.
Затворена тема
Страница 92 от 102 ПървиПърви ... 4282888990919293949596 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 276 до 2 300 от общо 2539
  1. #2276
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Аз да съжалявам ли, че приятелят ми не ме прави на парцал; че нашите не ми се бъркат във всяко решение; че не съм искала месеци съм искала да уча нещо, след което не съм установила, че съм проспала това време, което е можело да бъде използвано за подготовка; да се пренасоча към друго, да имам някакви кирливи 2 месеца до изпита и да осъзнавам напълно, че не мога да имам оценката, която ми трябва?
    Не мисля.
    Мнение на просто момиче.
    Това, че съм потърсила съвет по даден въпрос в даден форум изобщо не означава, че в тоя въпрос се коренят други неща.
    Напълно осъзнавам,че мога да я изкарам тая оценка, въпросът е дали ще седна и ще го направя или не.
    С приятелят ми се обичаме достатъчно и за твое огромно (убедена съм) нещастие, не , не ме прави на ''парцал''.
    Нашите ми мислят доброто и просто се притесняват дали съм избрала най-доброто за себе си.

    И това в момента го вкарваш в ''спора'' просто ,за да напишеш още 5 реда. Защото няма абсолютно никаква връзка с нещата.

    А това какво правиш ти в София или някъде си, нито ме интересува, нито е моя работа. Няма нужда да ми се обясняваш.
    И да ти кажа-не е завист. Няма за какво.


    И има момичета в тоя форум (в случая , да , визирам granger) ,които също са приети в уни, изкарали са си шофьорските курсове без грешка, избрали са си път в живота и няма нужда да си скъсват гъза от учене,просто защото сами по себе си са умни, но те не сядат да се хвалят наляво и надясно.
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  2. #2277
    anonymous708973
    Guest
    Да, добре. Само дето на това мнение са 90% от хората, прочели темата ти и случайно попадащи на разни твои постове.
    Вярвай си, все едно ми е наистина След като не те интересува какво съм правила в София, не се опитвай да ме затапваш с това, че е просто смешно.

    И не, ти не можеш да изкараш 6.00. Особено щом не пишеш есета.
    Грейнджър е прекрасна и притежава чаровната комбинация от липса на скромност и липса на его

    Приключих тук.

  3. #2278
    Пантерата бе да се заяждам ама .. Коя си ти , че да казваш дали ще изкара 6 на даден изпит или не ? И защо намесмаш странични неща като приятелят й ,и родителите й в тази тема . В която те нямат и грам общо . Чисто заяждане си беше твойто ама както и да е .

    Иве . Не слушай хората в един форум какво ти говорят , ти си знаеш колко и какво знаеш . Няма нужда да се изхвърляш и самоизтъкваш . Всичко,което си постигнала си е за тебе . Прави го заради теб , а не заради този или онзи .

  4. #2279
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Блъди, защо пак с рогата напред? Казала съм го директно, може би не мн сладкодумно, но не е лично, няма как да е, защото не те познавам. Просто такъв ми е изводът . Просто трябва да си помислиш дали това, което си решила да правиш, ще ти се отдава достатъчно и дали ще ти доставя удоволствие.

    Аз пък не съм съгласна с всички, които мн я юркат, че не е учила. В СУ изпитът по немски е специфичният и режат за есето по много. Държала съм и по английски (като резервен вариант) и мога да кажа, че не са толкова строги. За да не давам пример със себе си, давам със съученик. И той се яви (и на него му беше резервен) ,от най- мързеливите е, но си знае езика доста добре и изкара 5,8. Тя нека се готви, ама 2 месеца не са чак толкова малко .

    П.П. В случая (балът за скандинавистиката) колкото и да е учила, пак може да не направи нещо дребно, ей така да не се сети в момента и пак да изгори. В такава ситуация твърдението, че изпитът е шанс, важи на 120%.
    Последно редактирано от therichbitch : 04-07-2013 на 18:12

  5. #2280
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от girlwithblueeyes Виж мнението
    Иве . Не слушай хората в един форум какво ти говорят , ти си знаеш колко и какво знаеш . Няма нужда да се изхвърляш и самоизтъкваш . Всичко,което си постигнала си е за тебе . Прави го заради теб , а не заради този или онзи .

    Опитвам се да го правя, синеочке.
    Хубавото е, че знам какво знам и какво не и виждам по-далеч от носа си, което би било от полза на всекиго.

    Пантерке, интересно ми е, някаква статистика ли правиш за мен? 90 процента от хората мислели това, еди-колко-си процента мислели онова..
    Не ми отговаряй, не ме интересува посредственото мнение на повечето хора.
    Доверявам се на критиката, когато тя е градивна. В противен случаи-просто пропускам, защото не си заслужава.


    аЗ приключих.

    btw, DukeSolinus (дано не сбъркам ника), днес те видях по центъра! Следващият път ще те спра да се запознаем!
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  6. #2281
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Аз пък не съм съгласна с всички, които мн я юркат, че не е учила.
    Тя нека се готви, ама 2 месеца не са чак толкова малко ..
    -това, че не съм учила се изкара на база една грешка.
    -за двата месеца съм съгласна.

    Имайки предвид, че вече 13-та година се занимавам с езика, не мисля, че не мога да си наваксам пропуските за 2 месеца.
    Не твърдя, че зная всичко-знам ПОЧТИ всичко необходимо за конкретния изпит. /конспекта визирам под всичко/
    Есета не пиша за СУ-пиша за матурата и такива на свободни теми за разнообразие.

    И казах, че трябва да изкарам 6,00, за да вляза 1-о желание, 1-о класиране, дори и това да не се случи не е болка за умиране. Още повече, имайки предвид ''странните птици'', които записват скандинавистика.
    /цитирам мацката от предната страница, забравих й ника/


    //двоен пост, съжалявам
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  7. #2282
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Поне да бяхте мъже,че да имаше какво да си мерите,сега е женска злоба.Чиста и проста женска злоба,от която няма смисъл!
    Утре ще си науча оценката от пробната матура и нямам търпение да ми кажат,че имам 6
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  8. #2283
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    По бел имам 5 87,ама по ае е голямата издънка...щото вместо нормално 23,смятат 33,5 за 3... и мамата ми е бясна,прееба ми деня мега мощно
    maDamn

  9. #2284
    Нормално? Нормалното за 3 е половината точки.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #2285
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    То 23 точки си е направо обидно за тройка, ама нали всички трябва да минат. При нас минимумът е 60%, а понякога искат и повече, зависи от професора.
    granger, не се ядосвай, това е именно в полза на знаещите.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  11. #2286
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    23 е 3 на матура или соколо тях юд ме е щото майка ми вика,а не е като да не знам
    Последно редактирано от granger : 04-08-2013 на 08:29
    maDamn

  12. #2287
    На пробната по немски имам 5.90
    За тази по БЕЛ няма и да говоря. Разочарована съм от себе си и ме е срам 3.50 ми е оценката

  13. #2288
    Мисля, че специално на теб ти е под нивото дори да се интересуваш колко точки са за 3. Можеш повече.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  14. #2289
    Грейннджърке Не се ядосвай за оценката всичик имаме подобни моменти . На истинката матура нещата ще бъдат отлични

  15. #2290
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Аз имам 5,ама мамата ми не е доволна, аз също,ама ме нерви,че ми се раздзя
    maDamn

  16. #2291
    Не обръщай внимание на истинската нещата ще бъдат други .

  17. #2292
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Знам,ама ме е яд и започвам да се съмнявам в себе си
    maDamn

  18. #2293
    Не е нужно ,убедена съм че ще се справиш . В край на сметка едната оценка не говори човек колок и какво знае .

    Моите оценки по БЕЛ са 4 и 5 не са 6 но очаквах поне 5 да имам или 4

  19. #2294
    Предварителните матури и изпити по принцип са или по-трудни, или по-ниско ги оценяват, не знам .. но факт е, че оценките на предварителните са по-ниски от редовните. Споко, ти ще се справиш, само не се съмнявай в себе си!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #2295
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Супер много сдухах,като знам,че като се прибера ще ми трие пак сол на главата...чак не мога да се зарадвам на резултата по бел
    maDamn

  21. #2296
    Не я слушай просто . Едва ли за майка ти еднаат оценка е толокав важна . Тя все пак зане колко и какво можеш .

  22. #2297
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    абе знае,ама е преподавател по ае и едва ли не трябва да съм машина
    maDamn

  23. #2298
    Моята нова мечта е да стана ниво Proficient
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  24. #2299
    Е няма значение едав ли еднаат оценка ще й промени мнението за това какво знаеш . На майка и пък въобще не й пука дори не ми се е обадила да ме попита къде ще уча . Вълнува я саом как ще изглеждам на бала .
    Последно редактирано от girlwithblueeyes : 04-08-2013 на 09:02

  25. #2300
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Какви бързи проверяващи имате.
    Днес класната ни по математика се върна и им даде матурите сами да си ги проверяват (без описателните задачи)
    По БЕЛ не сме се виждали с госпожата, но по АЕ я попитах и ми отвърна ''ти си ми под нивото, за да ти отговарям какво съм проверила и какво не "
    Ta не разбрах, ще има ли скоро оценки ли не..

    Очаквам около 5.20-5.50 по английски, а по български...ми там 60 точки примерно като оценка колкото е-толкова..4-4.50 ?
    С това ''есе''. После като ми казаха какво е могло да пиша и се сетих за милион неща, ама като ме забиха с тая виталност и дотам бях.

    А пък днес много ме изнервят всички, че ни държат ей така, за нищо.
    Класната по математика разправя ,че щяла да се ''консултира'' с другите учители и евентуално да ни пуска да си ходим, но по -вероятно е да ме прати на последния чин и да ми каже " Учи си по нещо ,каквото искаш там, ама тихо"...

    Между другото, установих нещо тия дни.
    Имам една приятелка, която си пада зубър. В смисъл, учи чрез зубрене, голямо бележкарство и т.н.
    И като решавам тестове за СУ в училище и я питам за някои думи, за които не се сещам (или не ги знам) и вече повече от 4 месеца тя дотук не ми е казала 1.
    А преди зубреше с една тетрадка-речник и знаеше цифра много. Но явно в момента ,в който и е минал изпита, е щракнала копчето и са отишли в тоалетната всичките.
    Затова може да съм научила 10 думи за 1 седмица, ама ще си ги помня много дълго време. По-добре отколкото 200 и да ми отидат някъде си.
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си