.
Затворена тема
Страница 91 от 102 ПървиПърви ... 4181878889909192939495101 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 251 до 2 275 от общо 2539
  1. #2251
    Искам всичко това вече да свършва, защото не издържам!
    Имам толкова много да уча, че от притеснение вече се побърках!Май месец ще ми е кошмарен, но и от части хубав

  2. #2252
    А помежду другото някой, който ще ходи на 14 в УНСС? )

  3. #2253
    Ми то Алекс като го няма вече ... само на Джиджи се крепят и като той не е във форма виждаш кво става. колкото и да ми е тъжно, в момента са в криза ;/
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #2254
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Джиджи винаги е във форма, просто ударът на Алаба беше коварен,ако топката не беше тупнала,нямаше да се отклони и Буфон щеше да я улови.

    ИМАМ НУЖДА ОТ ТИШИНА...ама няма баце
    maDamn

  5. #2255
    Джиджи е най-големия!
    ама ... в момента не им е от най-добрите сезони .. Италия като спечели световното почти целия отбор беше от Юве.
    Жени обсъждат футбол, strange
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  6. #2256
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Юве са в страхотна форма, поне по мои наблюдения, не се става шампион с отбор в кофти форма, а Юве ще са шампиони на Италия.
    Не си падам по италиански футбол,катеначото не ми е любим стил на игра.
    maDamn

  7. #2257
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    Благодаря ти, момиче с прекрасно име!! :*
    Пак заповядай.
    И всъщност не ти е нужна една непозната да ти казва това.
    Личното ми мнение е, че всеки знае колко струва и колко усилия да положи (по-скоро как), за да постигне каквото иска.
    Страничните наблюдатели могат да ти кажат много, но само ти знаеш колко усилия полагаш и накрая е важното Ти да си доволна от всичко, майната им на останалите (мечка)..

  8. #2258
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението

    Не познавам хора, които учат филологии в СУ, честно казано, но пък и повечето ми познати са от моят випуск/набор и пр.
    Ти какво учиш?
    Резервният ми вариант е португалска филология, пак в СУ, а пък съвсем резервният ми вариант е хоум суийт хоум-ЮЗУ-то, приложна лингвистика с английски и немски език или МИО (знам , че нямат общо)
    //С португалската филология се ''разбирам'' повече. Влюбена съм в страната,културата,обичаит е и всичко останало, но пък скандинавистиката по-скоро я пиша заради нашите, че искат повече това, защото Португалия била в криза.
    Fuck logic..
    Ми като имаш повече желание за Португалска филология, защо не се насочиш изцяло към нея. Не родителите ти ще се мъчат после на изпити, а ти и пак казвам, ако следваш нещо, което не ти харесва с хора, които не ти харесват, ще ти е 3 пъти по-трудно. Как да е, аз ти пожелавам успех и висока оценка на изпита и дано да останеш доволна от избора си.
    А за ЮЗУ....не че искам да кажа нещо лошо, ама дано не се стигне до там да я записваш тая приложна лингвистика. Моята съквартирантка беше изкарала една година точно това в ЮЗУ и беше толкова разочарована, че кандидатства наново в СУ, нищо,че изгуби една година така. Като цяло, доколкото знам е много зле положението там с тия лингвистики.
    Иначе аз завърших Английска филология в СУ....малко ми взеха здравето, но не съжалявам. Преподавателите ни бяха страшни специалисти и много сериозни хора (поне на 98%). Просто трябва да си подготвен,че се учи яко и се ходи редовно на лекции и упражнения.

  9. #2259
    Цитирай Първоначално написано от TrueStory Виж мнението
    Иначе аз завърших Английска филология в СУ....малко ми взеха здравето, но не съжалявам. Преподавателите ни бяха страшни специалисти и много сериозни хора (поне на 98%). Просто трябва да си подготвен,че се учи яко и се ходи редовно на лекции и упражнения.
    Доволна ли си, че съм го планирала за второ или трето висше?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #2260
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Доволна съм, ама не е шега работа.....не си представям да го запиша след като вече съм прекарала 4 или 8 години в учене....it might kill you, you know Съвсем не твърдя,че е най-трудната специалност, ама няма никакъв шанс да се минава между капките, без да си ходил на упражнения (мнооого се държи на това) и да си учил през цялата година. Постоянно се дават задания, курсови, теми, mid-term тестове, контролни, ПРЕЗЕНТАЦИИ (не мога да преброя колко съм изнесла ) и т.н.

  11. #2261
    Е, аз съм сериозен човек.
    Приятелките ми все ми казват, че трябва да си превърна знанията по английски във филология, да не ги оставя да ... висят ей така, поне да мога да ги използвам.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #2262
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Аз имах самочувствието,че владея езика айде не перфектно, ама мноого добре в гимназията. Нямах никакви проблеми, 5ца не съм имала (учех в английска гимназия), учителите винаги са ме хвалели и т.н. Да де ама в университета нещата стоят по различен начин. Осъзнаваш коооолко много още има да го учиш тоя език и колко много още има да усъвършенстваш. Плюс това филологията не е само граматиката на езика, упражнениица, думички.....огромна част се посвещава на английската и американската литература.
    Тааа исках да кажа,че много набързо ми се стопи самочувствието, че знам езика много добре.

  13. #2263
    Е, разбира се. Иначе няма смисъл да я караш тая филология. Все пак е висше образование, не е ... селското СОУ :Д Препоръчваш ми да го запиша по-скоро, ако съм сериозна, така ли?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  14. #2264
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Не виждам защо отново намесваш "селкото СОУ"? То е ясно ,че са абсолютно несравними висшето от средното ,ама аз от едното "селско СОУ" съм слагала в малкия си джоб ученици от езикови гимназии по олимпиади , състезания и прочее.
    И именно на състезанието проведено от СУ/катедра европеистика/ , всички които получихме 6 на изпита по английски бяхме от СОУ-та ,а едната мацка беше от МГ
    maDamn

  15. #2265
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    371
    molqq vi pomognete mi s prevoda na edin tekst po angliiski ezik !???

    The fifth cylinder , i whispered, the fifth ship from Mars, has struck this house and buried us under the ruins!
    Outside there began a metallic hammering, then a violent hooting, and then a hissing like the hissing of an engine. These noises continued occasionally, and increased as time wore on. Soon a thudding that made everything about us shake began an continued. The cylinder was already opened in the centre of the pit, and on the far edge of the pit, one of the great fighting-machines, left empty by its occupant, stood stiff and tall against the evening sky. At first i hardly noticed the pit and the cylinder because of the extraordinary glittering mechanism i saw, and because of the strange creatures that were crawling slowly and painfully across the ground near it.
    The mechanism certainly held my attention firs. It was one of those complicated frameworks that we now call handling-machines, and the study of wich has already helped our scientific advancement enormously. It looked like a sort of metallic spider with five jointed, agile legs, and with an extraordinary number of jointed levers, bars, and reaching and clutching tentacles about its body.
    Its movements were so complex and perfect that at first I did not see it as a machine, in spite of its metallic gleam. The fighting-machines were coordinated and animated to an extraordinary level, but nothing to compare with this.
    When I looked again, the busy machine had already put together several of the pieces of apparatus it had taken out of the cylinder into a shape remarkably similar to its own; and down on the left a busy little digging machine had come into view, letting off jets of green vapour and working its way round the pit. This was what has caused the regular beating noise, and the rhythmic shocks. I whistled as it worked. So far as I could see, the thing was working without direction from a Martian at all.

    blagodarq predvaritelno: )
    (sun)~{}*

  16. #2266
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Цитирай Първоначално написано от kotenceto_bonbon Виж мнението
    molqq vi pomognete mi s prevoda na edin tekst po angliiski ezik !???

    The fifth cylinder , i whispered, the fifth ship from Mars, has struck this house and buried us under the ruins!
    Outside there began a metallic hammering, then a violent hooting, and then a hissing like the hissing of an engine. These noises continued occasionally, and increased as time wore on. Soon a thudding that made everything about us shake began an continued. The cylinder was already opened in the centre of the pit, and on the far edge of the pit, one of the great fighting-machines, left empty by its occupant, stood stiff and tall against the evening sky. At first i hardly noticed the pit and the cylinder because of the extraordinary glittering mechanism i saw, and because of the strange creatures that were crawling slowly and painfully across the ground near it.
    The mechanism certainly held my attention firs. It was one of those complicated frameworks that we now call handling-machines, and the study of wich has already helped our scientific advancement enormously. It looked like a sort of metallic spider with five jointed, agile legs, and with an extraordinary number of jointed levers, bars, and reaching and clutching tentacles about its body.
    Its movements were so complex and perfect that at first I did not see it as a machine, in spite of its metallic gleam. The fighting-machines were coordinated and animated to an extraordinary level, but nothing to compare with this.
    When I looked again, the busy machine had already put together several of the pieces of apparatus it had taken out of the cylinder into a shape remarkably similar to its own; and down on the left a busy little digging machine had come into view, letting off jets of green vapour and working its way round the pit. This was what has caused the regular beating noise, and the rhythmic shocks. I whistled as it worked. So far as I could see, the thing was working without direction from a Martian at all.

    blagodarq predvaritelno: )
    Айде не. И пиши на кирилица.
    maDamn

  17. #2267
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Ми просто казвам,че не е лека специалност и да трябва да си сериозен и редовен. Браво,че имаш желание за още учене след един бакалавър(май имаш още време де), аз едвам ще се навия на магистратура
    Оспамихме темата на децата

  18. #2268
    ^^ Съжалявам, ако съм те обидила, но първо не мисля, че ти си от село, второ съм останала от теб с впечатление, че си умно и способно момиче и трето - разбра ме отлично какво имах предвид под "селското СОУ" - като ми дойдат с "аз имах само 6тици в училище, тея професори нищо не разбират, аз имам права!"
    TrueStory имам желание за още доста :Д С моето МИО една английска филология ще ми дойде много много добре. Няма как да остана без магистратура, тъй като МИО е прекалено обща специалност - добра и даваща прекрасна основа, но недостатъчна сама по себе си. И може би третото висше една психология или интериорен дизайн - нещо по-артистично ей така за кеф, ако имам времето и парите да си го позволя
    Последно редактирано от JoLLiE92 : 04-07-2013 на 12:17
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  19. #2269
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Разбрах те идеално, просто обобщението е кофти. Има много СОУ-та ,които по нищо не се различават от някои ПГ-та. Самото определение е обидно.
    И преди съм споменавала,че ПГ-то в града ми , другото по-голямо училище е пълна скръб сравнено с нас. Много зависи и от учители и подход на директори.
    А тези,които са с големите претенции могат да са откъдето и да било. Една мадама от френската в Пловдив беше супер разочарована,че не беше приета, та чак се обясняваше на доцентката,при което получи отговор...цитирам по памет:"Ще очаквам с нетърпение да покажете така заявените от вас заложби,защото на писменият изпит се представихте повече от разочароващо и наполовина на това,което заявихте"
    Щях да падна от стола като го чух това.
    maDamn

  20. #2270
    То не е от това, че СОУ-тата са много добри, а че ЕГ-тата не са на ниво. Поне при нас е така. Аз съм от МГ, но преподаването на чужд език беше по-добро от всички ЕГ-та в града. Не е до името на училището, а до това как се справят преподавателите - съгласна съм. Но и на повечето от "селските СОУ-та" им липсва елементарна култура и такт. Прост пример - в първи курс като започнаха да ми обясняват новите колежки, че защо не съм пушела и то било много готино. И ред такива. Всичко това не го приемай лично за себе си - аз те уважавам достатъчно.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #2271
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Много сте обидчиви, ей Единствената ми мисъл беше,че колкото и да ви е добро училището и колкото и да са ви силни познанията по езика, пак ще е много различно в университета, ако се занимавате с филология. Разликата е от тук до Луната.

  22. #2272
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Тва е ясно,трябва да си умопомрачен, за да мислиш иначе...
    maDamn

  23. #2273
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Абе не е баш така, но вече твърде много разтегнахме темата, пък и аз отдавна не съм 12ти клас, та ми става тъпо да ви спамя, така че спирам да пиша. Някой ако има въпроси да пише на лично

  24. #2274
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    Пантерке, съжалявам, не съм като теб да си вея гъза по София и околностите, да пръскам парите на нашите наляво и надясно, имам по-належащи неща в момента.
    Душичке, това си е чиста злоба. За завист няма да казвам, въпреки че тук имам основа да го твърдя.
    Над половината пари, които съм изхарчила в София последното ходене, са си лично мои, изкарани от мен. Не че те вълнува.
    И някъде около "веенето на гъза" взех сертификат по английски с А; скоро ще получа и такъв по немски, изпитът отдавна го изкарах;в сряда ще подавам документи за шофьорска книжка с изпит, взет от първия път; избрала съм специалност и университет; кандидатствала съм за общежитие; уча здраво за матура; а оценките в даскало дори няма да ги споменавам.
    С две думи - не ми говори за належащи неща, аз належащите неща съм си ги оправила, ти си тази, която не е. Знам как се учи за приемния по английски в СУ... Кои сме ние да ти кажем ли? Хора, които са влезли с този изпит. Други хора, които са ти конкуренция тази година. Не е необходимо да са завършили английска филология.

    Смешно ми е. Злобата в коментара ти е провокирана от факта, че ти самата знаеш, че не влагаш необходимите усилия и когато някой друг ти го каже, ти го нападаш като защитна реакция. Какви погалени от съдбата? Просто сме сериозни и ориентирани.

    Аз да съжалявам ли, че приятелят ми не ме прави на парцал; че нашите не ми се бъркат във всяко решение; че не съм искала месеци съм искала да уча нещо, след което не съм установила, че съм проспала това време, което е можело да бъде използвано за подготовка; да се пренасоча към друго, да имам някакви кирливи 2 месеца до изпита и да осъзнавам напълно, че не мога да имам оценката, която ми трябва?
    Не мисля.

  25. #2275
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Тук стана пълен кучкарник.
    Извинявам се много,ама ми е писнало само от заяжданици. То на човек да му се отще да влиза , на всички ви го казвам,не само на Ив и Ина.

    Уважавам ви,ама ми идвате в повече.
    maDamn

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си