.
Затворена тема
Страница 51 от 102 ПървиПърви ... 4147484950515253545561101 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 251 до 1 275 от общо 2539
  1. #1251
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    оф ,бррръъм
    пак съм аз
    момичета, ще ви питам нещо от лично естество-горе-долу каква сума сте си наумили да харчите за бал?
    т.к. моята рокля баба ми ми я купи, отделно останаха пари от нейните, прическа ,обувки, чанта, грим и нокти ще са ми 200 лева
    куверта + харчалъка за вечерта ще е около 130
    сигурно ще събираме за подаръци на класни и даскало-15-20 лева общо
    роднини няма да посрещам, на екскурзия няма да ходя (поне организираната на Турция)

    излиза около 350 лева без изпити и роклята, която НЕ ми я купиха нашите
    за изпити 1х30+3х15+1х150=230 лева грубо казано, т.е. 600 лева за всичко
    обаче като слушам момичетата от моя клас-рокля-500 лева, обувки или лобутен, или ще ходя боса, чанта-еди-каква-си

    и се чувствам ужЪсно..
    и не стига ,че съм се лишила от всичките глезотии и глупости, и нашите пак ми се обясняват колко много съм искала..
    гррр
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  2. #1252
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    дабъл пост:извинявам се


    забравих да спомена, че 20 дни преди бала имам 18-ти рожден ден, за който няма да получа нито кола, нито златни бижута
    най-много да ми дадат пари да си посрещна гостите и да ми излезнат с номера, че балът ми е подаръка..


    +?
    кога е изпита по език за СУ?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  3. #1253
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Мацка, да не ти пука другите как ще са облечени и т.н.
    Сега всичко се прави за кич и показност.
    Важното е ти да се чувстваш добре, а не коя кифла ще носи лобутен.
    На мен бая повече пари ми излезе бала, защото имах две рокли, два чифта обувки, две чанти и т.н., защото правих и посрещане на гости в ресторант..

  4. #1254
    Мила въобще не бива да ти пука колко пари си дала за рокля за обувки и чантичка . По добре стилно подбрани дрехи ,които макар и не за по 1000 лв ще се чувстваш красива , а не като проститука . Честно казано мен повече ме вълнуват изпитите а балът ми е просто последният проблем . Вече съм си купила рокля и много си я харесвам защото е страшно хубава и то на доста приемлива цена ,прическата още я мисля а гримът на очите ще бъде стил котешки очи и ярко червено червило и това е .

    Иначе аз се отказвам от молекулярната биология и ще се насоча към Скандинавистиката попринцип аз в началото на 11 клас исках да уча точно това и даже бях тръгнала на уроци по английски такаче мисля че имам достатъчно добра подготовка и се надявам да влезна това .Разгледах програмата и въобще всичко ми се стори точно моята специалност .


    BloodyF а ти какво ще кандидастваш?

  5. #1255
    bloodyF не си само ти, и аз няма да пръсна повече от 1000лв. за целия бал, и от екскурзия се отказах, и роднини няма да събирам, ами и ми опяват, че само искам, пък не давам. Майка ми смята, че парите за бала са много, понеже неведнъж ми е разказвала как нейният бал бил почти без пари, за баща ми няма да говоря, не съм сигурна дали е ходил на бал изобщо. Иначе аз вече си запазих час за фризьор и гримьор, само че не съм си избрала нито рокля, нито пък грим и прическа, да не говорим пък да чанти- манти, обувки и т.н.

  6. #1256
    Иве, ама хич да не ти пука. Въпросът е дали се чувстваш добре в кожата си, дали се харесваш, дали ще си изкараш яко.. 2 месеца след бала никой няма да помни дали на кифлата от твоя клас обувките ѝ са били колкото дохода на моето или твоето семейство за цялата година. Остава само спомена и снимките. И щом изглеждаш добре... всеки ще си каже "гледай какво хубаво момиче", а не.. "колко ли струва на тая чантичката"...
    После ще съжаляват, че са дали луди пари за нещо, което ще облекат 1 единствен път през живота си....
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  7. #1257
    Аз пък винаги съм се чудила защо са тези истерии покрай бала всяко чудо за 2 дни после идва балът на живота,идват кандидтстудентски изпити ,идва новият самостоятелен живот това е важното е не дали Драганка или Петканка са били с рокля за 1000 лв . Аз също няма да ходя на ексурзията в Турция . Мисля че е глупаво да се хвърлят луди пари за нещо което трае ден два

  8. #1258
    Не може майка ти да ти казва, че нейният бал е излязъл по-малко! Времената са били различни, инфлация има, не може да се изпляскаш на бала по престилка! :Д Ама все пак прекалените излишни харчения са неоправдани. Майка ми КОЛКОТО и да спестявам, вечно като поискам за нещо следва "стига само си искала!"
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #1259
    Джоли това е според мен защото по онова време хората са знаели какви възможности имат и са предпочитали да дават повече пари за обучение което според мен е-по удачният вариант . Мисля ,че ние сме единственните в света при които има тези цигании като парада с колите,балове които поне на мен са ми доста противни . Хората на Запад завършват ,правят си тържество в училище ,черпят се някъде и после живи и здрави . В край на сметка завършваме средно образование ,а не Кембридж .

  10. #1260
    Разбира се, но това ти се налага да го направиш от обществото. Не е казано да си купуваш платове от Лондон и диаманти от Турция, просто не може да се сравняват времената сега и преди. Като стара баба
    п.с. Навсякъде има бал.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  11. #1261
    Еми сега модата и ние тинейджърите сме съвсем други от тези преди 20 -тина години .

    П.П Е да имат бал обаче не е както тука

  12. #1262
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    гррр
    Не знам с какви възможности е семейството ти, но го раздаваш скромно (което е хубаво, важно е как ти стоят нещата, а не колко струват), не знам защо родителите ти реагират така. Би трябвало да се гордеят ли, не знам, че не мрънкаш за скъпарски неща.

  13. #1263
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ние с наще сме говорили също на тази тема , аз също не държа на някакви невероятни ,помпозни рокли,обувки и т.н.
    Обувките няма да са ми много,защото има мегаяк магази,който предлага от а до я ,но на достъпни цени, хвърлила съм око засега на универсален тип черна/nude обувка,но преди да си харесам рокля няма да бързам.
    А за рокличка предпочитам нещо по-дълго, нежничко обаче, харесала съм модел, ама като мина по магазините ще си проличи. Косата искам да ми е пусната, моята фризьорка очаквам да ме посъветва,тя е супер сладурка и си ходя при нея откак се помня. За грим ще му мисля малко по-нататък.
    Който го интересуваха пробните в СУ сега по Новините na BNT ги казаха
    7 април - БЕЛ
    21 април История
    Другите не ги запомних,щото не ме касаеха
    maDamn

  14. #1264
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  15. #1265
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    http://www.uni-sofia.bg/index.php/bu.../prilozhenie_1

    ей ги всичките дати

  16. #1266
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    http://www.uni-sofia.bg/index.php/bu.../prilozhenie_1

    ей ги всичките дати
    Да бе и аз уж същия линк да дам...
    Копнато от БНТ:
    Изпитните сесии отново са две, а предварителната започва на 17 март с писмения изпит по журналистика. Форматът на изпита по география пък се променя и кандидат-студентите ще решават тест със 100 въпроса от затворен тип. Таксите за явяване на изпит и за участие в класирането остават по 30 лева.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  17. #1267
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Няма предварителна по х'английски...damn
    Ммм, чудно.
    Последно редактирано от granger : 01-31-2013 на 17:08
    maDamn

  18. #1268
    Жалко ,че няма да има предварителни по английски . Прецакани сме с една идея от останалите

    П.П Хора да ви се оплача имам шарка

  19. #1269
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ооох, кофти,мацка,ама хубаво че ще я изкараш.
    Аз нищо не съм карала и хич не е окей това.
    maDamn

  20. #1270
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Мойта май беше варицела ... когато бях на 5 или 6 години. Даже имам белег от тогава на 1-2 места ...

    Почти дойде края на срока. Отвратително . Искам да съм лятната ваканция на 10 клас :Д Няма край това учене и пак не е достатъчно . Вместо да се занимавам с български и английски only ,аз трябва да уча по математика и немски... Този 12 клас е абсолютно излишен на кандидат-студентите. Още по- излишно е да се дават егати контролните при положение,че всеки учител знае много добре ,че тези оценки ни трябват. В даскало седя и пиша , като се прибера съм супер изморена и нищо не мога да свърша, а имам куп неща . Ей го на , първият срок мина . Еми не е 5 и 50 , ама кво да направя . То все на мен ми се случват такива неща . Тая по география я пребили пред дома и - месец и нещо я нямаше. Тоя по математика към 2 месеца го нямаше. Имаме нова госпожа по английски... И физика нямахме към месец и нещо. През останалото време само някакви смешни сигнали за бомби. А за Иванова няма да споменавам просто,аз си знам истината .

  21. #1271
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Утре първи час оформяне на срочни оценки по физика,как стаа тая работа не ме питайте. Ужас.
    maDamn

  22. #1272
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    ^ споко, утре първи час- оформяне по БЕЛ

    Да се похваля, че вече съм на 19 годинКИ и по тоя повод днес ме изпитваха за оформяне почти по всичко ...

  23. #1273
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Аз вече съм оформена по:БЕЛ,математика,английск ,предприемачество,финанси, статистика и свят и личност.Остават ми само някви тъпи икономически предмети,език по професия и зиповете.
    Последно редактирано от pifiella : 01-31-2013 на 19:44
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  24. #1274
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Честит рожден ден! Здраве,щастие и успешен прием ,където си пожелаеш!
    Аз ,ако изкарам утре 6 по физика съм оформена...по всичко...с 6
    maDamn

  25. #1275
    Късмет на всички, които са на изпит на 1-ви и 2-ри юни. Нашата екскурзия до Мармарис, която вече е платена ще се получи много добре в такъв случай.
    Аз вече съм си пуснала кандидатурата за Франция. Писала съм почти една и съща специалност в няколко университета. На първо желание ми е Науки за земята и околната среда в Страсбург.

    Рокля ще си избирам края на март. Спряла съм се на червено и черно за цвят. Гримът ще си правя сама, а за прическа и маникюр ще му мисля май месец. Аз имам и рожден ден на 20 май и нашите са решили, че ще правят голямо събиране (въпреки моето недоволство). Направо като циганска сватба ще стане.

    Тази година ми е най-ниския успех изобщо. С 5,62 ще завърша първия срок. За първи път имам 4 за срока (пуста му математика) и 5 по български. Радвам се, че не ми трябват тези оценки.

    Февруари месец ще имам изпит по френски и съм се засилила да го вземам с поне 90%. Юни ще се явя на още един по френски за по-високо ниво.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си