактирано от perry_the_platypus : 06-22-2012 на 16:09

  7. #32
    Повече от фен Аватара на zlatko98
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    420
    Цитирай Първоначално написано от perry_the_platypus Виж мнението
    София-град:
    Седмокласници - 8738
    Седмокласници, които могат да кандидатстват - 8392
    В цялата страна сме към 58 хиляди.

    И като сметнем, че от тези 8392 половината са приети в АК и ще ходят на първо класиране..
    Както точно са половината като в АК приемат 160 човека. Пък да не говорим, че познавам 3ма човека, които са приети там и не подадоха заявление

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от zlatko98 Виж мнението
    Както точно са половината като в АК приемат 160 човека. Пък да не говорим, че познавам 3ма човека, които са приети там и не подадоха заявление
    Обърках се, исках да напиша не само АК, ами и други частни училища.

  9. #34
    А и не само ЧСОУ-тата, ами и НГДЕК, ТУЕС, НУТИ и други училища с вътрешен приемен изпит и класиране.

  10. #35
    още може да има и приети в американския..смг,нпмг, лицеи..шансът става леееко по-голям

  11. #36
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Дано всички с над 35 бал да ходят в СМГ и НЕГ Другите умнички могат да преминат към ФЕГ
    (Че да имам повече шанс )

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Дано всички с над 35 бал да ходят в СМГ и НЕГ Другите умнички могат да преминат към ФЕГ
    (Че да имам повече шанс )
    Това с шанса е чак на трето класиране, тъй като те ти гледат бала на първото класиране и той като не стига за ФЕГ, и всички места да се запълнят в СМГ и 91-во, пак няма да бъдеш приета на ПЪРВО класиране.

  13. #38
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Имам впредвид умните да ходят в ФЕГ -а , СМГ -то и НЕГ-то Че за другите у-ща да не останат умни да вдигат бала

  14. #39
    Яка логика и аз мисля така но съвсем ме объркахте с тези класирания някой по- възрастен да отговори !!

  15. #40
    Повече от фен Аватара на kalito126
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    София
    Мнения
    312
    Цитирай Първоначално написано от the sniper guy Виж мнението
    Яка логика и аз мисля така но съвсем ме объркахте с тези класирания някой по- възрастен да отговори !!
    Възрастните какво общо имат? Ти трябва да знаеш какво да правиш,това не е работа на друг.Все пак ти ще кандидатстваш(така де, всички ние),а не някой по-възрастен.

    П.П: Като излязат класиранията и се запишете да кажете къде сте приети.Може да се окаже,че някои от нас ще са заедно.
    Просто се усмихни...останалото няма значение!

  16. #41
    Имаш доста висок бал така че не се притеснявай!

  17. #42
    Някой знае ли кога ще излязат резултатите от първо класиране ? ( би трябвало днес , но все още ги няма ..!! )

  18. #43
    Повече от фен Аватара на kalito126
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    София
    Мнения
    312
    Цитирай Първоначално написано от ally99 Виж мнението
    Някой знае ли кога ще излязат резултатите от първо класиране ? ( би трябвало днес , но все още ги няма ..!! )
    Трябва да излязат до утре включително.
    Просто се усмихни...останалото няма значение!

  19. #44
    благодаря

  20. #45
    Хора не съм приета в нито в нито едно от училищата който съм избрала , сега какво да правя ?

  21. #46
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Автоматично се явяваш на 2-ро класиране ..

  22. #47
    Без подаване на документи и разправии така ли ? )))

  23. #48
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Да

    "Учениците, които не са класирани на първо класиране, автоматично участват във второто класиране (без да подават заявление). Ако и на този етап не са класирани – участват в трето класиране с подаване на ново заявление в училището-гнездо."

  24. #49
    Ооооо успокоих се .. Благодаря ти много ...

  25. #50
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Няма защо
    Успехх

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си