.
Затворена тема
Страница 50 от 102 ПървиПърви ... 4046474849505152535460100 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 226 до 1 250 от общо 2539
  1. #1226
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Стига деее, имаш си чудна роклА, ще ходиш!
    Аз ще съм ти кавалер, ще летим с БМВ-то
    maDamn

  2. #1227
    да, ама реших да се оплача просто
    що няма да ходиш на бала ? Приятелката ми не отиде и тя. Не си харесва класа.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #1228
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    тия ще ви правят вас физици 100% и ние имаме физика, ма я караме по-леко. особено последните часове наблягаме на приложение и видове лазери. доста полезни и интересни неща, особено холографията... а от 2ри срок сме на електричество и магнетизъм от 9ти, защото ще се явявам на повишителен на тоя материал и тя реши , че астрофизиката е много трудна и ненужна и няма да я учиме Химията нещо ми е много скучна. Не казвам, че е трудно, напротив, даже много леко минаваме. вярно, че е органична, почти всичко сме учили в 9ти клас. на практика 12ти клас повтаряме от 8,9 и 10ти клас нещата, с изключение на досадните автори м/у двете световни войни ( не вс са досадни! ) и стереометрията по математика, на която сме на последния урок ФАЙНАЛИ! биологията е яка засега, май се води Екология това дето учиме и сме го учили пак в 9ти клас... ^_^

  4. #1229
    Искам да попитам някой знае ли кога са изпитите в Софийски? (предварителни?)
    И кой ще кандидатства там и с какво? )))

  5. #1230
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    МИО там, предварителните май са Април...ако не бъркам,тряя да питам.
    maDamn

  6. #1231
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Като сме почнали да се оплакваме и аз да се включа...
    Вчера бях на изпит в УНСС по литература и съм потресена! Винаги съм смятала,че съм достатъчно грамотна,а литературата ми е страст,но тия къде ме забутаха.Въпросите по български бяха кошмарни...Един час съм мислила над 20 въпроса и пак не см сигурна дали съм ги нацелила,но литературата ми обра точките:кога започва Балканската война и кое произведение е свързано с нея; дали Вазов е бил приятел с бащата на Ботев,през кой месец се "случва" "Вартоломоевата нощ";какво означава "Лявата ръка да не вижда, какво прави дясната";дали ми стихове от Теодор Траянов и Кирил Христов - нищо,че не се включват в конспекта.Поне математиката беше лесна. Та така ми заминаха 50 лв.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  7. #1232
    Е ти не беше ли решавала тестовете им? Те и за матурата са такива Гаднички са, да
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  8. #1233
    Супер фен Аватара на Wwwooow
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    В театъра
    Мнения
    2 955
    Цитирай Първоначално написано от pifiella Виж мнението
    Като сме почнали да се оплакваме и аз да се включа...
    Вчера бях на изпит в УНСС по литература и съм потресена! Винаги съм смятала,че съм достатъчно грамотна,а литературата ми е страст,но тия къде ме забутаха.Въпросите по български бяха кошмарни...Един час съм мислила над 20 въпроса и пак не см сигурна дали съм ги нацелила,но литературата ми обра точките:кога започва Балканската война и кое произведение е свързано с нея; дали Вазов е бил приятел с бащата на Ботев,през кой месец се "случва" "Вартоломоевата нощ";какво означава "Лявата ръка да не вижда, какво прави дясната";дали ми стихове от Теодор Траянов и Кирил Христов - нищо,че не се включват в конспекта.Поне математиката беше лесна. Та така ми заминаха 50 лв.
    Лелеееее :о потресена съм !

    Благодаря ви момичета за съветите Май биология си харесах Пак ще мисля имам време .. а какво мога да уча с тази биология после,знаете ли нещо по-интересно
    В мойта сцена на живота,
    вече ще си публика,
    и от ъгъла ще гледаш,
    как ще блестяя..

    И аплодират ме, по име викат ме.


    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=440091 влез...

  9. #1234
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Съвет от мен - ако не можете да се справите с тестовете на УНСС без предварителна подготовка , висшето не е за вас.

  10. #1235
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Вартоломеевата нощ не се ли учи по история?
    Въпросите не са сред най-трудните,но не и сред най-лесните. Спирите,убедена съм че маса народ не знаят за Вартоломеевата нощ ,например. Аз ще кандидатствам с История и АЕ в СУ и по някаква щастлива случайност го знам.
    maDamn

  11. #1236
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Още не знам дали съм се справила,или не.Но не е нормално в тест по литература да те питат за изтребване на протестанти във Франция и това да няма нищо общо с литературата, или с някое произведение.
    Въпросите бяха трудни за мен. Дала съм само тези примери,защото не мога да пресъздам и преразкажа съдържанието на другите въпроси.
    Спирит,не разбрах коментара ти?
    Може би,че без да се пипне ЕПИ-то,отиваш и изкарваш 5,99 на база обща култура?!Не мисля,че е така или просто съм прекалено глупава,защото от 4 месеца се готвех за изпита,обща култура имам "бол" и пак имаше въпроси,чиито отговори не знаех! Ако имаш опит с кандидатстването в УНСС - сподели с нас.Или и твоите "твърдения" се основават на слухове,приказки и притчи,че в УНСС влиза всеки,който се е пробвал?!
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  12. #1237
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    :O мда, бая хора няма да знаят за Вартоломеевата нощ на 24.8.1572. Аз го знам, защото историята от 9ти клас ми е слабост и чета много подробности. Катерина Медичи е била главната виновница за масовото клане на хугенотите. колко е била злаа таяя Просто световна история до ПСВ е толкова интересна, особено с буржоазните революции, религиозните войни и абсолютизма ( Луи 14ти rulzz ) .... другите въпроси са кофти

  13. #1238
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ами да ,Макс, масата народ не го знаят. Сега всеки може да тръгне да отваря Уикипедия и да ме оборва,(не визирам теб или Пифиела)ама на изпит по литература , задачи по История за 9 клас някак не са куул.
    И не, от обща култура не можеш да изкараш 6, колкото и да си начетен,щото и моята обща култура е висока,ама има неща,които не знам. Но УНСС не ме вълнува толкова,пробвала съм им тестовете,просто съм се насочила към СУ.
    Аре дори и тва прословуто клане да не се водиш по исторически данни , малко хора знаят кога е деня на свети Вартоломей , за да го свържат по логически път. Ама ,квото е.
    Последно редактирано от granger : 01-30-2013 на 17:14
    maDamn

  14. #1239
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    да, напълно си права. и аз нямаше да го знам, ако не бях луд по световната история до ПСВ... и да няма логика да включваш нещо, което изобщо не е свързано с бел...

  15. #1240
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Някой ден може да разбереш , че не ходенето на университет те прави умен . Не се сравнявай със Спирита , но преди 2 години бях в София случайно и леко на майтап кандидатствах в УНСС редовната сесия.Някъде към 4 часа легнах да спя и станах след 3 часа за ЕПИ , а на другия ден се повтори случката с английския.С модул математика ЕПИ 5.5x ~ , английски 5,1y.

    p.s. По стечение на подобни обстоятелства в момента съм в УНСС.Драскай , ако те интерсува нещо

  16. #1241
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Никой не е казал ,че ходенето в университет те прави умен.
    Хвала тебе...
    maDamn

  17. #1242
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Тс , по английски бях толкова спрял , че 15 минути преди да свърши изпитът , не можех да се сетя как е изобразително изкуство ( файн арт ) и бях оставил около 6-7 дупки в текста , с надеджата мястото да стигне , когато се сетя хахах

    УНСС е пародия , обаче навсякъде в България , включително и в Американския в Блг, е така. Тук обаче и студентите и даскалите са бастуни , пефелът сигурно ще се впише без проблем

  18. #1243
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Много елементарни заключения си правиш за Пифиела. Недей.
    maDamn

  19. #1244
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Кандидатставнето в УНСС не е ядрена физика. Не се иска обща култура , за да се досетиш , че подобни (или същите ) въпроси , са имали и всички останали. Мога да ти кажа много интересни неща , откога петък 13 се смята за "черен " ден и т.н. , обаче на изпита си решавах кротко интеграли , нищо , че не знаех на какъв език говорят квесторите около мен и че не съм то математическа гимназия.Нямам съмнения , че ще бъде приета в УНСС , просто за мен е безсмислено почти

  20. #1245
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    И аз знам за черния петък,ама винаги може ти се падне няква шитня,както и да е отклоних се.
    maDamn

  21. #1246
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    ПрИмоция в УНСС, три изпита за 200 марки и едно прасе

  22. #1247
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от pifiella Виж мнението
    Като сме почнали да се оплакваме и аз да се включа...
    Вчера бях на изпит в УНСС по литература и съм потресена! Винаги съм смятала,че съм достатъчно грамотна,а литературата ми е страст,но тия къде ме забутаха.Въпросите по български бяха кошмарни...Един час съм мислила над 20 въпроса и пак не см сигурна дали съм ги нацелила,но литературата ми обра точките:кога започва Балканската война и кое произведение е свързано с нея; дали Вазов е бил приятел с бащата на Ботев,през кой месец се "случва" "Вартоломоевата нощ";какво означава "Лявата ръка да не вижда, какво прави дясната";дали ми стихове от Теодор Траянов и Кирил Христов - нищо,че не се включват в конспекта.Поне математиката беше лесна. Та така ми заминаха 50 лв.

    Пифка, госпожата ми по БЕЛ ми е казвала за въпрос :как се казва кучето на Вазов или с какъв цвят химикал се е подписвал някакъв договор-оранжев бил отговора


    а за балът-скарване с майка ме провокира да си напиша комента, но изгладих нещата
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  23. #1248
    Цитирай Първоначално написано от pifiella Виж мнението
    Като сме почнали да се оплакваме и аз да се включа...
    Вчера бях на изпит в УНСС по литература и съм потресена! Винаги съм смятала,че съм достатъчно грамотна,а литературата ми е страст,но тия къде ме забутаха.Въпросите по български бяха кошмарни...Един час съм мислила над 20 въпроса и пак не см сигурна дали съм ги нацелила,но литературата ми обра точките:кога започва Балканската война и кое произведение е свързано с нея; дали Вазов е бил приятел с бащата на Ботев,през кой месец се "случва" "Вартоломоевата нощ";какво означава "Лявата ръка да не вижда, какво прави дясната";дали ми стихове от Теодор Траянов и Кирил Христов - нищо,че не се включват в конспекта.Поне математиката беше лесна. Та така ми заминаха 50 лв.
    Не се притеснявай. Октомври месец се явих на Първата предварителна сесия - бях научила Ботев, Вазов, Алеко и малко от Славейков - изкарах 5.30 - без математиката, тя не ми трябва. Днес бях отново, защото ми трябва нещо от сорта на 5.80 - щях да се гръмна като видях въпросите, също като теб... Въпроси, които нямаха НИЩО ОБЩО с литературата... И направих огромната разлика между двата изпита, явно в началото не се явяват толкова много хора и се падат по елементарни въпроси, след което започват да ги затягат... Знам ли, просто съм потресена от изпита...

  24. #1249
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Аз учих 1 цяла година за изпита.
    Уроци по БЕЛ и математика, отделно английски ( само матури съм решавала ).
    Резултата - 5.33 с трети модул БЕЛ и май имах 4.65 по английски.
    Гадничко е.
    Последно редактирано от Wednesday666 : 01-30-2013 на 19:37

  25. #1250
    Цитирай Първоначално написано от violette94 Виж мнението
    Искам да попитам някой знае ли кога са изпитите в Софийски? (предварителни?)
    И кой ще кандидатства там и с какво? )))
    Тази година започват от 17-ти март, няма ги качени още на сайта, но първият изпит е тогава, не знам по какво. Т.е. края на март - началото на април са предварителните.
    Аз ще кандидатствам с история и литература.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си