.
Затворена тема
Страница 11 от 102 ПървиПърви ... 7891011121314152161 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 2539
  1. #251
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    пиф
    давам ти един бърз пример и изчезвам
    майка ми е учила математика и информатика (вуз), защото е искала да стане учителка
    15 години по-късно е учителка, парите не й стигат до никъде , работи на друго място, за да се справя с положението
    не винаги това,което искаме ни удовлетворява после
    намери нещо балансирано , журналистиката е от тоя тип, но зависи от това как ще се развиеш в последствие
    аз примерно съм си избрала право, но не защото ако си намериш работа после ще имаш пари, ми щото ми харесва, помагам на хората, самата дейност ме изпълва и я харесвам като цяло..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  2. #252
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    сънсет, що не караш по нещо друго?
    мен английският ми е много добър , а математиката средна и затова си избрах английски..
    Защото английският ми върши работа за кандидатстване в университети като приемен изпит...Математиката ми е ...супер неуверено и обичам да решавам задачи само в час(не на контролно) или у нас

    Ох хора...ще бъда знаменосец и сега трябва да си купувам бяла риза и тъмно синя/черна пола...Всъщност си спомням,че миналата година супер много исках да бъда знаменосец.Утре съм на репетиция и в петък пак.
    Последно редактирано от SuNsEt : 09-11-2012 на 10:52

  3. #253
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    pifiella ти си била бъдеща колежка (да се надяваме ) аз нещо съм недочела и не разбрах първоначално

    В СУ ли мислиш да кандидатстваш журналистика?

  4. #254
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от ParadOx Виж мнението
    pifiella ти си била бъдеща колежка (да се надяваме ) аз нещо съм недочела и не разбрах първоначално

    В СУ ли мислиш да кандидатстваш журналистика?
    Да! В СУ и в УНСС(maybe),те са ми най-на сърце.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  5. #255
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Аз мисля да се пробвам в СУ, но основно съм се насочила към Германия
    Още се двоумя дали да уча журналистика или нещо по-различно, което да обогатява силно общата култура, защото според мен добър журналист е този, който има задълбочени познания в най-различни области..., а то писането и говоренето идва от душа
    В последно време клоня към политология, история също не е лошо, но хич не я харесвам, не ме влече
    ще видим.... ще го мисля

  6. #256
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Цитирай Първоначално написано от pifiella Виж мнението
    А в най-лошият случай ще направим следното: Scrooper ще рисува,Адашката Габи ще пее, а аз ще пиша стихове,вицове и всички ще сме на един площат...и ще си се забавляваме докато събираме стотинки...
    Най- лошият, но от сегашната ми гледна точка се усмихвам като чета такива допускания )
    Успех на всички дванайсетокласници, надявам се, че всеки се е нахъсал здравата, защото това е Годината!
    Бтв повечето мои познати са си поставили големи цели (изключая академичните) с краен срок- абитуриентския бал. Божее... Както и да е, важно е човек да си има мотивация. Но за мен много по- смислено е да се опитваш да се подобриш не за единия бал, а за навлизането в Студентския Живот, изпълнен с отговорности, които вероятно сега не можем и да си представим. Не знам, но лично на мен това, което ни предстои догодина, ме вълнува и нахъсва милиарди пъти повече, от балчето
    always late but worth the wait!

  7. #257
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от NqkfaNikakva21 Виж мнението
    Предимно големите автори, т.е на тези, които сте наблягали, нищо подробно.
    Помня, че имаше какво е поема.
    Имаше и изброени произведения, да се свържат по автор/жанр.
    Нещо такова беше.


    DanieLa_SmiLe
    Тази година влязох в УНСС, питай нещо, ако желаеш : )
    Уху, колежка

  8. #258
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Цитирай Първоначално написано от scrooper Виж мнението
    Не знам, но лично на мен това, което ни предстои догодина, ме вълнува и нахъсва милиарди пъти повече, от балчето
    И мен така! Нещо хич не искам да го мисля тоя бал.... ще си загубя 3589236 часа в търсене на рокли и т.н. random аксесоари...

    Вчера загледах това и видях, че не е чак толкова прее*ано, колкото можеше да бъде

  9. #259
    Супер фен Аватара на spopi
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 363
    Хора от къде мога да си купа разработени теми по история на каква цена са.
    Последно редактирано от spopi : 09-13-2012 на 21:01

  10. #260
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    http://slides.bg/1060/ -има и по-компетентни от мен,за това ...просто реших да ти го постна ,пък тези,които кандидатстват с история нека да си кажат .

    Хораа...страх ме е от този 12-ти клас! Вие говорите за нахъсване,то и при мен има нахъсване,обаче мамка му не мога да се настроя изцяло на тая вълнА .Дано да вляза в час бързо,защото уроци чак октомври месец (дай боже),а до тогава...
    И искам да ви кажа,според мен първият срок е по-важен,защото като се стегнете отначало и изкарате високи срочни оценки,после втория ако имате някви проблеми и имате по-ниска срочна..абе знаете , 12 години сте ученици

    Между другото коя смяна ще сте първия срок?При всички ли е първи срок втора смяна и после обратното?

  11. #261
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Аз съм първа първи срок,винаги...
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  12. #262
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    За щастие само първа смяна ще си карам. Втората не мога да я понасям.
    БТУ има голяма вероятност да ми наблъскат 2 часа физика в един ден дали няма да чуете за масово самоубийство на ученици
    maDamn

  13. #263
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Аз първият срок ще съм втора смяна, а вторият първа-две гимназии в една сграда сме и няма как.
    Иначе ние в петък ще имаме 6 часа, вместо 7, и съм много щастлива.
    Аз така и не го дочетох тоя Светилник, кога ще му пиша тема, не зная.
    Ама се отказах от 50 нюанса сиво засега, не намирам време за книги последните дни.
    Вие как си прекарвате последните моменти от ваканцията? А как си прекарахте ваканцията? Ходихте ли някъде?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  14. #264
    Ох, последни дни релакс на макс. Гледам да не се задържам вътре, но гадното време не е съгласно с плановете ми.Трябва да си взема бележник и да се снимам, защото нямам снимки.

  15. #265
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Възмутена съм. Купих си бележник за 70 стотинки,лоуууу. Тая криза ни такова таковата.....
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  16. #266
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Аз си купих две тетрадки по 80л. и 1 бележник-4.20 всичко.
    Май тетрадките са били по 1.70, а бележника-80 или нещо такова, скъпичко си е.
    Аз сега няма да се снимам, а по-натам като ми дойде музата.
    Трябва да си купя учебник по математика и обувчици някакви и съм готова с покупките за 17ти септември.
    И да сядам да уча по история, че от 1ви октомври с тея уроци няма да имам никакво време.
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  17. #267
    anonymous708973
    Guest
    Как бележникът ще е 80 ст? Струва 17, а личната карта е 3 ст :д Ако има подвързия, е друг въпрос :Д

    Оф, искам да се оплача.
    Декември имам изпит по немски - мога и отсега да го взема, защото той реално не проверява знания, а доколко си зазубрил един формат. Обаче искам да науча немски като хората. Воля - никаква. Нито да чета, нито да гледам телевизия, нито да уча думи. Свикнах с английския и сега не ми се почва немския.

    Матурите - ясни.

    Кандидатстването - мазало. Искам маркетинг. Това го има в ПУ, УНСС и НБУ.
    В ПУ - никакъв шанс, в Пловдив няма да остана, защото с нашите ще се избием + няма да имам абсолютно никакъв студентски живот.
    УНСС - нямам нито нерви, нито време, нито желание да се разправям с проклетия им приемен изпит и уроци по математика (?!), както и с "Утре Носете Съответната Сума".
    НБУ - супер много се запалих по идеята, проверих програмата за маркетинга, проучих приемния изпит, намерих си примерни варианти... и онзи ден майка ми ми попари мечтите, като ми заяви, че ако плащала по толкова пари (1200 на семестър, квартира и прочее - абе 600-700 на месец не мърдат), направо да съм ходела в Германия.

    Което пък е тема, която дори не ми се започва. Дългогодишен план ми беше да следвам в чужбина, в частност - Германия. Последните месеци обаче ми се иска да остана да уча в България. Не виждам как ще стане обаче поради горните причини. А и не е сигурно дали ще ме приемат в Германия, защото сътворих едни простотии в училище и ще ми се отрази на досието, което пък го гледат доста. Накрая ще запиша една психология в СУ и това ще е. По едно време исках това да следвам.

    Мамка му. Пълна каша ми е.

  18. #268
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    На УНСС изпитът не е толкова труден,а и математиката е основи(2-ри модул),не е мисия невъзможна. И на мен ми се въртят налудничеви идеи да се пробвам,колкото да си видя възможностите... А и при оформяна на бала в УНСС се взема успехът от цялата диплома,което е доста добре,ако си си учила през годините...
    Но поне си в правилната тема,не знам дали има друга, в която да има толкова каши и главоблъсканици...
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  19. #269
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Ехаа как ме подсетихте за бележникааа Тотално забравих за него и за снимката хахах.
    Аз ще си ползвам тетрадките от миналата година,които съм си взела .Само ще си купя една голяма за математиката и няква сладка мъничка за първата седмица .
    Купих си дрехи, чантааа...ест нищо ученическо

    PinkPan7her , пробвай в Германия, нищо няма да загубиш и поне ще знаеш,че си опитала.

  20. #270
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    Ехаа как ме подсетихте за бележникааа Тотално забравих за него и за снимката хахах.
    Аз ще си ползвам тетрадките от миналата година,които съм си взела .Само ще си купя една голяма за математиката и няква сладка мъничка за първата седмица .
    Купих си дрехи, чантааа...ест нищо ученическо

    PinkPan7her , пробвай в Германия, нищо няма да загубиш и поне ще знаеш,че си опитала.
    Че ще пробвам, е ясно. Дали обаче ще отида дори да ме приемат...

  21. #271
    Лелеее аз пък тотално това лято съм го отдала на почивка (като за последно! ). Четох само една книга, която не е в списъка за 12 клас . Скоро се насочих към специалността "Бизнес и администрация" в УНСС или СУ(но за него не видях дали точно така специалност има).Не съм много добра по математика и ми е много притеснено, защото мисля и матура да карам по математика тъй като ще ми е от полза.Ако трябва и уроци ще почна.Купих си модул 1 и 2 на УНСС (такива дебели книжки) дето има всякакви подобни тестове.Някой да се е насочил като мен ??

  22. #272
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    violette94 Аз уча Бизнес администрация в училище де,не знам имат ли нещо общо две специалности, освен името.
    Най-добре е за всички,които са се насочили към УНСС третият модул да им е икономика,защото на 3-ти икономика са към 800 човека,а на бел 3000, история - 2000 и т.н.,например не помня каква беше статистиката... Това ми го разправяше класната миналата година.Поне за мен, не е едно и също да се състезаваш с 800 или с 3000 човека.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  23. #273
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her
    Накрая ще запиша една психология в СУ и това ще е. По едно време исках това да следвам.
    Интересно ми е защо си мислиш, че е лесно да "запишеш" в СУ една психология?! Май не си много наясно, че това е най-желаната специалност и тази година имаше над 4500 кандидат-студенти за нея,а свободните места са само 60.Има хора с 6-ца на матура и въпреки това не влизат.
    И защо мислиш, че за кандидатстване в Германия ще ти гледат досието?! Никои не ги гледа тези глупости и характеристиките, които се дават всяка година.Трябва ти само диплома и международно признат сертификат за владеене на немски език (TestDaF TDN4, Goethe-Zertifikat C2, DSH-2, Deutsches Sprachdiplom der KMK Stufe II).

    Пробвай се в Германия образованието е добро.Имам приятели и роднина, които учат там и са доволни.

  24. #274
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Цитирай Първоначално написано от YouAteMyHeart Виж мнението
    Пробвай се в Германия образованието е добро.Имам приятели и роднина, които учат там и са доволни.
    И аз мога това да те посъветвам!
    Таксите са символични, влизането не е чак толкова трудно, по-трудно е излизането

    А аз още не мога да свикна, че съм 12 клас и преди малко цъкнах темата на 11 клас 2012/2013

  25. #275
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Честит 15 септември ;D
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си