.
Затворена тема
Страница 8 от 102 ПървиПърви ... 4567891011121858 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 2539
  1. #176
    Сладурчета, как ви се радвам като ви чета. Сега ми е странно, за мен няма 15 септември вече и като ви чета си спомням какво ми беше на мен миналага година по това време. Много успехчета от мен
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  2. #177
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    не ми липсва
    не искам да почваме :/
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  3. #178
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    БОЖЕ ГОСПОДИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ И! 5 ГОДИНИ ЧЕТА ПОДОБНИ ТЕМИ,А СЕГА Е МОЙ РЕД ДА ПИША В ТАКАВАААААА
    Хора,не ми се завършва! Какво ще правим след 12 клас?
    Животът свършва,край..
    Хич не ми се учи,хич не ми се завършва,блааа
    P.S-Пуу всички сте решили какво ще правите след 12 клас,а аз съм такова неориентирано животно!
    Вървят ми най-много психологията и философията,май ще си умра със средно
    Последно редактирано от UNITED2 : 08-27-2012 на 22:28

  4. #179
    Повече от фен Аватара на marrcandy
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    332
    SuNsEt, pet1tety , благодаря ви

  5. #180
    marrcandy няма нищо,пак заповядай.....

  6. #181
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Днес ще си пазарувам дрехи за училище,ще гледам да са с дълъг ръкав и разни такива ... Може и да има още жега,но трябва да се запася,защото през учебно време нито ще имам толкова пари,нито време.
    Вчера ми хрумна идеята на първия учебен ден да отида с това,с което съм отишла в 8 клас... Обаче после се отказах ;д

    Вие ще си купувате ли нови дрехи за училище?

  7. #182
    Голям фен Аватара на sunman
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    712
    Сега като 15-ти се пада в събота, ще се ходи ли? Или направо от понеделник се започва?
    Rock n Roll!!!!!!!!!

  8. #183
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    сънсет
    трябват ми дънки и нещо връхно от сорта на жилетка
    така че ,да, ще ги водя към разходи 15 септември, ама ще ходя да пазарувам другата събота :д
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  9. #184
    Супер фен Аватара на bloodfrozen
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Far From The Sun
    Мнения
    1 275
    Цитирай Първоначално написано от sunman Виж мнението
    Сега като 15-ти се пада в събота, ще се ходи ли? Или направо от понеделник се започва?
    На 17-ти ще е първият учебен ден, няма да е в събота.
    You are broken, I can fix you...

  10. #185
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    Днес ще си пазарувам дрехи за училище,ще гледам да са с дълъг ръкав и разни такива ... Може и да има още жега,но трябва да се запася,защото през учебно време нито ще имам толкова пари,нито време.
    Вчера ми хрумна идеята на първия учебен ден да отида с това,с което съм отишла в 8 клас... Обаче после се отказах ;д

    Вие ще си купувате ли нови дрехи за училище?
    И аз ще ходя да си купувам дрехи но сигурно другата седмица.Аз като се връщам от училище понякога влизам в магазите ако ми хареса нищо на витрината (и си купувам нещичко....ако ми хареса) :ДДД

  11. #186
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Животът е гаден, няма да има последен 15 септември за нас :/ ;D
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  12. #187
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    ееееееее верно ли, бе?!?! :\ що толкова кофти го измислиха?! исках на 15ти да почнем, както досега!!! пуу, чак ме е яд! кво толкова като е събота , нали отиваш там за има, няма 30 мин ...тцтццттц

  13. #188
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Защо ли имам чувството,че все нас ни прецакват като последен випуск от старата програма?

  14. #189
    Ооо,това не е само чувство.Това е самата истина.... :Д

  15. #190
    Аватара на venivr
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    -----------
    Мнения
    61
    Що вас да ви прецакват като последен випуск от старата пограма?
    ----------------------

  16. #191
    И аз да се присъединя към темичката Въпрос : Ако някой е от Варна знаели дали вече по магазините са пуснали есенни дрешки ? <3

  17. #192
    Супер фен Аватара на Thrombocyte
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    1 547
    Ден като ден - ще се пие бира и ще се заглеждат прокурорски девойки на някое клюкарско барчИ по центъра.
    Respect my authoritah

  18. #193
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от Thrombocyte Виж мнението
    Ден като ден - ще се пие бира и ще се заглеждат прокурорски девойки на някое клюкарско барчИ по центъра.


    нашата класна може да я сменят и ни е напрегнато, щото повечето (изключвам тези, които обичат да не идват на училище и да спят до късно) си я харесваме
    от една страна ми е яко , щото ако я сменят няма да имам проблеми с отсъствията сигурно, ама от друга ще ми липсва
    все тая
    в петък ще излизам с класа ми :Д
    дано мине добре и да са се променили, въпреки че повечето вероятно няма да дойдат..

    иначе днеска цял следобяд четох, да не повярва човек и ми остана само 1 част от Светилника
    бавно чета, ама имайки предвид, че не съм чела лятна книга от 4ти клас е супер.. :Д
    ако я прочета до 3-4 дни ще може да напиша и някоя тема..надъхах се преди, дано ми дойде музата и успея да си я напиша сама
    стискайте палци :Д
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  19. #194
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    Изобщо не ми се мисли за училищее, защото след 2 дена заминавам на морееееееееееееееееееееее ее! (dance) ^_^ ))) от 1ви до 9ти на Албенаа ^.^ (happy)

  20. #195
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Според мен пък колкото по- късно почнем, толкова по- добре, дори и да е за сметка на символичния 15-ти септември.
    always late but worth the wait!

  21. #196
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Мда...всяка година започваме на 15ти ,та хайде сега за 1ви и последен път да започнем на 17ти!

  22. #197
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Някой прочел ли е нещо at all, аз сега започвам препрочитането на Тютюн,че я зарязах доникъде , а иначе нямам време от тея курсове. Направо побърквейшън.
    maDamn

  23. #198
    И аз в момента чета "Тютюн" имам още към 100 страници и днес мисля да я свърша вече.
    А иначе прочетох:Железният светилник на Талев;Септември на Гео Милев; и на Йордан Йовков творбите.....
    Последно редактирано от pet1tety : 09-01-2012 на 06:27

  24. #199
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Прочетох Железния светилник и Тютюн 1ви том. На 2ри том в началото съм,обаче ми е мноооого скучно.Опитах се да гледам филма и заспах 2 пъти на него Не дочаках края... ;д
    Иначе за останалите творби ... не съм сигурна,че ще ги прочета до 17ти септември,защото са или стихове,или разкази,а това се чете бързо.

    Вие сте почнали уроци вече??? В смисъл...ако е по история разбирам...ама ако е по нещо друго...уау.
    Аз ще почна чак от октомври месец частни по английски. Пък по БЕЛ не са ми особено нужни и за това ще ходя само ,когато имам затруднения в нещо.По същия начин и по математика,както по БЕЛ.

    пп: надявам се философията да не ме прецака тая година,че учителката ми е една патка...

  25. #200
    Аз няма да ходя на уроци нито по история,нито по БЕЛ сама се подготвям.Допитвам се до г-жата,ако нещо не ми е ясно.Правя си темити по история,уча с най-малки подробности владетелите,събитията,реша вам тестове,гледам и филми.И по БЕЛ общо взето е така. Засега системата ми е успешна,но ще видим.....
    Последно редактирано от pet1tety : 09-01-2012 на 10:20

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си