.
Затворена тема
Страница 90 от 102 ПървиПърви ... 4080868788899091929394100 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 226 до 2 250 от общо 2539
  1. #2226
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    At least=най-малко
    Тоест , ако си написал под 250 не е добре, но ако си написал над-няма значение колко са точно.
    Колко време трае тоя Айелтс?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  2. #2227
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    bloodyf Не че исках да кажа,че специалността, която си си избрала не е хубава или перспективна...напротив и то особено ако скандинавската култура и езици са ти на сърце. Исках да кажа,че поне хората, които познавам са много особени, затворени и като цяло по-студени....разбира се може просто аз да съм случила на такива, но си е много кофти да си 4 години в среда, която не ти харесва и не се чувстваш на място.
    Какъв ти в резервният вариант, в случай, че не те приемат Скандинавистика?

  3. #2228
    Прочетох го и аз това At least, но си викам да не рискувам, защото на пробните, които писах имаше ограничение.

    Говоренето ми отне 12 минути.
    Слушането 40 мин слушане и 10 пренасяне на отговорите.
    Четенето 60 минути (като са включени и минутите за прехвърляне на отговорите)
    Писането 60 минути. 20 мин за 1-вият и 40 мин за 2-рият.

    На четенето май си помисли едната, че преписвам защото се бях навел и прелиствах страниците и тя едната дойде до мен и се наведе да ме гледа.
    Номерът ми иначе съвпадна с рождената ми дата - 29. И масата ми бе точно до квесторките. Бяхме наредени по азбучен ред по фамилии.
    А от климатика в залата ме заболя врата. Духаше точно в нас, които бяхме на 2 и 3тите редове.

  4. #2229
    Иелтс не е ли? :Д
    като пише at least, бих написала около 50 думи отгоре.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  5. #2230
    А бе знаех си аз да не се безпокоя, че ще напиша повече. :/

  6. #2231
    дано имаш хубава оценка!!
    какво значи хубава оценка на това? :Д
    странно ми беше като кандидатствах, че за един уни се радват като циганчета на меден кабел на 3ки на изпитите, за друг плачат на всичко, различно от 6.00.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #2232
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    (Сега ще се появят едни девойки, които ще ме анатемосат колко съм проста и неграмотна, че не знам дори каква е специалността, към която се стремя)
    На уроци не ходя, има кой да ми проверява есетата, ако ги пишех (Мързи ме, не че не мога)
    Ами, ще се появят, да.
    То си личи колко си сериозна.
    В София има двуседмични курсове, специално те учат как да пишеш есета за формата на СУ.

  8. #2233
    [QUOTE=JoLLiE92;10658741]какво значи хубава оценка на това? :Д/QUOTE]

    Оценяването става от 1.0 до 9.0. Аз се надявам на 6.0, като да нямам елемент с оценка под 5.5, че иначе няма кандидатстване. Но наистина се учудих колко много хора се явиха. Беше забавно да гледаш как всички влизат наведнъж и всички тръгват първо наляво да слязат в кафето да си оставят нещата и в същият момент на стълбите има 2 ленти за движение. В едната посока облечени хора слизащи надолу, в другата хора държащи химикали, моливи и лични карти и тук там някоя минерална вода. Толкова неща ми казаха да си взема само личната карта ми свърши работа. И даже им взех молива, с който ми дадоха да работя! 3: )

  9. #2234
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ами, ще се появят, да.
    То си личи колко си сериозна.
    и аз си го помислих, ама реших да ти го спестя. :Д
    като ще ходиш на изпит по английски, особено сериозен такъв, есета се пишат всеки ден без значение колко си добра и колко можеш да пишеш есета. Става с тренинг.
    нищо лично към това, че не знаеш каква е тая специалност, аз записах моята просто защото беше с най-висок бал и я писах на първо място в списъка без изобщо да разчитам, че ще ме вземат
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #2235
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    София
    Мнения
    131
    С успех 4,40 к'ви са ми шансовете за УНСС?
    И Изобщо има ли значение колко ти е успеха, тъй като съм чувал, че е важно просто да се представиш добре на самите тестове .

  11. #2236
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    и аз си го помислих, ама реших да ти го спестя. :Д
    аз пък няма да я разочаровам и ще се появя
    не може да си мислиш, че се казва proud of me или там каквото беше и да ходиш да се занимаваш с език, ти ще го научиш това, хубаво, аама това говори за пълна липса на усет към езика

    В УНСС, доколкото знам, се взима оценката от изпита, умножена по 4 + оценката от дипломата

  12. #2237
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    София
    Мнения
    131
    Мерси

  13. #2238
    anonymous708973
    Guest
    Остави го това. Тя не знае каква точно й е специалността, мислиш ли, че осъзнава, че ще излезе филолог, а не просто "знаеща датски/шведски/норвежки"? Дали осъзнава, че има очарователни предмети, по които трябва да чете часове, като латински, езикознание, литературознание... Нея я мързяло есе да напише, нямам думи.

  14. #2239
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Много ви обичам така да обсъждате другите. Тя си прави сметка. Дали ще влезе ,или не ,си е неин проблем

    Днес така ме сцепи главата ,че написах гигамалко по история, тва 3 листа за нищо ги нямам по принцип , днес едвам ги написах...мреше ми се по едно време.
    В понеделник ще ни казват резултатите от 2те матури по БЕЛ, поне така обещаха, дано,дано, защото много искам да си знам оценчицата.
    Последно редактирано от granger : 04-06-2013 на 21:39
    maDamn

  15. #2240
    anonymous708973
    Guest
    Неин си е, разбира се. Знаеш ли колко ми пука дали и какво ще учи. Но тя си позволи да спомене как щели да се появят девойки, които да й кажели колко е еди-каква-си. Реших да не я разочаровам.

  16. #2241
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Аз пък не смятам,че е тъпа и неграмотна,както тя е писала,но ще спра дотук, защото пак ще осерем темата с извинение.
    maDamn

  17. #2242
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Дали осъзнава, че има очарователни предмети, по които трябва да чете часове, като латински, езикознание, литературознание...
    При нас езикознанието беше цвете, но за латинския и лтз-то съм напълно съгласна,че са крайно "очарователни". И всичко това събрано в първи курс като за добре дошъл Иначе си права,че трябва много добре да се обмисли като се взима решение какво да се следва, че не си представям какво е 4 години да се мъчиш с нещо, което мразиш. Аз се мъчих, при все,че далеч не си мразя специалността.

  18. #2243
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Що бе, латинският е мн яко нещо. Мен мн ме кефи.

  19. #2244
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Иелтс не е ли? :Д
    като пише at least, бих написала около 50 думи отгоре.
    Може, не знам. Казвах си го Иелтс, до един момент, в който някой ме поправи на Айелтс. Не знам кое е правилното.

    Между другото, Алекс, на мен ми се струваше Иелтс-а по-лесен от Тойфел, но сега като гледам какво си написал си промених мнението коренно.

    Цитирай Първоначално написано от TrueStory Виж мнението
    bloodyf Не че исках да кажа,че специалността, която си си избрала не е хубава или перспективна...напротив и то особено ако скандинавската култура и езици са ти на сърце. Исках да кажа,че поне хората, които познавам са много особени, затворени и като цяло по-студени....разбира се може просто аз да съм случила на такива, но си е много кофти да си 4 години в среда, която не ти харесва и не се чувстваш на място.
    Какъв ти в резервният вариант, в случай, че не те приемат Скандинавистика?
    Не познавам хора, които учат филологии в СУ, честно казано, но пък и повечето ми познати са от моят випуск/набор и пр.
    Ти какво учиш?
    Резервният ми вариант е португалска филология, пак в СУ, а пък съвсем резервният ми вариант е хоум суийт хоум-ЮЗУ-то, приложна лингвистика с английски и немски език или МИО (знам , че нямат общо)
    //С португалската филология се ''разбирам'' повече. Влюбена съм в страната,културата,обичаит е и всичко останало, но пък скандинавистиката по-скоро я пиша заради нашите, че искат повече това, защото Португалия била в криза.
    Fuck logic.


    Пантерке, съжалявам, не съм като теб да си вея гъза по София и околностите, да пръскам парите на нашите наляво и надясно, имам по-належащи неща в момента.


    И специално за това, че не съм знаела какво ще излезе от мен-знам много добре. Имах предвид, че не съм убедена какви са точно предметите , които учиш , колко човека сте в поток (така ли се казва?) , и т.н.


    А кучката,
    да ти кажа честно твоите мнения вече дори не ги чета, защото докато ти видя ника и ми става ясно, че пак ще допълзиш отнякъде с прословутата ти злоба.
    И специално, защото ми се мерна въпросното proud of ME , разбрахме, че не е така.
    Но коя си ти/ вие да ми казвате аз какво мога и как трябва да го правя? Нещо вчера да не сте се дипломирали от специалност английска филология?

    Но естествено, вие, високопоставените, ориентирани в живота, погалени от съдбата с вълшебна пръчица, аз, както и много други хора от този форум, не мога да се сравнявам с вас.
    Извинете.
    Последно редактирано от bloodyF : 04-07-2013 на 08:55
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  20. #2245
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Chill, sweetheart :*
    Искам малко спокойствие, а покрай мен е адската дандания,как да уча?
    maDamn

  21. #2246
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    Но естествено, вие, високопоставените, ориентирани в живота, погалени от съдбата с вълшебна пръчица, аз, както и много други хора от този форум, не мога да се сравнявам с вас.
    Извинете.
    Гони си нещата и хич не слушай околните, само това мога да ти кажа, останалото е излишно.

  22. #2247
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Гони си нещата и хич не слушай околните, само това мога да ти кажа, останалото е излишно.
    Благодаря ти, момиче с прекрасно име!! :*
    Плам, почини си в този дъждовен ден! Наслади се на победата!
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  23. #2248
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    О,мила, наслаждавам и се много!!
    maDamn

  24. #2249
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Гони си нещата и хич не слушай околните, само това мога да ти кажа, останалото е излишно.
    Дам, и аз така мисля. Просто най-приятелски те съветвам да се натегнеш малко, малко остана, защото си точно момиче и ще е жалко да не успееш това, което искаш.
    п.с. Иначе и аз съм за Байерн, ама малко повече съм за Ювентус винаги :Д това са ми двата отбора и ми беше много мъка на мача между тях
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #2250
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Е, има и още един мач. Не се знае какво ще стане там.
    Иначе и моето момче е за Юве, върл фен.
    Тежко преживя първата загуба, ще видим как ще понесе втората.
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си