.
Затворена тема
Страница 52 от 102 ПървиПърви ... 24248495051525354555662 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 276 до 1 300 от общо 2539
  1. #1276
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Честит рожден ден! Здраве,щастие и успешен прием ,където си пожелаеш!
    Благодаря! Това беше пожеланието, което най-често чувах днес... а дано да стане Пожелавам го на всички ви

  2. #1277
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от rihanna_shakira Виж мнението
    Джоли това е според мен защото по онова време хората са знаели какви възможности имат и са предпочитали да дават повече пари за обучение което според мен е-по удачният вариант . Мисля ,че ние сме единственните в света при които има тези цигании като парада с колите,балове които поне на мен са ми доста противни . Хората на Запад завършват ,правят си тържество в училище ,черпят се някъде и после живи и здрави . В край на сметка завършваме средно образование ,а не Кембридж .
    Абсолютно съм съгласна, обаче пак не можеш да сравняваш преди и след. Щото... то всичко е поскъпнало. Айде купи си баничка за 14 стотинки, например.

    Ама това:
    излиза около 350 лева без изпити и роклята, която НЕ ми я купиха нашите
    за изпити 1х30+3х15+1х150=230 лева грубо казано, т.е. 600 лева за всичко
    e просто гадно отношение. Разбирам да иска лимузина, ама момичето иска просто необходими разходи за бал в съвсем приемливи норми. Баси, имаш дете, много добре знаеш кога му е балът, отдели ги тия пари.

    Майка е печена - въпреки че е против парите за глупости, е с модерно мислене и няма да ме кара да се чувствам като идиот покрай тоя бал. На екскурзия и аз няма да ходя, мое решение си беше, защото смятам, че достатъчно пари ще хвръкнат. Инцидентно се сдобих с нов телефон, но ще ми трябва и лаптоп за следването, отделно такси и глупости и просто ми е неудобно.

  3. #1278
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ние също няма въобще да ходим на екскурзия, решихме че няма смисъл. Всеки може да си хване гъза в ръка и да замине нанякъде. Ние като клас сме си задружни,но някои от съучениците ми нямат възможност, та евентуално самосиндикално ,ако решим да се организираме може да се иде някъде,ама то ще е лятоска.
    Сега ми е по-важно да си взема матурките, а после и изпитченцата ,които като гледам какви са чуднички ми се реве,ама нищо.
    Пожелайте ми успех и нека лептоните и кварките бъдат с мен!
    maDamn

  4. #1279
    Само едно не мога да разбера. При положение, че на предварителен изпит можеш да се явиш, когато поискаш, а РЕДОВНИТЕ са само, след като вече имаш диплома за средно образование. Как така редовните по История в СУ са на 1-ви юни?! Някой може ли да ми го обясни?

  5. #1280
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    иии заковах ги! 6 за срока чисто! ще се размажа от кеф
    maDamn

  6. #1281
    ParadOX Честит рожден ден на петерици ! Пожелавам ти много здраве ,щастие и най-вече успешен прием


    Да знаете колко се радвам ,че съм оформенa по всичко така си одъхнах, защото съм болна и тази седмица няма ,да ходя на училище . Само гадната математика съсипа нещата с тая 4-ка . Но съм доволна от 6-те по немски и английски най-вече

  7. #1282
    Продавам разработени теми по литература за МАТУРА (всички теми за ДЗИ ) ако някой се интересува да пише на имейл
    in4etu_17@abv.bg

  8. #1283
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Кои ще ходят на предварителен по журналистика/ПР в Софийския?
    Аз мисля другата седмица да ходя да се записвам вече

  9. #1284
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    аз смятам.Чесно казано доста ме е страх.

  10. #1285
    Цитирай Първоначално написано от krissinceto Виж мнението
    Продавам разработени теми по литература за МАТУРА (всички теми за ДЗИ ) ако някой се интересува да пише на имейл
    in4etu_17@abv.bg
    Това ми напомня да обявя, че аз пък продавам разработени абсолютно всички теми за Writing по учебника "Ready for FCE", както и "Ready for CAE". Става въпрос за общо 95 писмени работи, съответстващи изцяло на формата на съответния изпит по стил и обем. Работите са проверени и оценени с единични изключения с най-високата оценка "А".
    Последно редактирано от princo90 : 02-01-2013 на 18:17

  11. #1286
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    ъъъ вече съм оформен по всичко. имам еднна 5ца по свят и личност ЗИП , то се води Световни Религии. дреме ми на *** най-лесно бях оформен по физика и химия , имах сигурно 5,6 6ци , а по математика ми даде класната една елеметарна задача за пресечен кръгов конус. 12 клас е много излишен!

  12. #1287
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ох,ти от раз ли ги изкарваш тея 6ци,при мен е някаква мъка...
    иначе съм доволнО. Имам сега няколко дни за релакс, по нищо няма да ме барват,направо ми е айляченце.
    maDamn

  13. #1288
    Цитирай Първоначално написано от ParadOx Виж мнението
    Кои ще ходят на предварителен по журналистика/ПР в Софийския?
    Аз мисля другата седмица да ходя да се записвам вече
    О, бъдеща колежка
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  14. #1289
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    ^ Дано!

  15. #1290
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от ParadOx Виж мнението
    Кои ще ходят на предварителен по журналистика/ПР в Софийския?
    Аз мисля другата седмица да ходя да се записвам вече
    И аз съм там.А знаеш ли от кога са записванията и къде?
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  16. #1291
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    marilyn,имаш ЛС.

  17. #1292
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Цитирай Първоначално написано от pifiella Виж мнението
    И аз съм там.А знаеш ли от кога са записванията и къде?
    Мисля, че от другата седмица до 18ти
    С повече подробности ще пиша утре, че една фр ми даде инфото, а аз забравих

  18. #1293
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    не до 18ти, бе, глупости говоря
    до 16ти Март

  19. #1294
    Ами доволна съм 5,80 не е малко важни ми бяха АЕ и НЕ , не че не ми пука за другите оценки в дипломата обаче тези двете са ми най-важни и съм доволна ,че и по двете имам шестици .
    Айде тоя месец съм 2 смяна сега докато свикна от първата ще минат няколко дни но е хубаво ,че поне последният месец ще си бъдем първа , а не второ свяна

    Много ме е яд ,че няма предварителни по АЕ , но ще отида на предварителният по немски

  20. #1295
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    ако по руски имам 6-5.50 за срока, с малък терор върху госпожата по БЕЛ, заради тая глупачка по история
    а след малко заминавам на шибана олимпиада по английски, усещам , че ще е гадничко, не знам защо
    и не можах да се наспя иии..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  21. #1296
    Абе хора вие какво 2-ра матура ще карате ? Като гледам в моят клас специално по-голямата част са за география само 2 човека сме за немски и 1 химия .
    Другото ,което съм чувала са най-вероятно слухове ,но всеки казва ,че на много се преписва на матура по география и затова и е най-избираната 2-ра матура колко е истина незнам .


    Блъди успех на олимпиадата

  22. #1297
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Всички си мислят,че географията е адски лесна,ама миналата година тва беше най-трудната. Аз съм с Английски.
    Честно казано, не ме притеснява тая по Английски.

    Иве,кажи после как мина олимпиадата.
    maDamn

  23. #1298
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Всички си мислят,че географията е адски лесна,ама миналата година тва беше най-трудната.
    Мислят си, щото са малоумни. (нищо лично) Географията и философията са най-големите резачки.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  24. #1299
    Мислят си, че Географията е най-лесна, ама не е. Най-лесно е по език, ако ти е бил примерно първи (за езиковите паралелки) или си го учил сериозно на друго място... матурата по език е най-лесна.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  25. #1300
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Мислят си, че Географията е най-лесна, ама не е. Най-лесно е по език, ако ти е бил примерно първи (за езиковите паралелки) или си го учил сериозно на друго място... матурата по език е най-лесна.
    Тук съм съгласна. Въпреки че по немски не била особено лесна в нашата година. Аз държах по математика, защото ми е такова училището и матурата ни е ниво 10 клас, но ако не беше така, щях да държа английски, въпреки че ми е втори език.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си