.
Затворена тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Махане на лунички

    Имам гадни лунички по лицето и си нямам идея с какво да ги махна . Като отида в някой магазин и попитам ме гледат като извънземно . Дайте някакво инфо за кодметични продукти или бабини рецепти плс

  2. #2
    dokolkoto znam ne se mahat.sega prez lqtoto ot slunceto malko 6te ti se pozali4at,no mai ne se mahat.a za6to iska6 da gi mahne6-te sa ti 4ara(dori i da ne go osuznava6)
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от fenkata_kn
    dokolkoto znam ne se mahat.sega prez lqtoto ot slunceto malko 6te ti se pozali4at,no mai ne se mahat.a za6to iska6 da gi mahne6-te sa ti 4ara(dori i da ne go osuznava6)
    Ти си се объркала. Лятото се увеличават. Пробвай с хума и сок от краставици(пресни,по възможност от градината на баба ти). И аз имам лунички, малко се позаличиха от 5 6 процедури. Успех и не ти гарантирам резултат.
    МомИче съм!

  4. #4
    И аз имам,пробвала съм със сок от краставица,ама не повече от 2-3 пъти,така че не мога да кажа има ли ефект или не .Ползвах някакъв крем с лимон ,който уж беше с избелващо действие,ама май нямаше голяма полза от него.Бяха ми казали,че кремът от невен помага и по едно време се мазах с такъв и наистина избледняха(май изразходвах около 2-3 кутии,ама после се отказах да си махам луничките, а и всички ми казват,че това ми е чара :P ).

  5. #5
    Май се препрочела доста пъти "Пипи дългото чорапче" ми се струва ....

  6. #6
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    как си мислиш, че пък ще се махнат...ей от свободно време кви неща ви хрумват...

  7. #7
    Не могат да се махнат.

  8. #8
    Аватара на ludisuvurshen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Град на самотата, болката и тъгата
    Мнения
    268
    Аз ако имах лунички, нямаше да ги махна поне с това щях да бъда различен и да имам повече чар
    http://friend.ipbfree.com :P

    Цитирай Първоначално написано от Maximum
    ще праскам чикий и тва е по 2 3 пъти дневно и тва е спасението
    Цитирай Първоначално написано от Maximum
    ако отида в Аптеката и сам под 18 ще ми дадат ли презерватив

  9. #9
    Те са ти чара/както много хора казаха/.През лятото ще се увеличат.Слагай си фон дю тен,поне малко можеш да ги заличиш.Но не бери надежди-няма да се махнат!

  10. #10
    Az sushto imam lunichki.Kato bqh malka bqha po cqloto mi lice kazaha mi da gi maja sus sok ot luk i togava suvsem sa otchaqh no pochnah da gi maja v sedmicata 1-2 puti i sega se radvam zashtoto izcheznaha predi mnooooogo vreme (na 16 sum :P ) ako iskash probvai no ne garantiram rezultat
    По добре с искреност да си спечелиш стотина врагове,отколкото с лицемерие десетина приятели!

  11. #11

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Ямболъ
    Мнения
    74
    Луда ли си ? Момичетата с лунички са сладки..
    Love is a...hard feeling

    nexx4y.aha.bg

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Sw0rDz
    Луда ли си ? Момичетата с лунички са сладки..
    Но , не всички !

  13. #13
    е не всички, но някои момичета наистина изглеждат по сладки :P а иначе за махането, те са като белези по кожата, както бемкита, с лазер могат да се махнат

  14. #14
    мойте вече ги няма (обичам момичета с лунички но на мен просто не ми отиваха)
    но ако искаш непременно да ги махнеш пробвай гел от алое на "Krauterhof" с 96 % алое бяха го дали на брат ми за някакви изчервявания,но така ли не му помогна .... прочетох че на опаковката пише че възстановява кожата и реших да го пробвам.Използвах го 5 -6 пъти и сега нямам нищо по лицето и даже не ми излизат никакви лунички

  15. #15
    di4o
    Guest
    Чувал съм, че се махат с урина.Съвсем сериозно

  16. #16
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    Ами маска с хума и сок от лимон, но не съм го пробвала. А иначе с един крем от орифлейм почти изчезнаха за 6 седмици.

  17. #17

    Smile

    I az imam lunichki. Chuvala sum che se mahat s obelki ot krastavica. Az opitah no ne stana stoqh s tezi obelki kum 15-20minuti. A i chetoh che za da imash lunichki ima znachenie i s kakva kosa si

  18. #18
    Мега фен Аватара на Cucko0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    там, където свършва небето
    Мнения
    4 272
    Темата е стара .
    Hostis Honori Invidia

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си