.
Затворена тема
Страница 5 от 102 ПървиПърви 1234567891555 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 2539
  1. #101
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    bloody това на снимката ти Lana Del Rey ли е? една от най-яките певици!! <3 ако живееше в Бг и беше на мойте години щях да се оженя за неяя обожавам яяя!! толкова е различна, и винаги извлича тъжното и носталгичното от нещата... невероятна ее! обичам яя <3 <3
    Последно редактирано от maximxxl : 08-10-2012 на 22:38

  2. #102
    Здравейте и от мен...... и аз като всички ви все още не мога да повярвам,че завършвам...... Тази година 11 клас завърших с 5,86....... насочила съм се към правото и се подготвям доста усилено......ще държа 2-ра матура по история, така и така я уча от сумати време не виждам слисъл да уча двойно...т.е. ако бях избрала др предмет,а не този по който се подготвям.....все още не съм решила със сигурност за университет но сигурно ще е СУ......а относно бала не сме го обсъждали много обстойно.....все пак аз съм от малък град и си има стандартни места които всяко училище резервира.....може би всичко (бал,пари за подарък на класната, обща снимка - фотограф ни прави специален албум......и др. неща изброени по горе) ще ни излезе около 250-300 лв.......а относно кавалера.....НЕ категорично, не ми трябва никой...музиката 100% чалга......нали вси пактова е музиката на нашият народ......
    Последно редактирано от pet1tety : 08-11-2012 на 05:15

  3. #103
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от maximxxl Виж мнението
    bloody това на снимката ти Lana Del Rey ли е? една от най-яките певици!! <3 ако живееше в Бг и беше на мойте години щях да се оженя за неяя обожавам яяя!! толкова е различна, и винаги извлича тъжното и носталгичното от нещата... невероятна ее! обичам яя <3 <3
    да,тя е, яка е ,нда


    кви тетрадки ще си купувате?
    петету, кой е казал , че чалгата е ''музиката на нашият народ"? Музиката е такава,каквато мнозинството иска
    въпросът е че повечето са диви селяндури, които ако не е чалга, не могло..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  4. #104
    Ами точно нашето мнозинство е точно такова каквото спомена "диви селяндури" , на които им прави кеф да си въртят задника по масата........ :дддд не,че имам нещо против тях
    А за тетрадки аз винаги си вземам със спирала,бели листи,малък формат,80 листа може и с повече , но зависи по какъв предмет е......

  5. #105
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    same -_- диви чалгари... аз мисля да си взема голяма по 80 листа по мат,бел,химия,физика,истори я и биология. малка 60 по англ, свят и личност. тая година карах с малки по повечето и изписах по 2 тетрадки О.о особено по биология и физика... до тука бях с географията ^^ тая година се делиме на ЗИП география и ЗИП история и аз съм в историята вие ще имате ли някакво разделение по зип-ове?

  6. #106
    Голям фен Аватара на sunman
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    712
    Аз на тези МААНЕТА няма да издържа, ужасно е просто !!
    Грозна гледка !
    Rock n Roll!!!!!!!!!

  7. #107
    И при нас ще е дивата чалгия. Аз такава музика повече от 15 минути не мога да слушам. Ама те половината не знаят други изпълнители освен любимите чалгарки камо ли да са слушали друг вид музика.

  8. #108
    И аз ще съм тази година. Смятам да кандидатствам само в Англия със спец.Bussines managment. Втора матура АЕ, а по БЕЛ - уроци от септември.С класа още не сме говорили нищо конкретно за резервации, но няма да излезе малко.

    Проблеми с чалгата нямам.Не я слушам като съм сам, нито телефона ми е пълен с нея, но и не ми пречи да се забавлявам, стига да съм в добра компания.Aйде сега не ми казвайте, че като пийнете малко и ви пуснат "про- про- пробвай сее.." няма да ви дойде настроение.Хаха

  9. #109
    Супер фен Аватара на Thrombocyte
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    1 547
    Насочил съм се към родните МУ, като още не съм решил дали искам да уча фармация или медицина.
    Втората ми матура ще е по АЕ, като се надявам и на двете матури да хвана над 5.
    Смятам, че специална подготовка за матурите няма да ми е необходима, защото честно казано оценките от тях не са фактор за приемането ми в МУ, затова и вероятно ще преговоря отгоре-отгоре нещата една или две седмици преди самите зрелостни изпити.
    Respect my authoritah

  10. #110
    Голям фен Аватара на sunman
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    712
    Цитирай Първоначално написано от YouAteMyHeart Виж мнението

    Aйде сега не ми казвайте, че като пийнете малко и ви пуснат "про- про- пробвай сее.." няма да ви дойде настроение.Хаха
    НЕ !
    Rock n Roll!!!!!!!!!

  11. #111
    Цитирай Първоначално написано от YouAteMyHeart Виж мнението

    Проблеми с чалгата нямам.Не я слушам като съм сам, нито телефона ми е пълен с нея, но и не ми пречи да се забавлявам, стига да съм в добра компания.Aйде сега не ми казвайте, че като пийнете малко и ви пуснат "про- про- пробвай сее.." няма да ви дойде настроение.Хаха
    То и аз по принцип нямам........ама тея мазните кючеци като "про- про- пробвай сее.." Азис - Кажи честно , ММА и още такви подобни .......направо не мога да ги понасям!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #112
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Ох, сега се сетих как лятото за 8 клас се ровех в нета и разпитвах познати за новото училище. И се вълнувах, може би и малко се страхувах. Не съм и предполагала, че тооолкова скоро ще съм на мястото на "големите".
    Хехе ^^
    always late but worth the wait!

  13. #113
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    ^И при мен е точно така... Търсех навсякъде по форумите новите си съученици,но не можах да се запозная с никой от моята паралелка преди 15ти септември... Оказа се,че моя клас не е особено в час със тия неща... wtf

    Сега изпитвам нереално желание да ме приемат студентка,да се запозная с нови хора, нова любов(надявам се) ,нова компания ииии всякакви такива. Естествено,че отиваш в университет първо ,за да учиш(или поне при мен е така),но все пак хайде да не се лъжем за студентския живот хехе!

    Вече си знам грешките от 8ми клас иии..определено научих много през тези (почти)12 години , искам да изпитам чувството да си първокурсник (макар и да знам,че има и много отрицателни неща ).

    Хора,много ми е кофти...чувствам се не на място като се сещам ,че ваканцията почти свърши и ще започне 12 клас

  14. #114
    anonymous708973
    Guest
    Хора, някой да има списък с книгите за летен прочит?

  15. #115
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    книгите са Тютюн и Железният светилник, Шибил на Йовков
    има и поезия на Вапцаров, Септември на Гео Милев, стихотворения на Багряна, Далчев,

    тези са включени и в матурата
    почвай Тютюн или Светилника, че са най-дълги
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  16. #116
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    А 'Шибил' колко е голяма??? Щото не си спомням да са ни казвали за нея ...

    Иначе аз прочетох 'Железния светилник' и сега съм по средата на 'Тютюн' първи том Не е лоша книгата ама... като се сетя ,че имам още толкова и направо ми става лошо ;д

  17. #117
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    А 'Шибил' колко е голяма??? Щото не си спомням да са ни казвали за нея ...
    И аз не знаех, че я имаме. Това е разказ, няма да те озори.
    На мене не ми харесва, че искат да четем "новия" Тютюн. А старият, освен че е само 1 том, съм убедена, че е в пъти по- як.
    always late but worth the wait!

  18. #118
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Хора, някой да има списък с книгите за летен прочит?
    • Христо Смирненски-"Да бъде ден!", "Ний", "Йохан", "Юноша", "Стария музикант",
    "Цветарка", "Зимни вечери"
    Гео Милев- поемата "Септември"
    Атанас Далчев- "Прозорец", "Болница", "Стаята", "Къщата", "Повест", "Книгите",
    "Камък", "Дяволско"
    Елисавета Багряна- "Кукувица", "Стихии", "Потомка", "Вечната"
    Йордан Йовков- "Песента на колелетата", "Последна радост", "Шибил", "През
    чумавото", "Индже", "Албена", "Другоселец", "Серафим"
    Никола Вапцаров-"Вяра", "Писмо"("Ти помниш ли..."), "Песен за човека", "Сън",
    "История", "Завод", "Кино", "Прощално", "Борбата е безмилостно жестока..."
    Димитър Димов-Тютюн"
    Димитър Талев-"Железният светилник".
    maDamn

  19. #119
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Аз гледам да не избързвам с "Тютюн" и "Железният светилник", че като знам колко време има до момента, в който започне изпитването и като знам колко подробно изпитва наща, ще съм забравила всичко.
    Доказателство - в началото на тая година бях започнала "Тютюн", стигнах до 400 страница, а сега трябваше да започна отначало, за да си спомня сюжета.. Трагично.
    Супер интересна ми е иначе, нямам търпение да стигна до "Светилника" ..

    Не искам да съм 12 клас ; ( Чувствам се като осмокласничка, изобщо не съм готова да завършвам. Депресирам се ;д

  20. #120
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    granger, много мерси за списъка, жива и здрава!
    always late but worth the wait!

  21. #121
    Лисиче, напълно те разбирам.. и аз се чувствам като осмокласничка; супер якото ми е да ходя на даскало, въпреки че се оплаквам, че трябва да уча и т.н. Абе, ако ме питаш, сега да съм 5-ти клас ше ми е хипер мега гига яко ;дд мога да измина всички години пак... толкова бързо минава времето.. ехх, ако можехме да си избираме възраст и да контролираме максимално всичко свързано с наас.. Хахахах вкарах се във филма ;д

    А относно книгите - прочетох "Тютюн" за 2 седмици някъде и ми беше интересно; "Железният светилник" беше най-интересният роман от книгите за летен прочит през всичките 12 години ;д Ако го забравя докато почнем да го изучаваме, ще го прегледам пак-няма проблеми Нямам търпение да си пазарувам тетрадки и секви неща за училище и също треа да си купя некви яки дрешки за последния първи учебен ден.. ох,като се сетя ми се плачее.. но това е, времето лети .. И като се вайкам така пред майка ми и тя ми казва "Дании, животът е пред теб, звучиш като някоя стара бабка ;д" Да, ама мен си ми е некво тегаво.. Май само аз и лисичето се чувстваме така.. Хорааа, има ли някой като нас, носталгично настроен тип ? ;д

    П.С. Благодаря, че прочетохте част от "Размислите на Дани Д. " ;дд Чаооо, благундери, желая на всички много успехи и догодина да сме студенти и да учим това, което желаем

  22. #122
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Абе всички сме си тъжни по един или друг начин ,няма спор.
    Между другото аз за последния първи учебен ден вече знам с какво ще бъда ,ако времето го позволява

    Иначе ...чувствам се сякаш това са ми последните глътки живот -ваканцията ;д Усещам,че ме очаква егати гадната година ...

    А колкото до купуването на тетрадки и тн -мисля да не си купувам,защото имам от миналата. Като цяло мисля почти нищо да не си купувам ... освен учебниците за 12 клас и разни такива неща . Даже си мислех и нова чанта да си взема ,обаче като знам,колко много пари ще хвърчат тази година и по-добре да пестя.

  23. #123
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    мен ми трябват 1 учебник по математика и 1 по история
    2-3 тетрадки максимален размер,че ще ги сливам
    дънки,нещо връхно като жилетка и някакви затворени обувчици
    от чанта наистина може да спестя и аз , щото чанти имам колкото щеш :д
    завиждам на момчетата за бала, 1 костюм и 1 обувки и сте готови, пък ние рокли,обувки,прически,грим ве,маникюри,педикюри...ужас ..мразя баловете.
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  24. #124
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Така ,както казвате ,че не ви трябват много тетрадки може би ще се замисля и аз да ползвам само 2-3 .

    Вие с какви предмети останахте ? Аз вече нямам биология,химия и философия

    И мисля да си запазя учебниците по БЕЛ и математика. Между другото тая година физиката май ще е интересна...тоест...по-скоро астрономията ;д

  25. #125
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    лъжеш сеее , астрономията е уж интересна, но е голяма гадост поне тва дето ние учихме.... много малко се учи за Слънчевата система и планетите, повече са некви глупости...закони и т.н.

    Bloody защо ти е учебник по история? или ти учеше по програмата за 11 клас сега? ако е така, да, трябва ти, но ако си по програмата за 12 кл можеш да си ползваш учебника от 11 кл. )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си