.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715

    Нестле - сладолед с късмет

    Някой да се е регистрирал? Колко вкарани кода имате? Аз днеска се включих в играта

  2. #2
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Я разясни малко за какво става дума.

  3. #3
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Еми значи купуваш си сладоледен продукт на Нестле над 1лв. Дават ти едно талонче. На това талонче има място за триене с монетка. Показва се код, който трябва да въведеш на този сайт, но преди това трябва да се регистрираш: http://www.sladoledskasmet.com/ После пишеше, че ти трябват 10 регистрирани кода, за да участваш в томболата за 100лв. всеки ден и 1 000 лв. всяка седмица. Период: 25.06.2012г. - 19.08.2012г.

  4. #4
    някой да знае къде се регистрират кодовете?

  5. #5
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    На сайта, който в предния си пост дадох.

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Снощи си взехме с половина ми сладоледи за над лев, но не ми дадоха талонче. Явно не навсякъде е валидна промоцията...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #7

    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Shopsko
    Мнения
    61
    не знаех за тази игра, интересно ...

  8. #8
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    http://www.sladoledskasmet.com/
    И ако обичаш - не спами

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Ако не можете да боравите с компютър, по-добре не се хващайте. И ако пак видя латиница и кодове, ще раздам заслужени банове.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Значи ако искам да участвам за седмична награда трябва да дам минимум 10 лв (10 сладоледа по 1 лев) ??

  11. #11
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    За да участваш в томболата ти трябват 10 кода т.е. 10 сладоледа над 1 лв. или няколко по 50 или 60 стотинки (молив, банан, нести и др.)

  12. #12
    Вчера си купих сладолед BOSS за 2.30 лв. и настана голямо мислене за "магазинерките" Аз очаквам да ми дадат скреч картата като платя обаче нищо.. обаче аз нали, да не пропусна да дам 2.30 напразно, ги попитах. И те: "А, за к'во става въпрос?" Аз нали потресена, че са продавачки пък не знаят. И след малко оная отвътре излиза и носи една голяма купчинка от тези карти вързана с ластиче. И продавачката: "Аха.. ето к'во било.. " Просто как не се изхилих в лицата им не знам

    И така де, прибрах се, изядох така вкусния сладолед и изтрих картата. Въведох кода в сайта и ми каза, че имам 1 код. Повече не съм регистрирала, че не ми се харчат излишно пари за има-няма 100 лв., които кой знае ще ги спечели Просто не съм навита Имам обаче едно въпросче: Ако спечелиш по тела ли ще ти се обадят или ще ти пишат по мейл. Защото, ако съм спечелила (5% вероятност) 100 лв., телефонът ми е изключен, и ако са звъняли.. Гадно .. дано да пишат по мейл. Не че съм спечелила Успех на останалите!

  13. #13
    мен пък ми е любопитно защо от 26 до днес няма обявени печеливши,все пак аз се надявах да ме изтеглят още на 26,но уви

  14. #14
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    А аз вчера се извозих брутаааално! Свикнала съм да си купувам Hit и си знам, че е 80 стотинки и си взех 2 сладоледа, за да ми е сметката над лев. Е, оказа се 2.40. Щях да се пръсна от яд, че можех да си взема още едно талонче...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  15. #15
    НЯКОИ ПОПЪЛВАЛ ЛИ Е В РЕГИСТРАЦИЯТА ОТ КЪДЕ Е,ЗАЩОТО НА ВСИЧКИ ПЕЧЕЛИВШИ ПИШИ ОТ КЪДЕ СА,А АЗ НЕСРЕШНАХ МЯСТО ЗА ПОПЪЛВАНЕ ОТ КЪДЕ СЪМ

  16. #16

    исловията за участие

    Само да ви кажа няколко неща:
    За тези които са прочели условията на томболата ( явно никой от тук ), тези награди 100 и 1000лв не са в брой а са карти за пазаруване САМО в някой определени магазини....
    А и трябва да си навършил 18 години за да спечелиш, аз например ще се регистрирам но ще регистрирам баща си защото съм на 16....

  17. #17
    Аз въведох 10 кода играя за голямата награда

  18. #18
    късмет,ама за малцина

  19. #19
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    За малката награда е достатъчен и 1 въведен код.
    За голямата трябват поне 10.
    Не сте си чели условията, хора.
    Аз имам 1 регистриран код, заради баща ми, който реши да си опита късмета.
    И спря да се върти за миг земята..




  20. #20
    Пeчеливша съм и ми казаха , че ще ги доставят на адреса , който съм посочила ,но не казаха кога .Имате ли някаква предтсава дали важи правилото до седем работни дни или нещо друго

  21. #21
    поредната игра бате

  22. #22
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    ммм....така обичам сладоледите Нестле!!!!! :]

  23. #23
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Пффф...и освен това трябва да си пазиш касовата бележка! Аз имам вече нз колко картончета и хич не си пазя бележките ... тъпа работа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си