.
Затворена тема
Страница 13 от 102 ПървиПърви ... 3910111213141516172363 ... ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 2539
  1. #301
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    bloodfrozen, само мисълта,че ми е последна година ме крепи...Аз икономика на предприятието и комп.счетоводство имах в 11 клас.
    А уча в професионална гимназия(по старо му техникум) и съм в икономическа специалност...
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  2. #302
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Наблъскали са и 2 час История един след друг в Понеделник.
    В сряда - 2 часа БЕЛ при директорката
    след тва 2 ФИЗИКА
    наблъскани по 2 часа... откачаааам.
    maDamn

  3. #303
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    И аз най-сетне се записвам в темичката Втора матура биология,въпреки че исках да е философски цикъл,обаче като писахме заявления за ЗИП с предмета,който искаме за 2 матура,нямаше групичка за философски цикъл,а трябваше най-малко 14 човека да има..
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  4. #304
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    ъх, промяна в програмата имам 3 часа БЕЛ ЗИП, 3 часа ЗИП Химия, 3 часа ЗИП Биология, 3 часа ЗИП история и забележете 3 часа ЗИП Свят и Личност О.о

  5. #305
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    DAFUQ...кви са тея щуротии.
    Аз за съжаление имам само 2 часа история,2 география , 2 свят и личност, 2 спорт,2математика и останалото всички е Физика,АЕ,БЕЛ и ИТ/Информатика.
    maDamn

  6. #306
    anonymous708973
    Guest
    Омггг, влюбена съм си в новите две даскалки по БЕЛ <333

  7. #307
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Имам доста гадна програма, дори нямам любим ден

    Имаме
    3 часа БЕЛ
    6 немски
    2 английски
    5 математика
    4 информатика
    4 ИТ
    2 история
    1 география
    2 свят и личност
    1 физика
    2 ФВС

    Днес ни "сюрпризираха", че трябва да правим по 38926583287 проекта по Информатика и ИТ.. направо не ми се мисли, хубавото е, че вече се разбрахме за бала и остава само да съберем капаро

  8. #308
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ние те първа ще го мислим бала. Мястото е почти ясно, остава да се задействаме и да видим кви пари ще излезе. Че ей така ще си литне времето.
    Засега ме интересуват Кандидатстуд. курсове по История към СУ ,ако някой има някаква информация да драсне ЛС.
    maDamn

  9. #309
    Аз имам по 12 часа математика седмично пък.
    Ох, днес макар и да имах точно три предмета се чувствам като газена от валяк, сериозно.
    When you awaken in the morning’s hush
    I am the swift uplifting rush
    Of quiet birds in circling flight.

    I am the soft starlight at night.
    Do not stand at my grave and cry,
    I am not there; I did not die.

  10. #310
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Цитирай Първоначално написано от Zorin Виж мнението
    Аз имам по 12 часа математика седмично пък.
    :O ?

    Каква паралелка си, че толкова много математика

  11. #311
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Аз имам 6 часа математика, 8 часа немски...5 часа география и икономика, 3 часа БЕЛ.... 1 час Физика...

  12. #312
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Аз няма да се оплаквам тогава в сравнение с вас.
    Аз съм АЕ с Профил ИТ +профилиращ Физика ОЖС.
    4 физика седмично, 4 АЕ, 8 ИТ и Информатика...+6 часа БЕЛ
    maDamn

  13. #313
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от Zorin Виж мнението
    Аз имам по 12 часа математика седмично пък.
    Ох, днес макар и да имах точно три предмета се чувствам като газена от валяк, сериозно.
    Хаха, а мен днес наистина да ме прегази влак,ама така става като пресичам линията със слушалки.
    Зза бал нещо говорехме,знае се вече в кой ресторант и сега уточняваме къде да е екскурзията и клоним към Австия,Чехия или Украйна. Харесва ми,по-добре е от Гърция или българското черноморие.Сега остава да чуем и сумата. 3-4 нощувки,със сигурност ще е над 400 лв.ОМГ......и скоро мисля да обирам банка,някой с мен?
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  14. #314
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Цитирай Първоначално написано от pifiella Виж мнението
    ......и скоро мисля да обирам банка,някой с мен?
    хах, много добро предложение, ако се уредиш с подходящата сума няма да мислиш нито за кандидатстване, нито за учене, нито за работене

    Аз исках да питам дали някой е гледал за няк'ви стажове, защото аз като търсех за 95% от тях искат да си студент по дадената специалност?

  15. #315
    Цитирай Първоначално написано от ParadOx Виж мнението
    :O ?

    Каква паралелка си, че толкова много математика
    Мчи математическа. Още си се чудя защо по дяволите си го причиних.
    When you awaken in the morning’s hush
    I am the swift uplifting rush
    Of quiet birds in circling flight.

    I am the soft starlight at night.
    Do not stand at my grave and cry,
    I am not there; I did not die.

  16. #316
    аз пък имам общо по 14 часа икономика ;дд

    Мениджмънт на фирмата - 3 часа
    Фирмено право - 4 часа
    Маркетинг и реклама - 3 часа
    Счетоводство - 4 часа

    и между тях по малко Б.Е.Л 4 часа (2 от които ЗИП) , математика 2 часа ,биология и география по 1 (ЗИП и двете) ,физическо и свят и личност по 2 часа ;д

  17. #317
    Имам УЖАСНА програма и УЖАСНИ Учители
    По всички икномически предмети без два ми предават възможна най гадните учители. Госпожата по БЕЛ е пълна трагедия

    Приятелите слушат, това което казваш. Най-добрите приятели слушат това, което не казваш


  18. #318
    Фен Аватара на sunrisee6
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    София
    Мнения
    162
    ох, радвам се, че го минах това вече.... както и да е, изчетох ви темата, стана ми интересно и мога да ви кажа, че всички минават по тоя път. И аз доскоро бях доста неориентирана какво искам (винаги съм искала архитектура, но дилемата беше тук или в чужбина). Архитектурата Е на ниво в България, според мен лично НБУ е по-добре, има база и ресурси, все пак за тия такси са се постарали хората. И въпреки това аз избрах Виена. И въобще за каквато и да е специалност, ако имате възможност заминавайте! Спокойно, няма грешен избор, важното е да сте щастливи. Пък и няма как да знаете какво ще е положението след 5-6год. Дотогава може и да има хляб за вашата професия.

    DesireToFire, има архитектура и във ВСУ Любен Каравелов. НБУ е добър вариант, ако ще оставаш тук и ще ти излезе мноого по-евтино от UK. А това с Италия на мен ми звучи супер. Няма ли вариант да заминеш и първата година да учиш само езика?

    PinkPan7her, в НБУ и на теб ще ти излезе по-евтино. В Германия таксите са по 500евро на семестър. Останаха много малко провинции без такси и то в по-малки градчета. Пък и животът там си е по-скъп.

    Успешна година на всички и не се тревожете, ще се справите!
    Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената, или цял живот оставаш зад кулисите!

    -------
    Where did my cookie go? O.o

  19. #319
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Аз пък имам нова даскалка по анлийски и днес ще ни преподава за 1ви път. Дано да е добра ,щото английския ми е много важен...

    Вие какво мислите за това как някои хора в 12 клас не ходят почти на даскало? И вие ли сте от тях или предпочитате да си ходите редовно?Кога смятате,че НЕ трябва да се ходи и кога че Трябва?

  20. #320
    Голям фен Аватара на asp1r1n94
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    София
    Мнения
    817
    Цитирай Първоначално написано от maximxxl Виж мнението
    ууее нека да ни е честита новата тема! Значи аз искам Информационни системи в СУ (ФМИ)...И затова тия дни почвам много голяма подготовка по математика при частен учител. Искам да стана програмист...ама мноогооооо!!! иначе мисля да подавам документи и в ТУ и до колкото знам пак има някакви специалност такива в библиотекарския, но това ми е последно желание...Както знаете в СУ от тази година можеш да кандидатстваш с матура и точно за тва матурата ще ми е по математика. Ще се явявам и на предварителен изпит I-во и II-ро равнище по математика живот и здраве пък ще видим! Успех на всички!!!
    Дано се засечем на някое от двете места

  21. #321
    anonymous708973
    Guest
    По математика ще ни се разкатае фамилията. Даскалката е пълна трагедия.
    По история ще правим входно на българска история от 4,5 и 6 клас, а не на световната от 11-ти, което е идеално, защото от българската поназнайвам
    Другата седмица цялата съм на работа и пропускам училище, тоест 2 входни по БЕЛ, входно по английски, входно по история, подготовка за входно по математика и физика. + че няма да си запазвам сама местата в кабинетите

  22. #322
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    Ау,егати предметите имаме..Отчитане на външнотърговските сделки,международни плащания,бизнес комуникации на чужд език,организация и технология на митническата дейност,валута и валутен контрол....... иначе новите ни учители по тези новите предмети са егати свестните,много смях в техните часове..
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  23. #323
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    Вие какво мислите за това как някои хора в 12 клас не ходят почти на даскало? И вие ли сте от тях или предпочитате да си ходите редовно?Кога смятате,че НЕ трябва да се ходи и кога че Трябва?
    Аз лично предпочитам да си ходя редовно. Гледам да пропускам часове само когато съм на работа в туристическата агенция, а те там групите скоро свършват, така че сигурно и то ще отпадне. Макар че на някои им се струва безсмислено, аз например час по литература не бих изпуснала ако ще крака ми да отрежат. Така де.
    When you awaken in the morning’s hush
    I am the swift uplifting rush
    Of quiet birds in circling flight.

    I am the soft starlight at night.
    Do not stand at my grave and cry,
    I am not there; I did not die.

  24. #324
    Цитирай Първоначално написано от Zorin Виж мнението
    Аз лично предпочитам да си ходя редовно. Гледам да пропускам часове само когато съм на работа в туристическата агенция, а те там групите скоро свършват, така че сигурно и то ще отпадне. Макар че на някои им се струва безсмислено, аз например час по литература не бих изпуснала ако ще крака ми да отрежат. Така де.
    Аз пък предпочитам да не ходя. Все пак по 4 пъти на седмица уроци по 3 часа, отделно вкъщи си уча темите по няколко часа и кога точно да ходя в училището?! Аз да се оплача, уча в училище, което е много разпуснато, оценките обикновено не ги пишат много трудно (заради което го избрах, за високата диплома), 4 години живот си живях и изведнъж тази година не ни дават да направим 1 отсъствие... още от първия ден пишем по 4, 5 листа, а чак и домашни имаме вече... Ще ставаме хора в 12. клас!!! А относно програмата - безценна - 10 предмета при госпожа, която хич не е от най-приятните и разбрани хора... другото нищо особено... Трудна година ни чака всички тук Все пак пожелавам на всички ви много, много късмет... Дано всеки успее да постигне това, което желае

  25. #325
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    Вие какво мислите за това как някои хора в 12 клас не ходят почти на даскало?
    Засега от моя клас почти не се отсъства. Отделно че даскалите си записват кой го няма и че вече започнахме с входните :х Занапред... имам намерение да отсъствам втория срок към края, но искрено се надявам да ни пуснат по- рано... Ама надали. Като цяло престоят в даскало е полезен, все нещо се учи и по- скоро бих отсъствала, ако наистина не мога да смогна, отколкото за да уча допълнително. Само че се съмнявам- все пак от тази година нямаме химия и биология, което автоматично облекчава учебния процес ^^
    always late but worth the wait!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си