.
Затворена тема
Страница 96 от 102 ПървиПърви ... 46869293949596979899100 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 376 до 2 400 от общо 2539
  1. #2376
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Ще се оправим, българите са приспособими създания. Мен не ме притеснява немският, но виж - новите предмети, които ще ми се строполят на главата, може доста да ме озорят.
    always late but worth the wait!

  2. #2377
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Абе важно е да знаеш граматиката. След време, като станеш сериозен, думите ще ги научиш за нула време.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #2378
    anonymous708973
    Guest
    Аз, като бях за 10 дни, направо им придобих диалекта :д Това ми дава надежда, че за 2-3 месеца ще съм пушка.

    И се чувствам малко като на първия учебен ден в първи клас: "мамо, мамо, ще си намеря ли приятели"...

  4. #2379
    Мен не ме кефи на повечето, които учат в чужбина, че си намират една българска компанийка, излизат само с тях и развиват странна любов към чалгата, дори тук да са слушали блек метъл :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  5. #2380
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Не мисля, че такова нещо често се случва :Д ще пиша декември 2014 и ще ти кажа.

  6. #2381
    Случи се на половината ми стар клас!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #2382
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Това ми дава надежда, че за 2-3 месеца ще съм пушка.
    Не искам да те разочаровам, но реалността е съвсем друга.

    За компанията - повечето хора предпочитат сънародници, напълно нормално е. Аз дружа много с чужденци от унито, но си ни е най-готино като се съберем българските студенти тук. Няма база за сравнение.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  8. #2383
    ^Ти учиш в Милано, нали? Живота си бих дала да живея в Милано и да няма един българин наоколо (освен може би една приятелка, която е със същата нагласа ) Даже си бяхме харесали някакъв икономически университет в Милано за магистратурите, може и да е твоят .. Бих говорила на италиански по цяяяяял ден!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #2384
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Violenza Виж мнението
    Не искам да те разочаровам, но реалността е съвсем друга.

    За компанията - повечето хора предпочитат сънародници, напълно нормално е. Аз дружа много с чужденци от унито, но си ни е най-готино като се съберем българските студенти тук. Няма база за сравнение.
    Каква?

  10. #2385
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Това ми дава надежда, че за 2-3 месеца ще съм пушка.
    И аз мисля, че такъв срок си е разумен. За 2-3 месеца можеш да дръпнеш страшно много и на лексика, и на говорене, стига да се стараеш.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  11. #2386
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    ^Ти учиш в Милано, нали? Живота си бих дала да живея в Милано и да няма един българин наоколо (освен може би една приятелка, която е със същата нагласа ) Даже си бяхме харесали някакъв икономически университет в Милано за магистратурите, може и да е твоят .. Бих говорила на италиански по цяяяяял ден!
    Ооо, така си мислиш. Много ми е познато, ама ако си тук, друга песен ще пееш и ще се радваш супер много на българска дума. Гаранция.
    Иначе за Милано специално добрите икономически факултети са на 4 университета, ако нещо си харесала и те интересува, питай.

    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Каква?
    Една седмица някъде е много различна от това да отидеш да живееш там. Със сигурност ще го знаеш доста повече, но не очаквай, че ще го знаеш на много по-високо ниво, отколкото това, с което си отишла. Най-малкото, средата навън и академичната среда са коренно различни.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  12. #2387
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ох, на втората пробна матура по БЕЛ - 91/100. Доволно. Ама пак се намери някой да ми направи забележка,защо е 5и 90,ами не 6.00.
    АБЕ МАМА МУ СТАРА...аз да не съм някакво безгрешно животно. Не можело така, ама иначе трябвало.
    Ай , сиктир, писва ми от големите им очаквания, и на тва ако са недоволни не знам...баси и чудото.
    Последно редактирано от granger : 04-10-2013 на 15:28
    maDamn

  13. #2388
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Абе, granger, това вече е пълна простотия. Не го гледам от моята си гледна точка. Аз ако имам 5.90 на английски нашите ще са на седмото небе. Сравнявам с това какво би казала майка ми на 5.90 по математика (предвид това, че тя е учителка по математика). Просто е нечовешко. То вярно, че докато учиш трябва да се стремиш към максималното, ама на самия изпит сума ти фактори има, които ти влияят. Я не им се шашкай. Няма смисъл. Не е болка за умиране. Най-много 2% от кандидат-студентите в България да направят по-висок резултат от тоя, тъй че, пускай си покрай ушите всякакви нападки и си бъди спокойна. Личи ти, че се стараеш ултра много.

    Аз пък се кефя, че днес ми беше последният задължителен час по математика в живота.

  14. #2389
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Цитирай Първоначално написано от XTREMEFREERIDE Виж мнението
    Абе, granger, това вече е пълна простотия. Не го гледам от моята си гледна точка. Аз ако имам 5.90 на английски нашите ще са на седмото небе. Сравнявам с това какво би казала майка ми на 5.90 по математика (предвид това, че тя е учителка по математика). Просто е нечовешко. То вярно, че докато учиш трябва да се стремиш към максималното, ама на самия изпит сума ти фактори има, които ти влияят. Я не им се шашкай. Няма смисъл. Не е болка за умиране. Най-много 2% от кандидат-студентите в България да направят по-висок резултат от тоя, тъй че, пускай си покрай ушите всякакви нападки и си бъди спокойна. Личи ти, че се стараеш ултра много.

    Аз пък се кефя, че днес ми беше последният задължителен час по математика в живота.
    Не, аз по АЕ си имам 5, но ние правихме 2 пробни по БЕЛ,явно съм пропуснала да спомена,но все пак...ме изнервя.
    maDamn

  15. #2390
    Цитирай Първоначално написано от XTREMEFREERIDE Виж мнението
    Аз пък се кефя, че днес ми беше последният задължителен час по математика в живота.
    Има университет пред теб!
    granger погледна ли си я? Какво си сбъркала?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  16. #2391
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Да, объркала съм една запетая на упражнението с 5 препинателни знака.-1т
    Объркала съм едно граматично-1т
    Объркала съм едно пак пунктуационно - 1т
    3 от 4те думи,които се попълват по смисъл . -2т
    И на ЕСЕто са ми другите 4 точки.
    maDamn

  17. #2392
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    3 от 4те думи,които се попълват по смисъл . -2т
    Това подвежда, че е лесно, но в много случаи е супер двусмислено

    В училище ще е пълна смърт. От 15ти до 24ти няма ден, в който да нямам или изпитване, или контролно, а в някои дни са и по две.... Ще се побъркам!!!

  18. #2393
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    О,не се ядосвай!
    Аз още нямам оценка от пробната,защото есето ми не е проверено,но съм сбъркала някакви елементарни неща.Забравила съм да си довърша упражението с пунктуацията,заградила съм,че беЗсмислен са пише така и още много тъпи грешки,които никога не съм правила.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  19. #2394
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Пифи, безсмислен е правилно...или те безмислен си оградила?
    Иначе яд ме е ,че се държат така, аз от своя резултат съм доволна.

    Днес идваха от УНСС, много приятна дама. Хареса ми, МИО-то там ще ми е резервен вариант.

    ПП: Аз съм нацелила 3 от 4те думи, ама те са x2 Точки всяка. Имах предвид 1 съм объркала
    Последно редактирано от granger : 04-11-2013 на 12:42
    maDamn

  20. #2395
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Пифи, безсмислен е правилно...или те безмислен си оградила?
    И аз мислех,че е правилно,ама не било.
    То е без мисъл,а на без смисъл.Ох, не мога да го обясня,защото и аз не го разбрах.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  21. #2396
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Е...как , където и да го напиша - Безсмислен е правилното...въх, да не го знам и аз
    http://rechnik.info/%D0%B1%D0%B5%D0%...BB%D0%B5%D0%BD
    maDamn

  22. #2397
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Е...как , където и да го напиша - Безсмислен е правилното...въх, да не го знам и аз
    http://rechnik.info/%D0%B1%D0%B5%D0%...BB%D0%B5%D0%BD
    Знам,ама ми го е зачела за грешно...
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  23. #2398
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Оооф, много е тъпо така.
    на мен за грешка ми беше сметнала всекиму , вместо това трябвало да е на всекиго... а по принцип ,ако няма НА няма как да стане всекиго,но както и да е. На матура има 2ма проверяващи, така че евентуална грешка би била коригирана.
    maDamn

  24. #2399
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Някой ще ходи ли сега на предварителната априлска сесия в УНСС?
    Аз на 14-ти съм на ЕПИ с 3-ти модул БЕЛ - 2005 зала - страх ме е мамка му..
    А на 28-ми съм по Английски, залата този път е 2007 - не ме е страх въобще..

    На примерната матура имам 4.97, а на класното, което беше под формата на матура, имам 5.35.
    С най-висок брой точки от целия клас
    Всички ме юркат за повече, както теб колежке (granger) ама аз съм си кух и неграмотен и 5 + ми стига
    Последно редактирано от AnarchyBoy : 04-11-2013 на 13:36
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #2400
    Аз ще ходя сега на 14 април. В 2015 зала съм.
    Приятел е този, който идва, когато целия свят си отива!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си