.
Затворена тема
Страница 53 от 102 ПървиПърви ... 34349505152535455565763 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 301 до 1 325 от общо 2539
  1. #1301
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Ох,ти от раз ли ги изкарваш тея 6ци,при мен е някаква мъка...
    иначе съм доволнО. Имам сега няколко дни за релакс, по нищо няма да ме барват,направо ми е айляченце.
    бая лесен ми е материала по почти всичко, с изключение на БЕЛ. вие много бързо се движите по физика, щом сте на кварки, лептони и бозони. ние мн бегло ги минахме. сега сме изцяло на материал от 9ти клас електричество и магнетизъм. лесни работии

  2. #1302
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Мислят си, щото са малоумни. (нищо лично) Географията и философията са най-големите резачки.
    Матурите може да са резачки, не знам, но географията е зубрашки предмет => не е никакъв критерий за.. нищо.

  3. #1303
    Нашата мацка по география знаеш ли как процедираше? Имаше списък със 100 обекта в България в 12 клас, които ако не знаеш всеки къде е , просто НЕ минаваш, колкото и урока наизуст да и разкажеш. Няма зубрашки предмети, има преподаватели с грешни методи. Нашата беше уникално готина.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #1304
    Ооо и аз за матурата по немски не се притеснявам ,наблягам на КСК-то
    Иначе за географията незнам поне аз така съм чувала ,на мен през ум не ми минавала да карам матура по география не съм учила език 5 години и накрая да карам матура по география,мое мнение

    Джоли а за математиката просто и по смъртно ,не бих карала

  5. #1305
    Хаха аз затова казах, че бях в такова училище и нямаше просто по-подходящ избор. Иначе за нормалните хора е немислимо да карат матура математика :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  6. #1306
    Ти очевидно ,не си от нормалните
    От 8 клас всичко беше идеално обаче после мъка,мъка с тази математика

  7. #1307
    ми да ама въпросът "каква матура да държа" пред мен въобще не е стоял и за секундичка
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  8. #1308
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Нормалните хора карам 2 часа математика на седмица и пак имам 2 момчета от класа,които ще я пишат,просто щото им се отдава.,въпреки че нямаме математичен профил. Звучи малко- извънземните караме математика
    Иначе ,Макс, ние физиката 2рия срок я подхващаме от Астрономия. Никакви магнетизми , електрическо и тн. А физиката за елем. частици е колкото трудна,толкова и като я вденеш приятна. Преди тва Радиацията я знаех насън да ме бутнат!
    По История ще им е на зор от моя клас щото масата идиоти ще я държат,щото била по-лесна от географията според тях. Все тая, то тая фактология за 2 дни се учи,щото...
    maDamn

  9. #1309
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Географията си е напълно "зубрашки" предмет, без значение какви методи за изпитване прилагат преподавателите. Няма причинно-следствени връзки, няма нищо за разбиране и усвояване - машинално запаметяване на информация. Също като историята.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  10. #1310
    Джоли и при мен така от 9 клас си знаех ,че ще държа матура по немски или в някакъв краен случай по английски . Другите предмети въобще ни ги бях мислила за матура .

    granger Историята като цяло е хубав предмет но се иска помнене на много дати и години .

  11. #1311
    granger ние карахме над 10 часа седмично и правехме матура всяка Божа седмица. Не се държи матура по математика ей така. То пак може да им се отдава, но математиката става с много много тренинг.
    Пишете езици най-добре, забравете за география и философия. И се научете да пишете по литература.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #1312
    Честно казано мен повече ме притеснява изпита в университета отколкото матурата . Не ,че тя не е важна обаче с добра подготовка в училище всичко е окей .

  13. #1313
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Аз по история нямам дертове, просто винаги ми е бла интересна и ми се отдава. Имам си отлични оценки ,които съответстват на знанията ми. За мен е изключително важно да си знам историята,а и не само моята , та така. Историята, специално българската ми е детска играчка.
    Математиката като ти казвам,че им се отдава не само тея 2 часа в седмица, а си ходят на уроци и на места решават по-добре от г-жата. Просто са някакви машинки.
    maDamn

  14. #1314
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    ...
    Е нас ни караха да показваме 500 обекта на политическата карта, дето е закачена на 2м височина и да чертаем жп-то на празен контур на бг, ама това не променя факта, че тези неща са за зазубряне
    А точно математиката, ако ти се отдава, няма нужда от 'учене'. Всичко си е логично там.
    Много хора държат матура (и не само) по математика "ей така"

  15. #1315
    Не съм казала, че математика се "учи" , а че се "тренира" . Може да отидат и да я вземат ей така, но не може да изкарат 6 ей така, колкото и да им се "отдава".
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  16. #1316
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Тук съм съгласна. Въпреки че по немски не била особено лесна в нашата година. Аз държах по математика, защото ми е такова училището и матурата ни е ниво 10 клас, но ако не беше така, щях да държа английски, въпреки че ми е втори език.
    Ами то нали всяка година говорят как щели да правят матурите все по-трудни и нз си какви глупости. За мен това е смешно.... по БЕЛ не съм се готвила за матура ама изобщо, само бях чела произведенията, даже и в часовете не ходех много.. е взех си матурата с 5.70. А по език нз за немския, но матурата от 2011 по испански я реших за нула време с 1 грешка в теста, а когато се явих, изкарах 5.50. Не знам по-трудна ли беше нашата, аз ли от притеснение и недоглеждане не съм направила нещо като хората.. не знам. Но просто исках да ви кажа да не се притеснявате толкова от тия матури... направени са така, че всеки да може да ги вземе. Успех на всички ви и с ДЗИ, и с кандидатстването.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  17. #1317
    Разбира се, че всеки, който не е полуидиот, може да ги вземе! Въпросът не е дали, а с колко!!!!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #1318
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Аз пак съм "машина" по философия
    Когато мислех за втора матура, на секундата отпаднаха математиката и геогафията. До последно се чудех между история и философия,но историята отпадна като вариант,защото ми трябва за балообразуването в СУ,а в дипломата ми е 6.00, на една матура не се знае дали ще изкарам толкова.
    Трябва да се помисли кое ще ви трябва за бала и кое е излишно.На мен ми е излишна философията.........
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  19. #1319
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Не съм казала, че математика се "учи" , а че се "тренира" . Може да отидат и да я вземат ей така, но не може да изкарат 6 ей така, колкото и да им се "отдава".
    Що да не може, то това е въпросът. А не да си скъсаш задника да решаваш като малоумен, за да може после да кажеш колко си добър.

  20. #1320
    Не ти разбрах мисълта?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #1321
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Ако ти се отдава, можеш да отидеш и да изкараш 6 'ей така'. Много хора го правят. Сега разбра ли я?

  22. #1322
    Абе не е ей така. Ние бяхме клас, в който на всички ни се отдаваше. По 10+ часа на седмица математика, някои и на уроци ходеха, всяка седмица пробни матури и пак всички имаме 6тици, но 6.00 са малко. Има разлика между 5.50 и 6.00 .
    Не можеш да ме убедиш, че човек ще изкара 6.00 на матура по математика ей така без да седне по-системно да решава. Просто няма начин. Трябва да се отчупиш, да свикнеш.. Не става. Все едно да отидеш по литература на матура без да си чел произведението и да разчиташ на напечатания откъс. Има хора, които го правят, но е несериозно отношение.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #1323
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    ^ Toва ми се случи на изпита след 7 ми клас и изкарах 5,50. Но на мен късметът ми е в повечко:Д
    Хлапе съм била,простено ми е

  24. #1324
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Няма причинно-следствени връзки, няма нищо за разбиране и усвояване - машинално запаметяване на информация. Също като историята.
    МОЛЯ?! Сериозно, изобщо не очаквах подобна глупост от теб. Съжалявам, че не си попаднала на учителка, но в историята 90% от нещата са точно причинно-следствени връзки, а останалите 10% - дати и имена. Неслучайно винаги се пита за причината и повода за дадена война, за последствията, за определени клаузи в мирните договори после; защо, аджеба, Иван Асен II решава ей така от нищото да възобнови добрите си отношения с никейския император през 1327; защо въстанието на Асен и Петър е точно тогава, а не 5 месеца по-рано, въпреки че политическата ситуация е била абсолютно същата; и още, и още.
    Прочети удебелените думички пак.

    А не да си скъсаш задника да решаваш като малоумен, за да може после да кажеш колко си добър.
    Да решаваш "като малоумен" е по-достойна за уважение тактика от "абе, аз съм пич, всичко си знам по математика".
    Казва ти го човек, който в 7. клас се спука да решава, за да компенсира липсата на талант с наличие на старание и търпение, и на изпита изкара доста повече от деца, на които математиката им е в кръвта.

  25. #1325
    PinkPan7her поздравления за разсъжденията. Друго нямам какво да кажа.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си