.
Затворена тема
Страница 9 от 102 ПървиПърви ... 56789101112131959 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 2539
  1. #201
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Супер! Пожелавам ти да се представиш успешно на матурите и приемните изпити!

    Госпожата ми по БЕЛ в даскало казва,че едно време никога не е било така,както е сега . В смисъл...да се дават толкова пари за уроци. Самите учители убеждават учениците ,че са им нужни уроци .Всичко се върти около парите и хора,които си знаят нещата и се справят създават впечатление у себе си ,че е точно обратното и не биха се справили без помощ.
    Даже в 11 клас в час по английски исках да попитам госпожата нещо свързано с матурите и тя ми каза "За такива неща си има частни учители и школи,какво ме занимаваш?" ...wtf

  2. #202
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    На някои учители просто не им се работи, не са мотивирани. И всяка гледа как да ти препоръча колежката си за частна учителка. Има случаи за ходене на уроци просто за да си в добри отношения с даскалицата, а не защото имаш нужда или пък частната учителка е добра.
    И все пак по- добре уроци, отколкото тотално затъпяване при някои индивиди.
    always late but worth the wait!

  3. #203
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    ще се записвам на уроци по БЕЛ в понеделник
    дано има свободни места
    по английски нищо няма да правя, може някой тест да реша
    по история сама уча, учебници, тва-онова
    само трябва да е по-редовно, ама като почнем да ходим на училище влизам в ритъм и почвам

    някой има ли втори том на Димитър Саздов? /зеленият/
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  4. #204
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Като сте почнали да се хвалите и аз да се изтъкна ;D Свърших "Тютюн" и почвам "Железният светилник".
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  5. #205
    Благодаря ти SuNsEt.И аз ти пожелавам успешно представяне на матурите и приемните изпити!Също и на всички други.....

    Нашата г-жа по БЕЛ ни убеждава точно в обратното. Казва ни ,че не е нужно да даваме сумати пари за частни уроци,като тя може да ни даде база от същите знания.Явно учителете ни са много различни и имат много различни убеждения.А и може би твоята г-жа не и се занимава както казаха и преди време, а може и някой учители да си имат система с която си препращат ученици и така печелят.... :ДДДДД Много зависи от учителя и неговата нагласа към учениците.

    bloodyF дано има свободни места и да те вземат.Пожелавам ти успех.А твоите теми горе/долу колко са големи?

  6. #206
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    дано :/
    ох, ми много :Д
    първата я почнах (за траките) и горе-долу 1/4 ми е 4 листа малък формат
    като я приключа ще кажа със сигурност
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  7. #207
    окей,че моите стават големички,засега съм направила към 10 теми и са 4-5-6 листа голям формат едната......сега като почнем училище ще ги дам на г-жата да видя тя какво ще каже,и ако има нещо да го поправя..... :Д

  8. #208
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Ама вие пишете тема,тип историческо есе и после го научавате ли,какво? Стана ми интересно

    pet1tety, моята по БЕЛ попринцип е една от най-добрите в даскало и ми е любимата преподавателка. Тая по английски ме дразни,дано да я сменят ;д

  9. #209
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    боже, 10 теми
    аз вадя инфото и го пиша като точки с подробности, даже не е баш тема
    демек плановете ми са ~5 страници г.ф.
    демек темата ще стане..10..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  10. #210
    да се включа и аз относно темите по история..4-5-6 листа ми се струва малко, моите, които си купих готови са около 10 страници едната (печатни ест). А вие докъде стигнахте с ученето им, защото аз все си мисля, че изоставам?

  11. #211
    Ама вие пишете тема,тип историческо есе и после го научавате ли,какво? Стана ми интересно - Ами да това правим :Д
    Дано да ви я сменят англичанката.... :ДДД

    Аз някой теми ги бях направила още като ходихме на училище.И г-жата каза,че съм се справила страхотно за този обем от страници,че съм ги развила много добре и не съм пропуснала факти. Също ми каза, да не разтягам много локуми,а да подбирам много внимателно думите с които се изразявам....и за това ги правя към 5/6 стр.

    А и на мен не ми е проблем да ги развия още ,аз като знам фактите мога да си ги перефразирам без проблем.....
    На мен също ми се струва,че изоставам с ученето......аз първо мисля да си направя всички теми и след това да се заема сериозно с ученето им......
    Последно редактирано от pet1tety : 09-02-2012 на 09:01

  12. #212
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    Мда...всяка година започваме на 15ти ,та хайде сега за 1ви и последен път да започнем на 17ти!

    Не е вярно!!!!

    Браво бе, никой ли не помни, че първият ни учебен ден в първи клас беше точно 17.. Разочаровате ме! Вижте колко по-сантиментално и емоционално е сега ;д

  13. #213
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Значи всичко е съдбоносно и така ни е писано !

  14. #214
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Ба като гледам, че вече сте почнали с темите се отчайвам :/
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  15. #215
    И защо се отчайваш?

  16. #216
    Голям фен Аватара на sunman
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    712
    Някой мисли ли да следва Английска филология??
    Rock n Roll!!!!!!!!!

  17. #217
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Цитирай Първоначално написано от pet1tety Виж мнението
    И защо се отчайваш?
    Защото не ми се вижда много времето,a пък аз още не съм почнал ;D Ама мой проблем си е това :-0
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  18. #218
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    А хора, някой знае ли от къде мога да видя кои автори се изучават първи срок и кои втори?С други думи казано , каква е програмата по литература и с какво ще започнем.
    http://www.scribd.com/doc/6991496/-12- тук има първо и второ равнище,но какво означават те? Да не би да са профилирани и непрофилирани паралелки? Ако забелязвате има по-дебела черта водоравно по средата на произведенията. Това може би е разделението за 1ви и 2ри срок,но ако е така ,то за 1ви срок в непрофилирана паралелка по БЕЛ се изучават само 4 автора и то са само стихове.

    Та значи да разбирам ли ,че ще вземем първо Смирненски,после Гео Милев и тн в този ред?

  19. #219
    Повече от фен Аватара на marrcandy
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    332
    Аз пък съм решила да не чета тютюн и светилника,а да им изгледам филмите.Не знам, ще ви кажа дали съм разбрала нещо.ПАдам си мързел малко,пък моя приятел така направи миналата година и всичко му беше окей.

  20. #220
    Цитирай Първоначално написано от marrcandy Виж мнението
    Аз пък съм решила да не чета тютюн и светилника,а да им изгледам филмите.Не знам, ще ви кажа дали съм разбрала нещо.ПАдам си мързел малко,пък моя приятел така направи миналата година и всичко му беше окей.
    Хаха не си само ти! Гледах, че в замунда го има Тютюн и го свалих. Опитах се да чета книгите, но към края на 1ва част ми дотегна. Надявам се, че няма много разлики с филма.

  21. #221
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Ами...няма кой знае какви разлики,но нещата се случват много бързо във филма.Аз лично както казах по-рано заспах на 2 пъти и така и не го доизгледах целия

  22. #222
    В началото започна интеросно 1ви том и реших, че няма да имам проблеми, но към края вече става мнoго досадно и действието се развива прекалено бавно.Ще пробвам да изгледам филна преди да започне у-ще, а после през годината ще прочета и 2ри том.Нищо чудно да се падне точно Тютюн на матурата. хаха

  23. #223
    Лично на мен много ми хареса "Тютюн".Книгата е страхотна.Почти всичко ми бише много интересно,но имаше и места на които ми бе скучно.(Но като цяла се учудих от себе се за краткия срок в който я прочетох.) :Д Ако на матурата се падне "Тютюн" ще е стахотно!Има толкова много неща за които може да се разсъждава.

  24. #224
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Предпочитам 'Железния светилник' ...на мен пък тя ми беше суууупер интересна. Даже мисля да прочета останалите части.

    Макар,че при 'Тютюн' има доста неща ,които Ирина преживява,които и аз съм преживяла или съм си мислила доста задълбочено.Въпреки това ...тази цялата конспиративна част свързана с политиката,фабриката и предателите ми е малко множко...

  25. #225
    На мен също "Железният светилник" ми беше супер интересен.
    И аз намерих общи черти в моя и характера и преживявянията на Ирина....... и не знам и двете ми бяха старшно интересни, и по двете мога да разсъждавам супер многоооо........ :Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си